USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відключення світла продовжили ще на місяць

5 Грудня 2014 20:55
Кабінет міністрів вирішив продовжити дію постанови про надзвичайний стан в електроенергетиці ще на місяць

Про це повідомив міністр енергетики й вугільної промисловості Володимир Демчишин, - повідомляє Еспресо.TV з посиланням на"Інтерфакс-Україна".

ЧИТАТИ ЩЕ: НА ЯКИХ ВУЛИЦЯХ ЛУЦЬКА МОЖЛИВЕ АВАРІЙНЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА

"На сьогоднішньому засіданні було ухвалене принципове рішення, що ця постанова буде продовжена. Вона діяла протягом місяця, два рази продовжувалася. Буде продовжена на насупний місяць", - сказав він.

При цьому міністр уточнив, що постанова про продовження надзвичайного стану в енергетиці ще не підписана. Міністр нагадав, що цей режим дає додаткові можливості для Нацкомісії регулювання електроенергетики і комунальних послуг при встановленні тарифів та проведенні розрахунків, а для оператора енергосистеми "Укренерго" - при виконанні технічних функцій з передачі та використання енергопотужностей.

Як повідомлялося, сьогодні о 22:00 мають запустити роботу Запорізької АЕС. Початок віялових відключень електроенергії в Україні й на Волині зокрема багато хто пов'язував з ремонтом 3-го енергоблоку Запорізької АЕС.

ПАТ «Волиньобленерго» розмістило на своєму сайті інформацію про планові відключення споживачів від електроенергії у всіх населених пунктах області. Згідно з графіком, на завтра, 6 грудня, вимкнень споживачів на Волині не заплановано.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Волинянин Показати IP 5 Грудня 2014 21:18
Спасібо!
Микола Показати IP 5 Грудня 2014 21:19
Якщо для держави потрібно то можна і потерпіти! Поляки Прибалтійці терпіли і ми протерпимо!! Порада: В кого є комп підключіть до стабілізатора економну лампочку(по можливості) і світла хватає на 2год ,а то і більше.тільки пікання задовбує!!
екскурсовод до Микола Показати IP 5 Грудня 2014 23:42
Кулібін, а той акумулятор (стабілізатор) ще потрібно зарядити!
ghghjh до Микола Показати IP 5 Грудня 2014 23:51
ненадовго нажми на кнопку викл. пікать не буде
струм до Микола Показати IP 6 Грудня 2014 09:44
"розумнику"! Ти не вали все на одну купу, навіть у складні часи становлення перебоїв з енергетикою в перерахованих тобою країнах не було!!! І це скільки років пройшло, а зараз 21 вік на дворі, а ти пропонуєш "терпіти" бо влада так "керує"?! Тобі факти привели, що крадуть все, тобі Продана мало, що купили неліквідне вугілля і гроші профукали?! І таке терпіти???
Валя Показати IP 5 Грудня 2014 23:16
Чего дети должны терпеть и сидеть целыми днями без света и тепла?????
Анонім до Валя Показати IP 8 Грудня 2014 22:47
В Донецьку діти сидять без світла і тепла і голодають
екскурсовод Показати IP 5 Грудня 2014 23:40
Що вибрали те і маєте. Це тільки квіточки, ягодкі будуть навесні. В кілька разів збільшили продаж електрики за кордон, тому і не вистачає потужностей, а для окозамилювання придумують ремонти на АЕС, то на Запоріжській, а з завтрашнього дня на Південно-Українській АЕС аж на 119 днів, отже відключення нас чекають ще 4 місяці. А ще вугілля залишилось менш як на місяць! Так що запасайтесь свічками, поки ще не дорогі, зима буде довга і темна!
вдв Показати IP 6 Грудня 2014 01:37
купляйте скакалки з електричними генераторами и зiгрiешся и свiтло буде !!!
вдв Показати IP 6 Грудня 2014 01:38
Слава Майдану!!! краще життя тiльки начинаеться .........
вдв Показати IP 6 Грудня 2014 01:42
памятники Ленiна знищили а вiн за собою i лампочки Иллiча виключае
пв до вдв Показати IP 6 Грудня 2014 09:06
+100 спасибо,развеселил с утра.
стройбат Показати IP 6 Грудня 2014 06:58
В тебе мозок даже не включався
Дончанини до стройбат Показати IP 6 Грудня 2014 09:23
Ты к кому обращаешься? Если к вдв, то не забывай того, что свидомые сносят памятники того, кто создал Украину, как государство. Ибо никогда до В.И. Украины как государства не существовало.
Анонім Показати IP 6 Грудня 2014 08:03
А якось через суд можна буде стягнути за оте відключення? Якби в договорі, який носили в кожну хату, про відключення на час АТО нічого не говориться, надзвичайний стан не введений, стихійного лиха немає.
Іван Показати IP 6 Грудня 2014 08:09
Коли держава банкнут, то грошей не вистачає не тільки на паливо для електростанцій а ще й на їх ремонт... Дивно, що ремонтують блоки взимку.. Гарний господар готує сани влітку... Але ж мабуть...було ніколи... Як тому танцюристу...то майдан заважав...то москалі... А народ сидить у темряві..
лісаПЄДІСТ Показати IP 6 Грудня 2014 11:33
О, ганДончанін найшовся! А я його кругом шукаю. Прівєт, врєдітєль!
Анонім до лісаПЄДІСТ Показати IP 6 Грудня 2014 12:41