USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Усіх бійців батальйону «Донбас» уночі «вбили» в інтернеті кремлівські мрійники

25 Липня 2014 09:51
Учора під вечір сили АТО звільнили від терористів Лисичанськ на Луганщині. А вже вночі в російському інтернеті всіх бійців добровольчого батальйону "Донбас", які брали участь у визволенні цього міста, "убили". Командир батальйону Семен Семенченко спростовує ці "кремлівські мрії" і заявляє, що всі живі.

"Уранці поспав дві години. Прокидаюся, а мені й кажуть: "Друже командир, нас усіх уночі убили". Дивлюся в інеті - точно. Вночі. Усіх. Вирізали начисто. Кремлівські мрійники... Дурилки ви картонні, невже не розумієте, що нас уже не вбити? Це треба було робити раніше. А зараз - безглуздо. На наше місце прийдуть десятки тисяч нових. Поїзд пішов. Україна вже інша. І слава їй! Для родичів бійців батальйону "Донбас": втрати не в нас. У "Донбасу" - троє легкопоранених", - написав сьогодні вранці Семенченко на своїй сторінці у Facebook.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
До дончанина Показати IP 25 Липня 2014 10:25
Тебе б , та й Ляшку в руки...!!!
Дончанин до До дончанина Показати IP 25 Липня 2014 10:29
Собственным опытом делишься? А Ляшку недолго осталось гулять. Если не знаешь, то сообщаю: вчера побежала первая крыса.
ФигВам до Дончанин Показати IP 25 Липня 2014 12:01
Яйценюх, что ли???
Дончанин до ФигВам Показати IP 25 Липня 2014 13:10
Угу
ФигВам Показати IP 25 Липня 2014 11:52
А о каком, собственно, батальоне "Донбасс" идет речь? Есть 24-й батальон территориальной обороны «Донбасс» Министерства обороны Украины, подчиненный Генеральному штабу Вооруженных сил, батальон оперативного назначения «Донбасс» Национальной гвардии Украины, подконтрольный МВД Украины, и сформированное Дмитрием Ярошем собственное подразделение с таким же названием — «Донбасс». Это очень удобно - пока ополченцами уничтожается один батальон, руководство другого с таким же названием опровергает эту информацию.
Українець до ФигВам Показати IP 25 Липня 2014 11:56
Помреш ти скоро.
ФигВам до Українець Показати IP 25 Липня 2014 12:00
Не дождешься!)))))
Дончанин до ФигВам Показати IP 25 Липня 2014 13:25
коментар було видалено
УКРАИНА Показати IP 25 Липня 2014 12:03
СПАСИБО МАЛЬЧИКИ, ЧТО ВЫ У НАС ЕСТЬ !!!!!!! Если кремлевские мечтатели "заживо ВАС похоронили", значит они ВАС боятся. По народным приметам, кого заживо "хоронят" - тот очень долго живет !!!!! Долгих и счастливых лет жизни ВАМ и вашим семьям ребята в нашей свободной и мирной стране УКРАИНЕ !!!!!
Українець до УКРАИНА Показати IP 25 Липня 2014 12:26
105 відсотків,а парашні тролі захворіють раком і помруть за брехню.
Джулія Показати IP 25 Липня 2014 12:39
Герої-НЕ ВМИРАЮТЬ.
Дончанин до Джулія Показати IP 25 Липня 2014 13:38