USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В екс-заступника голови Волинської ОДА вимагали покаяння. ВІДЕО

25 Лютого 2014 11:55
Представники Волинської самооборони провели виховну бесіду із заступником голови Волинської ОДА Едуардом Стоєвим. Про це повідомляє "ВолиньPost".

Чиновник прийшов на уже колишню роботу, аби забрати особисті речі. Самооборона вирішила не гаяти часу й провести з ним виховну роботу. Зокрема, вони вимагали, аби Стоєв розповів про злодіяння, які вчинялися у облдержадміністрації, свідком яких або учасником яких він був.

Стоєв сказав, що заяву написав і з Партії регіонів вийшов.

Проте активісти Самооборони вимагали у нього також і покаяння й намагалися пояснити йому, що він працював на злочинну владу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
Ігор Показати IP 25 Лютого 2014 11:56
Якась шпана і вчорашні асенізатори гноблять поважну людину, яка вдвічі старша за них. Ганьба!!!
Олег до Ігор Показати IP 25 Лютого 2014 11:58
А ти як звик лизати ПР так і лижеш!!! Проснись, твій Яник вже давно втік!!
луцьк до Ігор Показати IP 25 Лютого 2014 19:46
ти ишак безтолковий
факт Показати IP 25 Лютого 2014 11:56
В Правом секторе отметили, что угрозы физической расправы являются недопустимыми. В Правом секторе осудили давление на семьи силовиков, говорится в заявлении организации в ВКонтакте. "Мы строим новую страну, в основу развития которой будет положены национальные интересы, справедливость, высокий уровень морали. Именно поэтому Правый сектор негативно относится к давлению на семьи силовиков", - говорится в заявлении. В Правом секторе отметили, что все виновные - от тех, кто давал преступные приказы, до их рядовых исполнителей - должны быть наказаны, однако угрозы физической расправы являются недопустимыми. "Мы - революционно оздоровленное украинское общество - должны продемонстрировать, что поднялись на ступеньку выше в моральном плане. Пусть наш справедливый гнев и желание справедливости не претворяются в слепую ненависть", - отмечают в организации. "Дадим шанс родителям, женам и детям преступников в форме искренне, внутренне осудить действия своих сыновей, мужей и отцов", - призывают активисты. Также они отмечают, что сейчас под давлением общества находятся "семьи отдельных честных силовиков, и это явление должно исчезнуть". http://korrespondent.net/ukraine/politics/3310964-pravyi-sektor-osudyl-davlenye-na-semy-sylovykov
опапа Показати IP 25 Лютого 2014 11:59
Що той "очкастий" несе про приватизовані садочки?!:) Вже не знають що говорять взагалі!!!
Лучанин до опапа Показати IP 25 Лютого 2014 13:06
та приїхав з Рожищ, та права тут качає. Пора йому знати що носіння масок, спецзасобів правоохоронних органів, а також зброї, забороняється, і у разі порушення таких приписів, винні особи несуть кримінальну відповідальність. Якесь дурновате, терміново дзвоніть у 102 та у психлікарню
Оленка до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 18:47
Я вчилась з ним в одній школі, права качати - його фішка ще з шкільної лави!
Коля Показати IP 25 Лютого 2014 12:04
краще відновлюйте роботу і робіть щось для громади. А не розборки. привикли один одному "тикати". Ви покажіть себе і люди оцінять і будуть знати хто є хто. а то таке враження що все повторяється
Спостерігач Показати IP 25 Лютого 2014 12:10
Шо небудь...
Андрій Показати IP 25 Лютого 2014 12:13
Мда.... Я вже себе не поважаю, що за таких на мітинг виходив. Неосвічене хамло в окулярах, тикає, меле що небуть. Дайте людям чітко сформовану стратегію реалізації того процесу, що у всіх на устах - ЛЮСТРАЦІЯ. А то чинять вибірковий самосуд на свій розсуд. Зберіть громаду, створіть певний комітет який буде цим займатись, демократично займатись, а не "оцей хабарі брав - ату його, ату!". Да за таким принципом можна пів області "пролюструвати". Переважна більшість населення як не брала хабарі, то давала, то виходить вони теж підтримували режим, підгодовували його хабарчиками?
111 Показати IP 25 Лютого 2014 12:14
Бики, бики, о, ким ви стали...
