USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку затримали нетверезого поліцейського за кермом авто

26 Березня 2016 11:43
Патрульні затримали в Луцьку захмелілого поліцейського за кермом авто, - повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Сьогодні, 26 березня, близько 5 ранку по вулиці Кравчука патрульні зупинили водія Опеля без заднього номерного знаку, на ввімкненій аварійній сигналізації. Сам водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. При перевірці з’ясувалось, що це працівник поліції.

Як повідомляє ВАР, нетверезий водій представився Василем Васильовичем. Він сказав, що не має документів на авто чи таких, які засвідчують особу. Проходити тест на драгері чи їхати у наркодиспансер чоловік відмовився. Водночас, чоловік визнав, що був за кермом, але мотивував це тим, що збирався проїхати тільки 500 метрів та тут о 5 ранку нікого не зіб’єш.
Автомобіль був розфарбований у камуфляжний принт та декорований великими гербами. На капоті збереглося місце наклейки у формі шеврона. Перевіривши по базі реєстраційний номер автомобіля з’ясували, що номер зареєстрований на автівку марки «BMW». Патрульні провели поверхневий огляд чоловіка під час якого виявили посвідчення, згідно із яким затриманий – капітан поліції, старший інспектор батальйону «Світязь» Олександр Ковальчук.
Спочатку чоловік намагався комусь телефонувати та просив приїхати допомогти. Проте за деякий час чоловік вирішив, що вдома таки є документи на машину та приніс їх. Він надав поліцейським акт прийому-передачі автомобіля. «Опель» привезли із-закордону для батальйону «Світязь» ще у березні 2015 року, проте досі машину не зареєстрували в Україні.

«Документів на автомобіль чоловік не пред’явив. Автомобіль буде затриманий», - повідомив командир 4 роти патрульної поліції Микола Твердяк.

Патрульні склали на порушника протокол за статтею 130 – кермування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння та постанову за відсутність реєстраційного номера на задній панелі. У чоловіка вилучили водійське посвідчення, долю якого у подальшому вирішить суд.

