USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Шлюб за 24 години: у Луцьку одружилися перші 4 пари

25 Січня 2017 15:53
У Луцьку перші чотири пари одружилися в межах проекту «Шлюб за 24 години» від Міністерства юстиції України. Аліна та Денис, які побралися в рамках проекту, кажуть що витратили на реєстрацію шлюбу 1200 гривень та 30 хвилин.

Чотири реєстрації весілля відбулися 25 січня в кафе поруч з адміністрацією Луцького замку, куди перенесли урочистості через погодні умови.

Шлюб за 24 години – це не обов’язково одруження протягом доби, це процедура зменшення терміну від подачі заяви до розпису молодят. Відтепер, у молодят є можливість обійти бюрократичні перепони і скоротити термін очікування церемонії з 30 днів до однієї доби.

Молодята Аліна та Денис, які стали однією з перших пар, що одружилися у Луцьку, розповіли, що на всю процедуру витратили менше години та трішки більше 1000 гривень.
«Ми дуже задоволені такою можливістью узаконити наші стосунки. Ми витратили 30-40 хвилин, коли писали заяви та 1200 гривень вартості такої процедури», - розповідає наречена Аліна.

Державні реєстратори, яким надано право одружувати молодят в рамках проекту «Шлюб за 24 години» відтепер можуть проводити церемонії в Луцькому замку, Волинському музично-драматичному театрі та в Центрі надання адміністративних послуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
вася Показати IP 25 Січня 2017 16:31
а розвод за скільки??????????????????????????
Че до вася Показати IP 25 Січня 2017 17:59
Через день. Потім знову через день одруження і через день розлучення. Узаконена проститція
З юстиції Показати IP 25 Січня 2017 16:50
А Кухарик можливо також приженився?
Любі свині Показати IP 25 Січня 2017 17:22
Скрипачка на останньому фото жах яка чудова!!!!
Петро до Любі свині Показати IP 25 Січня 2017 17:47
То і одружиться на ній за 24 години!!!
Стас Показати IP 25 Січня 2017 18:15
Але вже лице наїв той Кухарик
Вітя Показати IP 25 Січня 2017 18:18
Носять $$$ , носять пакети, чому не повправлятися , коли вже той Кухарик нажереться ???
коля холостяк Показати IP 25 Січня 2017 18:30
А в нєвести посмішка як ніби приклеєна. Все штучне.
лена Показати IP 25 Січня 2017 22:16
дуже гарна пара. що молодий і молода дуже закохані видно по фото що вони щасливі
успіхів в житті Показати IP 26 Січня 2017 09:51
коментар було видалено
ССС Показати IP 26 Січня 2017 10:18
На фото наречений Денис- син моєї колеги. Він дуже розумний і чемний молодий чоловік. І це не фейк і не підстава, а реальна подія. Бажаю молодятам міцного здоров"я і довгих, щасливих років життя!!!
Просто так Показати IP 26 Січня 2017 17:49
Не знаю хто ці молоді люди- щастя вам! Обоє дуже гарні! І скрипалька дуже симпатична!!!! Будьте всі шасливі!!!
Володя Показати IP 27 Січня 2017 01:05
Згадалась пісня: "А в таверне тихо плачит скрипка...
Антикритик Показати IP 27 Січня 2017 12:56
Всеодно начальник будь-якої структури - точно хабарник! Говорять всі так, чия "женька" не влаштована в такому зручному кріслі! А що ж ви знаєте про пана Кухарика, крім його прізвища і посади??? Щодо шлюбу за 24 години, також не спішіть критикувати... Бо ж ніхто не знає як в житті може статись! Зареєстрували шлюб за 24 години - все сплановано; і дитина, яка народиться через 9 місяців запланована, а не просто "по-зальоту"! бо ж весілля зіграли і за 5 місяців народилась дитина! висновок: бо нЄвЄста залетіла! завжди є дві сторони монети, просто заздрість людей завжди ставить її ребром!!!
Юля Показати IP 16 Травня 2017 16:26
Яка ціна розлучення?і куди звертатись?є спільна дитина 2рокі