пшек Показати IP 25 Лютого 2014 12:19
бидло бидлом
Тверезомислячий Показати IP 25 Лютого 2014 12:23
Прикро, що ми так і не стали порядною нацією з інтелектом. То одні гнобили, то другі такі ж прийшли, а поваги і людського відношення один до одного так і немає. Злочинці мають бути покарані-безперечно, а чого ж всіх підряд шарпати, але це тільки початок, але є Бог, який все бачить-задумайтесь трохи люди, що треба вже змінитись в сторону людську, а не скотську!
Думка Показати IP 25 Лютого 2014 12:27
Будують Європейську державу методами НКВС. Так починав Ленін. Треба організувати громадське об’єднання жителів Волині для боротьби з цими дибілами. Люстрація необхідна, але цивілізованими методами в законодавчому полі
Керівник підприємств Показати IP 25 Лютого 2014 12:34
Стоєв кваліфікований спеціаліст. Займався, в тому числі, і питаннями своєчасної виплати заробітної працівникам підприємств боржників та іншими потрібними для підприємств питаннями..!
Вікторія до Керівник підприємств Показати IP 25 Лютого 2014 12:59
Кваліфікований?!!!! Ха-ха-ха...
gggg Показати IP 25 Лютого 2014 12:35
дай керувати дітям, більшого бардаку як вони ніхто не зроблять а "опозиціонери", ще більш перелякані ніж Стоєв Для чого їм бронижелети, я не зрозумію ЩЕ
Ігор Г. Показати IP 25 Лютого 2014 12:36
Фведчак не попав в облраду в попередній раз то тепер рве оч*ко щоб на фоні справжніх героїв до корита дорватись в них вся сім"я така жлоби і наглі як бики, Слава "новим" героям
Оленка до Ігор Г. Показати IP 25 Лютого 2014 18:51
Якраз мама Андрія дуже хороша людина, мені її щиро шкода. Вона дуже переживає, син зараз з нею не спілкується.
Вадим до Оленка Показати IP 25 Лютого 2014 23:57
Пригадалась така фраза з раннього Андрія Данилка "Хіба мати винувата, що дитина дурнувата?")
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 12:36
Я завтра назвуся активістом, вломлюся в будь-який кабінет, поставлю на коліна керівника і буду вимагати пояснень!))) Що за брєд? Це в них такий принцип дії?? А хто уповноважував цих сцикунів? Оці ледащі малолітки ходять і ганьблять весь Луцьк!
Батьківщанка. Показати IP 25 Лютого 2014 12:38
Ми знаємо андрушку ще той олень
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2014 12:39
Тепер кожне місто повинне свого дебіла в луцьк направити, боже україну бережи
Українець Показати IP 25 Лютого 2014 12:42
Ага один в квадратних окулярах другий в круглих
Безпартійний Показати IP 25 Лютого 2014 12:45
Стоєв роботяга, скільки він зробив для Волині всі ці бики разом взяті не зроблять за своє життя. Вони не варті його волосини. Ганьба чикістам!!!!
держслужбовець Показати IP 25 Лютого 2014 12:48
немає слів, навіть емоцій... про Стоєва в ОДА ніхто поганого слова не скаже, бо це був професійний та відповідальний заступник, Башкаленко хотів його звільнити, проте передумав... і оці хлопці в бронєжилєтках будуть виховувати та вчити???!!! службовці налякані неадекватністю та непередбачуваністю "нової влади", всіх начальників змусили написати заяви на звільнення, навіть тих людей, що мають по 20- 30 років стажу державної служби... це як? за що? чому? з ким ви будете працювати? і взагалі, хто буде працювати з вами??? та навіть коли Бондар став головою ОДА такого ідіотизму та тиску не було, він зберіг команду, завдяки чому область РОЗВИВАЛАСЯ, і тому йому аплодували коли Романюк замінив його на посаді.... ОТЯМНЕСЬ! похмеліться, проспіться!!! засуньте свої емоції в свої революційні дупи та працюйте, якщо здатні звичайно... Волинь єдина область в країні яка досі живе без бюджету!!! запитайте в медиків, вчителів, всіх бюджетників чи вони вам подякують коли не отримають заробітних плат та допомог... працюйте а не ганяйтесь за відьмами!!!
