USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Весна у волинському «Проліску». Фоторепортаж

10 Травня 2019 19:01
Санаторій «Пролісок» – один із найкращих санаторіїв західної України. Він розташований на березі водного плеса серед соснового лісу.

Цілюще повітря, унікальні сучасні діагностична і лікувальна бази та мінеральна вода сприяють не тільки фізичному відновленню, а й покращують внутрішній стан відпочиваючих.

Пропонуємо вам зануритись на кілька хвилин в атмосферу релаксу та насолодитись світлинами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанка Показати IP 10 Травня 2019 20:41
Там дійсно круті реабілітаційні та релаксуючі процедури по смішним для Луцька цінам. Можна навіть на день з‘іздити на масаж, косметологію, мінеральний басейн, шоколадне обгортування та масажні ванни, всім раджу!
Лучанка до Лучанка Показати IP 11 Травня 2019 09:04
Можливо і смішні, але дивлячись для кого
Гремяче Показати IP 10 Травня 2019 22:59
Це все зробила і кошти вишукала КАС АРДА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА,побачимо що залишиться з того через рік
чула до Гремяче Показати IP 11 Травня 2019 12:25
Касарда,.яку ви так хвалите, тільки й вмвла що брехати і красти. Де вона кошти вишукала? Та навіть на басейні за європейські гроші умудрилася на плитці гроші відмити! Санаторій все життя показувала збитковим, а все собі в кишеню. Касарда. Сиди на пенсії і заспокійся, жінко
ківерчанин Показати IP 10 Травня 2019 23:40
щось людей не видно а рік тому яблуку ніде було впасти
до ківерчанина до ківерчанин Показати IP 11 Травня 2019 14:09
а нічого, що фоторепортаж про весну в Проліску, а не про відвідувачів?
сім'я з м.Рожище Показати IP 11 Травня 2019 09:52
Наша сім’я на минулому тижні вперше відпочивала в «Проліску». Я була приємно вражена тим, як налагоджена робота у санаторії. Усе на вищому рівні: медичне обслуговування, умови проживання, харчування, відпочинок…Там працюють привітні та доброзичливі люди. Щиро дякуємо медичному та обслуговуючому персоналу, особливо хочеться відзначити Кулакова Михайла, Наталію Панчук, Ірину Жук. Всім радимо побувати в цьому санаторії! P.S фотографу дякуємо за фото на яких нас відмічено, несподівано та приємно!
Гремяче Показати IP 11 Травня 2019 15:07
Ціни-космос. людей на 75% менше ніж в минулому році. термальний басейн вийшов з ладу-не працює, ударно-хвильова не працює............. і чим хвалитися , а люди на фото-це всі відпочиваючі, покажіть краще порівняння з минулим роком
Відвідувач Показати IP 11 Травня 2019 20:36
Фоторепортаж чудовий, санаторій теж. А ті, що «сруть» в коментах, явно просто скривджені не обслуговуванням, а «чимось» іншим.... Щодо цін: а з якими іншими аналогічними закладами ви порівнювали??? Із «совдепом» «Лісової пісні», чи «Калини» (з такими ж цінами)... Чи можливо із дорогими санаторіями Трускавця і Моршина?
Украінка Показати IP 11 Травня 2019 20:44
Дуже гарно, особливо хочеться ще на шашлик біля озера!))).....