USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

В Україні штрафуватимуть за носіння георгіївської стрічки

16 Травня 2017 19:29
Український парламент прийняв законопроект, який передбачає штрафи за носіння георгіївської стрічки, пише Знай.ua.

Законопроект №2987 "Про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки" підтримали 238 народних депутатів.

Таким чином, штраф за публічне використання стрічки становить 850-2550 грн. Якщо перший раз не дійшло, то штраф становитиме - 2 550 грн до 5 100 грн або 15 діб.

При цьому передбачені випадки, коли за георгіївську стрічку карати не будуть.

Це документи державних органів, наукові, освітні або подібні, видані до 1991 року. Не вважається порушенням використання гвардійської стрічки в музеях, в творах мистецтва, в наукових дослідженнях, на нагородах і документах до них.

Можна використовувати такі стрічки на місцях поховань, в приватних колекціях і антикварній торгівлі, при підготовці навчально-методичних матеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Українець Показати IP 16 Травня 2017 19:54
Такс, этот п*зд*ц меня достал, предлагаю запретить президента
Лопатою по ваті до Українець Показати IP 17 Травня 2017 01:05
А на*рен нужна єта власовская лента ? Что б колорадский шабаш отпраздногвать ? Вот єтот указ на 1000% правильный!!!
засранець до Українець Показати IP 17 Травня 2017 11:46
коментар було видалено
ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Травня 2017 20:08
Принесе суттєве осучаснення пенсій до ЕВРОПЕЙСЬКОГО рівня. Але ще потрібно створити НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО з розшуку георгїївських стрічок у несвідомих громадян. Але що поробиш, самі обрали нинішню владу. Залишається почекати виборів 2019, і забути вятровичів, шкіряків, бурбаків та інших берез як страшне жахіття.
Оглядач до ще не зовсім свідоми Показати IP 16 Травня 2017 20:15
І в 2019 році нічого не змінеться.
Лопатою по ваті до ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Травня 2017 01:08
До 2019 року вся ригівська верхівка, яка тебе кормить получить реальні строки, інші згниють в Педерації, і українці їх будуть згадувати тільки як нечисть і мразоту. Молодь росте патріотами, так що в 2019 році вам "дарагой таварисч" нічого не світить.
але зовсім дурнувати до ще не зовсім свідоми Показати IP 17 Травня 2017 11:47
та вали звідси до алєнєй і не псуй повітря. там тобі буде добре
Бомж Показати IP 16 Травня 2017 20:33
Хочу в ВР. Такою х-нею і я займатись можу.
! до Бомж Показати IP 17 Травня 2017 01:11
Правильно, одів колорадку штраф. А так як носіння цього ватного гавна прирівняно до правопорушення, то і по мордасам відгрібати будуть прихвостні путлеровські!!!
Анонім до Бомж Показати IP 17 Травня 2017 11:48
тобі в газьдуму
345 Показати IP 16 Травня 2017 20:43
Звикли не носити свастику - звикнете зневажати і колорадські стрічку. Вона для України ніякого відношення немає. Символ клятої імперії романових-путіних
злий на владу Показати IP 16 Травня 2017 22:37
Солі на ...насипите. Скоро і вам кінець прийде.
вальжан Показати IP 17 Травня 2017 04:46
А Правий сектор, Азов будуть карати за символіку нацистів?
Анонім до вальжан Показати IP 17 Травня 2017 11:49
ти де там бачило символіку нацистів ?
вальжану Показати IP 17 Травня 2017 08:07
Спочатку потрібно довести, що вона є нацисткою. Потім поставити питання перед нардепами. Потім почути від них слушну думку, що нацистами для нас нині є расєянє, а їх символи такими, що несуть інформацію про людиноненависництво. А вже після цього зрозуміти, що справа не в символах, а в їх носіях, тобто в путлінцях
ан Показати IP 17 Травня 2017 09:14
от нема в Україны більших проблем. тільки лєнточки і ВК з однокласниками. Роблять шо можуть. бо на більш не здатні
Анонім до ан Показати IP 17 Травня 2017 11:51
і де ж ти, здатний рятівник нації ? ручки не опухли по клаві стукати ?