Рома Показати IP 25 Лютого 2014 12:56
http://m.youtube.com/watch?v=bqpTXfMgdH4
Анонім до Рома Показати IP 25 Лютого 2014 13:09
Эти люди нас типа охраняют
Саша до Рома Показати IP 26 Лютого 2014 12:04
Блин пипец во власти одни п***дары и пидарами поганяют!!! Теперь понятно чего слили Яныка!!! у него была любовница))) не вписался в ихнюю п***ческую кампашку ))))!!! А вообще это всё печально очень !!!
Рома Показати IP 25 Лютого 2014 12:58
http://m.youtube.com/watch?v=QInDTROlFPk
Рожище Показати IP 25 Лютого 2014 13:04
Люди давайте зупинемо цю шпану жду пропозицій,бо нацей безпридел дивитись неможу
йося моргенштерн до Рожище Показати IP 25 Лютого 2014 13:28
підтримую, пора!!!
Лучанин до Рожище Показати IP 25 Лютого 2014 13:40
читай нижче мою пропозицію
Саша до Рожище Показати IP 26 Лютого 2014 12:11
Да кто против этого быдлама нужно самоорганизовываться !!! На мой взгляд самый кипишь будет 1 мая или 9 Мая!!! Так что все кто против этого бандитского беспредела приходите 1 на фонтан 900 лет Луцка !!! Ну а 9 сам бог велел на мемориал Славы!!! Мне пофихг этот еврейский Яценюковско-Порошенковский майдан с их побратимами Ярошами и Тягнибоками и эти рыгыоналы!!! Но честь павших в ВОВ почтить это дело каждого кто неравнодушен к их подвигу!!!
3 Показати IP 25 Лютого 2014 13:13
Давно пора цього хама i алкаша гнати.
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 13:18
цей би в окулярах українську мову спочатку б вивчив би. Бидло і колхоз. Кончане. Шпичку йому в бік тай усе.
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 13:18
100 %. А то бичара Рожищенський постійно тикає старшій за нього людині. Сам що добився в цьому житті. Хоч Стоєв не ідеал, але ж все таки людина.
йося моргенштерн до Луцьк Показати IP 25 Лютого 2014 13:31
щось я цього очканавта на майдані не бачив
до до йося моргенштерн Показати IP 25 Лютого 2014 13:39
битло воно із кушнів хутора виліз, і трандить що попало. Ганьба.
НОНА Показати IP 25 Лютого 2014 13:29
Мрак!
Месник Показати IP 25 Лютого 2014 13:35
Так і мотросня в 17 році винищувала інтелегенцію, простих нормальних людей!!!! спотворюємося!!! Заяви лідерів ПС нормальні, а хто з Волинського осередку ПС слухає їх? Ви бачили які заяви змушують писати колишніх чиновників? ( не підпишите, на Вас чекає гнів народу) . Перетворилися в комуняк!!!!!!!
Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 13:38
Шановні Волиняни та Лучани, пропоную створити онлайн Дошку ганьби активістів Волині, які порушують честь та гідність людини та громадянина та їх принижують, ігнорують закони, та зловживають Народною революцією у своїх інтересах, чим виражать явну неповагу до загинувших наших героїв. Зокрема, першим в цю дошку ганьби викласти Данильчука П.П. 1985р.н., який представляє інтереси ПС, та проігнорував Наказу свого основного лідера Яроша про неможливість насильства та переслідування, який жодного разу сам не був у Києві на майдані, хоча неодноразово казав що поїде, який так і не передав до Києва на майдан спецзасоби наданих правоохоронними органами, який всі свої гріхи та помилки хоче списати на тітушок, чи якихось провокаторів. Люстрація має стосуватися всіх без виключень.
Месник до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 13:48
Згідний на 10000000000% Всіх запрошуємо до діалогу, а Данильчука до гіляки)))))))
Олег до Месник Показати IP 25 Лютого 2014 14:12
Писар ти хорощий, ну а щодо гіляки, то кишка тонка!
Месник до Олег Показати IP 25 Лютого 2014 14:23
Янукович теж думав що в когось кишка тонка)) де він?
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Лютого 2014 14:00
Де він мешкае ?
до до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 14:05
Данильчук Павло Петрович, 30.06.1985 р.н.. Батьки проживають в с. Торговиця, Млинівський район, Рівненська область. Проживає у Луцьку по вул. Ветеранів, 19
Люди до до Показати IP 25 Лютого 2014 15:46
Хлопці просто забули що ми всі живемо в одній країні, місті, селі..... Його батьки ходять на роботу, сестри до школи, в садок.... їх також може чекати люстрація і розправа))) Задумайтесь "карателі х*єнові"!
