USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У волинянина знайшли наркотики і зброю. ФОТО

4 Червня 2016 11:45
Холодну зброю, рушницю та наркотики вилучили правоохоронці під час обшуку у волинянина.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Під час санкціонованого обшуку працівники ІІІ-го Територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції з обслуговування Волинської, Рівненської та Житомирської областей в Луцькому районі вилучили 2 одиниці холодної зброї, а також рушницю. В приміщенні знайшли і вилучили 12,3 літри ацетильованого опію, подріблену марихуану.

Також в чоловіка знайшли електроінструмент, який викрали у громадян області в різні часи. Вилучені речі направили на дослідження, нині тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 4 Червня 2016 12:37
"Рушниця" - пневмат, ножи как ножи, а трава - не наркотик!
ШАРАПОВ до Анонім Показати IP 4 Червня 2016 14:06
НУ ТИ ІД*ОТ!!!
КЛАВА Показати IP 4 Червня 2016 15:45
Такою зброєю голу ж.....пу іжаком лякати ....
патріот до КЛАВА Показати IP 16 Липня 2016 12:36
а ти Клава - супер вумен, я би побачив як ти би говорила як би тобі підставили до віска дану рушницю а до горла один із ножиків, напевно бвльше всіх верещала б шо мєнти нічого не роблять.
вася до клава Показати IP 4 Червня 2016 18:59
таку тьолку як ти нічим не злякаєш навіть такими "ножиками" як на фото
Я Показати IP 4 Червня 2016 20:05
Особо опасный наркоторговец, гроза воробьев, а так же изысканный коллекционер строительного инструмента( типо у соседа одолжил).
абвер Показати IP 5 Червня 2016 11:25
Не рушниця, а гвинтівка пневматична. Ножі як і гвинтівка продаються вільно в магазинах та ринках-де кримінал?
Юрий Показати IP 5 Червня 2016 11:44
На фото жодної зброї немає, жоден з цих ножів холодною зброєю назвати не можна, а рушниця взагалі пневматики ссср 4,5мм та енергією менше 7,5 джоуля. Стаття показує '' компетентність '' журналістів та правоохоронців
патріот до Юрий Показати IP 16 Липня 2016 12:34
рушниця - мєлкашка, а ножі саморобні.
1 Показати IP 6 Червня 2016 06:40
Мама ама кримінал )))
активіст Показати IP 6 Червня 2016 14:41