USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У центрі міста лучани жбурлялись фарбою. Фото

25 Червня 2017 18:18
Близько 150 осіб долучилися до відкриття загальноукраїнського флешмобу MoлодьChallenge у Луцьку, суть якого полягає в об’єднанні молоді за допомогою фарб Холі.

Захід відбувся 25 червня на Театральній площі з нагоди відзначення Дня молоді. Окрім спільного підкидання різнокольорових фарб, під час заходу також відбувся концерт, різноманітні конкурси та бодіарт.

Атракцією, яка все ж таки привернула найбільшу увагу, став, звичайно ж, флешмоб. Як розповів один із організаторів Едуард Примаков, все дійство відзняли за допомогою квадрокоптера. Пізніше на основі записів змонтують відеоролик, який планують скерувати майже до усіх українських міст. Так розпочнеться челендж.
«Ми плануємо запустити в Україні флешмоб, який розпочнеться з Луцька. Будемо показувати єдність нашої молоді якраз у День молоді», – підкреслив Едуард.

Читайте ще: Як лучани святкують День молоді. Фоторепортаж

Відзначимо, що така ініціатива неабияк зацікавила не тільки молодь, а й людей старшого віку та дітей. Усі разом жбурлялися різнокольоровими фарбами під запальну музику, а потім ще довго просто танцювали, водили хороводи і, звичайно ж, фотографувалися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Нафіга Показати IP 25 Червня 2017 18:55
Граблі і коси і парк прибирати
Фіга до Нафіга Показати IP 25 Червня 2017 20:01
До чого ця писанина?
Патріот до Нафіга Показати IP 25 Червня 2017 21:12
Це не молодь-це справжні діти!Це є справжня розвага для дітей а не для молоді!
Лучанка Показати IP 25 Червня 2017 20:52
Молодці. Круто. А парк молодь прибирає, і напевне більше ніж ті що тут пишуть.
Волинянин до Лучанка Показати IP 25 Червня 2017 21:16
Нічого тут крутого нема!Краще б добрі справи робили!Оце було б круто! А обсипатися сухими фарбами кожен зможе!Краще пішли б і сміття поприбирали,то було б більше користі!
Я до Волинянина до Волинянин Показати IP 25 Червня 2017 22:58
а Ви поприбирали сміття?
не проходте мимо Показати IP 25 Червня 2017 23:35
про освіту Про корупціїний сабонтуй за барною стійкою від ЗЕКа батова, який має відбутись після випуску гр. 55 . . . ЛВПУ 9 (26 .06 . 2017 .) на особистому прийомі в ЦНАБі ,- 20.06.2017р. був поставлений до відому Г. Пустовіт . Тобто Батьківському комітету варто бути готовими пригощати поставлених до відома К* корупціонерів - представників з прокуратури , в.романюка та о. шевчука від 9 лвпу , л. плахотну і о.ткачука ОУН , в.гунчика з с.мишковець від ВОДА . Нехай шеф в.в. романюк незабуде дати подання в міністерство і держдепартамент пто про надання звання = Заслужений працівник освіти= - Генадію Батову / засудженому за ст. КК України *протидія корупції* /... ( л. гриневич ..." ... в освіті корупції немає ..." ; ...) по фені поботаєм 23:30 25.06.2017 САБОНТУЙ відбудеться 26 червня !!! Ігорь Поліщук не минай ПРИХОДЬ ! ! ! Коментар додано.
Кхе до не проходте мимо Показати IP 27 Червня 2017 22:02
Оце тебе життя побило, назвати адресу поліклініки при лікарні в с. Ліпіни?
лучанин Показати IP 26 Червня 2017 08:53
хотілось би запитати в організаторів цього дійства,що корисного зробили вони для суспільства те що за це отрималали гроші наші з вами в вигляді податків то ясно.А насмітили на площі як свині.Куди котимось?Перетворюємось на стадо.Дай відвернути увагу від проблем на сході.
Нато до лучанин Показати IP 26 Червня 2017 14:38
Що корисного вони зробили для суспільства? Вони прийшли відпочивати, а не працювати. Дощ пішов та змилась фарба. І уявіть собі - вулиці прибирають щодня.
Любі свині Показати IP 26 Червня 2017 09:33
Панаєхалі......