ага Показати IP 25 Лютого 2014 13:41
терміново дзвоніть 102, щоб вилучили у нього бронежилет
покращення-другій се Показати IP 25 Лютого 2014 13:57
опг та неонацисти тімчасово захопили Луцьк.данильчукі та гузі вже забули що діти на барикадах загинули за нову Украіну та зміну сістеми а не для того щоб в крисла повсидалися нові вірніше стари та знайоми по брехні 2004 року злодіі та брехуни.одні вже від людей мішками з піском загородилися а інші повдягали намордникі та залякують населення.я противник насильства але здается що скоро лучани які мають честь та гідність почнуть захищати свое а не данильчукове місто методами показанними в стрічці Ліквідація.і навряд намордникі та бронежилети допоможуть
Волинь Показати IP 25 Лютого 2014 14:11
Хто такий цей в окулярах, викладіть повну інформацію про нього щоб ми знали наших таких нацисців-героїв. Понвністю ПІБ, адресу його та його батьків і контакні телефони із ним. Волиняни, сумуючи по загинувших, будуть вдячні за таку інформацію..
Михайло до Волинь Показати IP 25 Лютого 2014 19:02
Зайди в контакти, там знайдеш!
Месник Показати IP 25 Лютого 2014 14:36
А в окулярах це товарищ Бєрія. Чого він в бронежилеті? снайпери на даху дитячого садка?
Рома Показати IP 25 Лютого 2014 14:39
Фашисты захватили Волынь!
Схаменіться Показати IP 25 Лютого 2014 15:48
Рєбятка, ми ще поки керуємося Законами України, а не видумками самопроголошених вискочок. Дивіться хлопці, а то збунтуєте люд такою політикою. Є такі, що не дуже бояться залякувань...і вони дихають вам в потилицю і збоку. Озирніться і гляньте на сусіда... Той простий дядько не буде миритися з приниженням і залякуваннями - ми прості люди дихаємо вільно, і не дивлячись на ситуацію, ще з вами справимося!
Громадянка Показати IP 25 Лютого 2014 15:48
Шо за малолєтка ділавая? Хто йому надав право фирчати? Вже оборзєлі до ручки пси!
Дія Показати IP 25 Лютого 2014 15:49
Створюйте дошку!
прислухайтесь Показати IP 25 Лютого 2014 15:50
Тиснуть і залякують! Хлопці! Ми також за майдан! Але на жаль не за вас!!!! Притормозіть!
Дівка Показати IP 25 Лютого 2014 15:51
Данильчук! Знайдіть дівчину собі і кохайтеся, кохайтеся, кохайтеся! Тоді ви такий злий не будете! :)))
Хлоп до Дівка Показати IP 25 Лютого 2014 19:03
Так хто ж йому дасть???
майдан Показати IP 25 Лютого 2014 15:52
Малиши не позорьте майдан!
Помста Показати IP 25 Лютого 2014 15:53
Маладьож ну з вас всі сміються і просто не хочуть діла з вами мати щоб не позоритися! А Башкаленко вас ще знайде ;))))) Надіюсь отримаєте по заслугам!
Щоб всі знали.. Показати IP 25 Лютого 2014 17:39
Ця шавка в очках це Хведчук Андрій Володимирович, 07.06.1984 р.н., народився в м. Рожище та проживає там же по вул. Ломоносова, 30.... ХЕРОЙ наш вср***ний... Які садики? Про що ти мелеш...????
Павло до Щоб всі знали.. Показати IP 25 Лютого 2014 19:06
Він зараз живе не там, а в Луцьку. Бог його вже покарав двічі - і розум забрав, ще й в дитини ДЦП.
Правому сектору!!! Показати IP 26 Лютого 2014 12:18
Пошлите Данильчука и КО в командировку в Керч ну или в Севастополь!!! Пусть там попробует поставить Беркут или ещё кого на колина!!! Или ему слабо там восстановить справидливость ????
Віталік Показати IP 27 Лютого 2014 11:39
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=npbCMnqgZ7YА ІГОР НАКОЛІНАБЛЯТЬЗАЯВАПРОЗВІЛЬНЕННЯ