USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Україні оголосили часткову мобілізацію

17 Березня 2014 11:41
Верховна Рада підтримала в цілому проект закону про затвердження указу виконувача обов’язків президента України Олександра Турчинова «Про часткову мобілізацію».

За відповідне рішення в другому читанні і в цілому проголосувало 276 депутатів, пише Еспресо.TV.

За дане рішення в першому читанні проголосували 275 народних обранників.

Проект закону Про часткову мобілізацію зачитав Секретар РНБО Андрій Парубій.

Згідно з документом, мобілізація має бути проведена протягом 45 днів в усіх областях України та Києві. В АРК та Севастополі мобілізація проводиться на добровільній основі.

Згідно з інформацією Андрія Парубія, йдеться про 20 тисяч військовозобов'язаних та 20 тисяч українців, які вступили до лав Національної гвардії.

Нагадаємо, сьогодні виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 11:50
А з ким воювати?
полковник Показати IP 17 Березня 2014 12:01
Ну от Парубій свій ПС нехай і мобілызує питань немає!!!
Дмитро Показати IP 17 Березня 2014 12:08
треба то підем відстоювати свою незалежність. але мене цікавить чи піде з нами данильчик, гузь і та вся банда ?
Роман Показати IP 17 Березня 2014 12:23
Піти відстоювати Коломойських і ко , щоб у них бізнеси не забрали, простим Українцям немає, що втрачати. Сумно почалася ревоюція а вийшов переворот. Треба систему змінювати а не доданки.
Анонім до Роман Показати IP 17 Березня 2014 12:41
який народ така і влада
Igorock Показати IP 17 Березня 2014 12:59
О клас, дайте мені автомата і я піду пристрелю Яценюка та іже з ним.
я Показати IP 17 Березня 2014 13:04
З кім воювати? Кримчананам добре! Слава Богу!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 13:15
От уроди!!!! Вони все гонять нас, як баранів: то на майдан, то в армію!!!!!!!!! Парубій нехай розкаже де стільки зброї на майдані з'явилося! Продажні шкури! Люди задумайтесь перед виборами!!!!!!!!!!!!! Ми хотіли ТАКУ владу, яка за місяць Крим прос*ала???????????
Джулія Показати IP 17 Березня 2014 13:40
На жаль, українські чоловіки більше язиком воюють.
Джулії Показати IP 17 Березня 2014 13:54
На щастя, шановна, на щастя. Якщо Ви бачили війну по телевізору - там майже все неправда. Показувати війну по телевізору заборонено - це жахливо і страшно. Ви, наприклад, бачили, як кишки людські висять на деревах, чи збирали людське мясо в мішки? Ні? Мені довелося. То краще. нехай чоловіки всього світу язиками воюють, ніж мають просинатися в холодному поту після побаченого страхіття.