USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Донецьк в’їхало 3000 бойовиків, - ЗМІ

8 Липня 2014 16:12
Бойовики в Донецьку розташувалися в гуртожитках вузів. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні джерела.

Згідно з їхніми даними, усього в місто увійшло близько 3 000 бойовиків. Із них зі Слов'янська – від 700 до 1 300 осіб.

Сьогодні 30 озброєних бойовиків захопили перший поверх нейрохірургічного корпусу лікарні ім. Калініна в Донецьку.

Після визволення українськими військовими Слов'янська велика кількість бойовиків перебралась у місто. В ефірі Еспресо.TV про це розповіла мешканка Донецька Галина.

«Їх тут в’їхало позавчора тьма. Таке враження, що вони приїхали до нас не лише зі Слов’янська і Краматорська, а зі всього світу. Мабуть чекають на військові дії, водночас, мені здається, що вони розчаровані, бо керівництво виїхало – Стрєлков до Луганська, Бородай – вилетів у Москву,

Болотов поїхав у Стаханов. Були польові командири, які кожну свою частину тримав, а зараз просто люди бродять по Донецьку, хто що хоче то і робить, хтось стріляє, хтось щось підпалює, хтось грабує.

Захопили гуртожитки, адмінприміщення, поселилися всюди, де їм зручно, бо опору жодного їм ніхто не чинить, бо вб’ють. Вийшла до міста, жодної людини вчора не зустріла..дуже страшно", - сказала вона.



Терористи сьогодні, 8 липня, захопили перший поверх нейрохірургічного корпусу лікарні ім. Калініна в Донецьку.

Про це повідомляє департамент охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації.

Згідно з даними департаменту, це діюче відділення, в якому знаходяться пацієнти, в тому числі і представники ДНР.

«Перебування сторонніх людей у приміщенні лікувального закладу порушує лікувально-діагностичний процес», — підкреслила в.о. заступника голови- директора департаменту охорони здоров’я Олена Петряєва.

Також зазначимо, що затримали командира військової частини в Донецьку, який здав терористам зброю.

"Затримано командира ВЧ у Донецьку, який здав сепаратистам зброю: 1 500 автоматів, 4 000 гранат, 57 000 патронів", - повідомляє журналіст Мустафа Найем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 8 Липня 2014 16:25
Якщо прирівняти 1 бойовик по озброєнню і навичках до 30 укр содтат - то хана.
Смерч-1 до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 16:37
Я бачу ти некудишній спец у порівняннях 1:30 ????????? Ганьба ! Може креще інколи жувати тобі хоч щонебудь ніж всяку фігню тут висловлювати !!!
уточнення до Смерч-1 Показати IP 8 Липня 2014 18:09
Жувати кізяки і запивати юшкою з під гноївки
Анонім до Смерч-1 Показати IP 8 Липня 2014 18:09
2 000 (максимум) ополченцев держало Славянск против 15 000 участников сил АТО, вооруженных бронетехникой и артиллерией. Поэтому 1 : 30 (при равном вооружении) вполне нормальное соотношение.
екстрасенс до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 20:11
коментар було видалено
Анонім до екстрасенс Показати IP 8 Липня 2014 20:40
Скільки часу готували терористів і короткі курси бійців АТО - 1 до 30 це смішки.
боря моісеев до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 22:59
Якщо прирівняти тебе до підара, то ти даш фору любому голубцю
Сашко Показати IP 8 Липня 2014 16:46
Ну Ахметову донецькі не простять цього ніколи, а якщо ще почнеться стрільба і загинуть мирні жителі то точно йому згадають і будуть звинувачувати саме його бо він міг це разом з донецькими все ще "обрізати" із самого початку, коли лише 200-300 чоловік починало кричало "РАСІЯ" і ходили чмарі з прапорами росії ( приклад Коломойського - УВАЖУХА !)
Анонім до Сашко Показати IP 8 Липня 2014 18:22
"Майдан "скакал" и кричал: "Мы против олигархов!" Олигархи хлопали в ладоши и спонсировали майдан. Донбасс не "скачет", а прижимает олигархов. Олигархи бомбят Донбасс." Так вот, объясни мне: "Ради чего вы майданили?"
відповідь до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 20:15
Заради того, щоб ти ласти склеїв
1221 до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 21:17
Щоб така жучка могла тут вякати.
1221 до Анонім Показати IP 8 Липня 2014 21:20
А щас ватники колораді покажут донбасу, что такое денедер.
ПОШОЛ ВОН до Анонім Показати IP 9 Липня 2014 10:52
Донбас не скаче тому , що уже доскакався разом з вашими Ахметовими, Царьовими, Бондаренкою, Єфремовими, і т.д. всякою нечистю їм подібною, яка просто лизала зад януковичам . А люди майданили тому , що просто не хотіли жити як раби при такій владі і таких суддях, да і щоб таких "патріотів" як ти (анонім) ставало все менше і менше на нашій ненці Україні.
я Показати IP 8 Липня 2014 17:47
а как вообще, их выпустили из Славянска????????????????
1221 Показати IP 8 Липня 2014 21:21
А чтоб данецк пожил немного в ДНР. со всеми прелястями.
баба паоаска Показати IP 9 Липня 2014 00:26
Головне, щоб живий ніхто не вийшов. Валити колорадів і в полон не брати