Окрім цього, о 7 ранку луцькі патрульні зупинили водія Пежо, який також був нетверезим. Опору цей правопорушник не чинив, тест на драгері пройшов в наркодиспансері – мав 1.71 проміле алкоголю в крові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Запорожець Показати IP 26 Березня 2016 12:05
А про слона без хобота цей поліціянт відповів на тестуванні? Якщо відповів, то чого до нього чіплятися - він же обраний до кавалерів грузинських пр*кл*док...
коханка Показати IP 26 Березня 2016 12:53
він не винен! ми гуляли цілу ніч.трошки випили і під ранок він поспішав додому.і я не винна
Юлія Показати IP 26 Березня 2016 13:00
Що на це скаже атестаційна комісія? Як такі люди могли пройти переатестацію з мєнта в понти?
Вася Показати IP 26 Березня 2016 13:20
порядок буде!!!
алекс Показати IP 26 Березня 2016 13:33
Складається враження що у на на Волині всі айдарівці світязь вихідці з непотрібної міліційної гвардії котрим потрібно видавати повістки до 4 звилі ммобілізації а не дозволяти щоб такі прохіндеї їздили на автомобілях невідомої реєстрації. Невже в україні хтось зміив правила перебування автомобілів котрі пройшли митний кордон без реєстраційних документів про сплату мита. Невже важео нарахувати йому ї...лану на опелі вартість автомобіля котрий перебуває на території україни без сплати митних зборів та конфіскувати данне авто котре потім видати якомусь інвалііди учаснику АТО. Сліпа держава сліпі керівники її некому непотрібні інваліти війни та інше. Ганьба курівникам що поліції що іншим керуючим органам влади. Можливо цей автомобільфвігурує у бурштинових справах ніхто толком і не скаже.
дідо Показати IP 26 Березня 2016 14:03
Мєнти завжди бухі їздили, і будуть їздити, бо вона є алкашами. Звільнити потрібно 100 % складу міліції. Особливо упрваву.
111 до дідо Показати IP 26 Березня 2016 15:08
НАБРАТИ ПСИХИЧНО ХВОРИХ ЩОБ НЕ МИШАЛИ КРАСТИ БИВАТИ КУПАТИ БУРШТИН
DRON до 111 Показати IP 26 Березня 2016 17:11
лиши номер телефону,поспiлкуемся,
222 до дідо Показати IP 26 Березня 2016 18:58
Буйвол безрогий .
мв Показати IP 26 Березня 2016 15:12
Це ж колишній працівник даі.його вигнали з міліціі незважаючи на його батька.пенсіонера мвс.він всіх достав пяними витівками.а тут ось пяний боєць невидимого фронту!!!!таких могила виправить!!!!
Свіітязь Показати IP 26 Березня 2016 16:33
Доїздився так як і батько його
DRON Показати IP 26 Березня 2016 17:19
гумнiки не з******сь пальцi стират
лучанка Показати IP 26 Березня 2016 17:34
такі позорять героїв "світязя", які пройшли Іловайськ та Вуглегірськ. Цікаво, а ЦЕЙ десь воював ? Зараз в ці особливі батальйони лізе вся нечисть аби пройти атестацію. Все просто, хто з них воює з 2014 року --це СПРАВЖНІ ДОБРОВОЛЬЦІ, які пело бачили і не ховались за чужі спини. Колишні мусора вже невиправні і робіть висновки, панове.
DRON до лучанка Показати IP 26 Березня 2016 18:14
A ось ЦЕЙ був,
лучанка до DRON Показати IP 27 Березня 2016 00:06
тоді мені дуже шкода , що він вживає оковиту за кермом. Це неприйнятно !
Доброволець до лучанка Показати IP 27 Березня 2016 10:11
Молоді хлопці власною кров'ю та жертвами виборювали славетне ім'я для легендарного підрозділу Світязь в Іловайському котлі та Вуглегірському оточенні,і досі відповідально несуть службу в зоні АТО на території Луганської обл.,проте є у них з десяток по**дьків,які плюндрують та нехтують цими заслугами,Ковальчук та Хоміцький одні з таких! МАЙТЕ ЧЕСТЬ,ШАНОВНІ!!!
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 18:02
Так перший раз теж вигнали з ДАІ за п'янку на день ДАІ готовий на лівандосі протаранив такого самого прокурора Ківерцовського р-ну
св Показати IP 26 Березня 2016 19:32
Скажу вам більше. Це авто ніколи не використовувась на потреби підрозділу. ковальчук пригнав його з-за кордону, та, щоб не розтаможувати, оформив на Світязь. Цьому посприяв тоді ще В О ком роти Хоміцький. Не здивуюсь що це не перша їхня махінація. І на бурштині це авто засвітилось
Небайдужий волонтер до св Показати IP 27 Березня 2016 10:01
коментар було видалено
Доброволець до св Показати IP 27 Березня 2016 10:15
Чому командири допускають такі витівки,що у вас там в підрозділі відбувається взагалі?!!! Де внутрішня безпека, може і СБУ час поцікавитися їхніми махінаціями?
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 20:54
і де та шло"бень береться у владі ?
кум Показати IP 26 Березня 2016 21:07
Яблучко від яблуньки... ( про батька)
порада Показати IP 27 Березня 2016 09:07
при переатестації має бути присутній НАРКОЛОГ. Без цього не обійтись при виборі майбутніх копів.
1234 Показати IP 27 Березня 2016 10:49
Співробітники роти "Світязь" та державної служби охорони 100% не проходили переатестацію.
Обурений лучанин Показати IP 27 Березня 2016 11:35
Сергій Ростиславович,наведіть порядок в підрозділі! Вони ж це чинили під вашим носом! Збережіть авторитет підрозділу! Ви ж прекрасно розумієте-таким людям не місце у підрозділі,волонтери таких не підтримуватимуть,ця ганебна слава відображатиметься на інших добросовісних бійцях підрозділу!ПРИЙМАЙТЕ МІРИ НЕГАЙНО!!!
SRAKONIS Показати IP 27 Березня 2016 16:24
ЩО АЛКОГОЛІКИ ТО АЛКОГОЛІКИ, А ВСІ БУВШІ Гаішніки, то взагалі не*отріб, ховаються від переатестації аби добути до пенсії, щоб далі тягти з держави!
лучанин Показати IP 11 Липня 2016 08:58
Колишні менти-це типові РІШАЛИ, які думали та думають, що вони особливі. Що держава для них. А звичайний народ (НЕ З СБУ, ПРОКУРАТУРИ. ПОЛІЦІЇ, ПОДАТКОВОЇ,,,,,,,,) для держави. І клали вони на ті люстрації та атестації. ХАЙ ПРОДЕМОНСТРУЮТЬ ЛЮДЯМ ДОЛЮ КОЖНОГО ХТО НЕ ПРОЙШОВ АТЕСТАЦІЮ ЧЕРЕЗ ДВА РОКИ. Хтось вірить ,що ці особи підуть працювати????????????? ВОНИ ПОВЕРНУЛИСЬ, А ХТО ЩЕ НЕ ЗМІГ ТО ПОВЕРНИТЬСЯ ПІЗНІШЕ можливо в якісь споріднені структури, для того щоб далі МУТИТИ, КРАСТИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ, "ДОПОМАГАТИ" , ВИРІШУВАТИ, а коли обнесуть вашу квартиру, або вкрадуть авто, то результат роботи даних господарів життя ви будете чекати до кінця життя