USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Війна» у центрі Києва: хто і за що стоїть на Майдані

17 Червня 2014 11:30
Майдан деградує, на місці його натхненників і героїв стоять люди, яким складно конкретно аргументувати свою присутність у центрі міста. Про це інформує Fakty.ictv.ua

На заклики «Майдан свою місію виконав - час працювати» охоронці барикад і наметів мають відповідь: не всі злочинці покарані, не всі вимоги виконані, почекаємо до парламентських виборів. Ось так і скніє Хрещатик – брудний, занедбаний, закритий для транспорту. У центрі Києва - своя війна, мешканці наметів нерідко в новеньких бронежилетах, а на площі - бронетранспортер. Кияни по-різному реагують на постійну присутність мітингарів, але втома від нескінченної революції таки накопичилась.

Потенційна європейська столиця має бути комфортною, чистою, безпечною, а ввечері на Майдані - ні жінок, ні дітей. У центрі міста - сміття, сморід, бігають собаки і розростаються грядки з овочами, квіти пам‘яті за загиблими майданівцями вже давно зів‘яли. Чиновникам слід припинити загравати з мітингарями і проявити твердість.

«Майдан – це суспільно-політичне явище, це самоорганізований протест киян, всіх українців проти беззаконних дій влади, або бездіяльності влади. Влада тільки-тільки стала до роботи. Всі мої колеги, ну можливо, 95% підтримують думку, що намети треба прибирати», - каже депутат Київради від партії «УДАР» Юрій Крикунов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
луцьк Показати IP 17 Червня 2014 11:37
да вже там стоять аби стояти немає чим зайнятись їм
барикадник Показати IP 17 Червня 2014 11:38
на майдан на мітинг .................... наметове містечко ..................... РЕВОЛЮЦІЯ ............................ бутерброди ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, чай ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
пан Показати IP 17 Червня 2014 11:40
Це зароб1ток. Таким Европа не потр1бна.А попробуй розжени, буде боляче.
Дід Панас Показати IP 17 Червня 2014 11:59
Розігнати майдан? Ви що? Це ж не демократично.
свобода до Дід Панас Показати IP 17 Червня 2014 12:04
свободу не спинити...
вовк до Дід Панас Показати IP 17 Червня 2014 13:47
Слава майдану ((((!!!!
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 12:23
Не мають права розганяти героїв революції, Європа нас не зрозуміє.
Читач до Анонім Показати IP 17 Червня 2014 12:28
Герої уже не на Майдані, а в іншому місці захищають країну, залишились лише ті, кому робити немає що і де ночувати, тусуватись та доїдати залишки продуктів, що залишились ще від зими. Грядки посеред столиці - це вже якось зовсім негарно..
Olha до Читач Показати IP 17 Червня 2014 13:04
Грядки посеред столиці - це вже якось зовсім негарно.. -----------------Ай -я-яй,який естет!Бидло майданське йому перестало подобатись.А коли палили безбройних охоронців,кидали в них шилом,то було гарно?
Анонім до Olha Показати IP 17 Червня 2014 13:53
Предлагаю завести свинок, а то куянам скучновато как то. Патриотов разгонять нельзя.
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 12:43
А заклик доблесною працею відстояти Україну не діє? Не ті зараз люди.
Дмитро Показати IP 17 Червня 2014 15:40
там сидять люди яким немає чим зайнятися. то напевно вже фанатики. нехай краще ідуть працюють і платять податки, а не займаються дурницями по другому це назвати неможна
Лучанин Показати IP 17 Червня 2014 16:22
На майданах міст залишилися шкурники, бомжи. алкаши і наркомани. Якраз цим ізгоям подобається така вольниця
моя правда Показати IP 17 Червня 2014 17:56
Майдан потрібно було розігнати ще в листопаді місяці. І жили би ми в мирі та спокою, з Кримом та Сходом.
Анонім до моя правда Показати IP 17 Червня 2014 18:12
+1000 %
Дамус Ностра до моя правда Показати IP 17 Червня 2014 19:07
Ні! Може багато хто й не хоче в цього, але Майдан в листопаді був реальний шанс змінити багато що на краще, але це не потрібно було тим хто при владі в Україні, та й Росія цього стерпіти не могла. Якби дали п..зди жорстко "зеленим чоловічкам", а не соплі пускали ще тоді, та тупо, а вірніше дуже навіть продумано зливали Крим, як ходять чутки не за малі гроші, то жили б ми в мирі та спокої з Кримом і Сходом, з перспективою, що будемо жити, як Люди, а не вічно виживати. А війна дуже добре відвернула увагу від корупції, люстрації і тому подібних неприємних, для декого речей, і в війні та хаосі дуже віигідно зараз декому Майдан звинувачувати. От така фігня, малята. Прос...али ми вчергове свій шанс.
Церковна миша до моя правда Показати IP 17 Червня 2014 19:12
А "пенькобежец" і досі керував би країною.
майдауни дебіли до Церковна миша Показати IP 18 Червня 2014 02:47
А для цього є вибори. Кожен народ має таку владу на яку заслуговує і всяка влада є від Бога. Народ на виборах обрав значить і повинен на виборах переобрати. Тим більше що електорат в Україні не особливо змінився шо показали вибори Президента України. Порошенко переміг в першому турі тільки тому що на сході та півдні була дуже низька явка виборців. Про електоральні настрої виборців переконаєтесь на виборах до ВР та місцевих рад.
майдауни дебіли до моя правда Показати IP 18 Червня 2014 02:23
Шо правда то правда
Анонім Показати IP 17 Червня 2014 19:29
Боже, як заспівали - своє хрюкало до корита впихнули і оп, на майдані герої перетворилися на бомжів і шкурників.