USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Військові просять почути їх

29 Травня 2014 13:14
Мобілізовані військовослужбовці вимагають, щоб їх почули у профільному міністерстві та Верховній Раді. Люди просять не розкішних умов на полігоні чи вишуканих страв, а бронежилетів. А ще – розуміння з боку високопоставлених командувачів.

Про це йдеться у сюжеті ZIK.

Військовослужбовець Ігор, що на Рівненському полігоні вже 47 днів, розповідає:
«Ми самі привезли рукомийники, які поробили в себе на роботі». Також додає: «Які бронежилети? Три тисячі поїхали без бронежилетів. Всього є їх триста на сьогодні».

«Я скаржусь на те, що нам дали автомати, але не дали їх простріляти. Я тут 46-ий день, ми вистріляли лише 20 патронів. Який же я солдат? Проти звичайних головорізів я – ніхто», – резюмує військовослужбовець Віталій.

Відтак, солдати написали листа до виконувача обов'язків міністра оборони та ВР України. Мовляв, вони не хочуть оберігати їхні інтереси та бізнес ціною власного життя. Вимагають забезпечити засобами захисту військовослужбовців, яких відправляють на Схід.

Заступник командувача ОК «ПІВНІЧ» Володимир Яцентюк заявляє: «Збройні сили лежали на животі. Зараз вони піднімаються з колін. Із одного коліна встали. Це дозволило нам створити потужне угруповання військ, яке сьогодні стримує зовнішню агресію. Однак проблеми із забезпечення – залишаються».

Проблеми солдати розуміють, але військовослужбовці хочуть бути впевненими: коли вони захищають державу, вона також про них має дбати.

Нагадаємо, на Рівненському полігоні тренується і військова бригада з Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
вася Показати IP 29 Травня 2014 13:22
П О З О Р Т І Й В Л А Д І .....
дідо до вася Показати IP 29 Травня 2014 13:47
Влада ригів-клімчуків розікрала армію.
Дружина до дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:53
Що, знову все спихаємо на "папєрєдніков"??? Десь це вже було... А нинішні - святі???
дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:44
Дезертирів та сцикунів відправляти підсуд.Україну потрібно захищати навіть голими руками.
йося моргенштерн до дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:59
погоджуюсь з вами, пане данильчук!!!!
бабо до дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:00
Ну то давай, покажи приклад. а то все хе...ю всяку строчиш тут!!!
розум до дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:02
Тебе в першу чергу.
я до дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:04
Чому ще не на Сході?
Андрій76 до дідо Показати IP 29 Травня 2014 15:46
То якої біди ти ще тут?..Берданку в руки і вперьод,за Родіну,а якщо ти в нас Рембо місцевого розливу,тоді можеш і голими руками...І берданки не треба...
олег Показати IP 29 Травня 2014 13:57
Треба виконувати накази командирів!!!!!
розум до олег Показати IP 29 Травня 2014 14:03
А ти їх виконуєш?
до дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:59
Тільки з тобою, жужою, яйценюхом, небритим баптистом і іншою покруччю.
екскурсовод Показати IP 29 Травня 2014 14:08
Все є, тільки хунта не дає, їм потрібна кров. А Альфа чого відсижується, це їхня робота, а то посилають пацанів з рогатками.
мама до дідо Показати IP 29 Травня 2014 14:53
ти напевно дизертир перший - сам боїшся іти на війну, чому сидиш тільки біля компютера по цілих днях і строчиш коментарі під всіма підряд статтями. ти боягуз і терорист ообі не місце в нашій державі. ти майбуть, а може і точно, продажна шкура. А я мама і хочу щоб діти приїхали з війни живі і здорові, а не в гробах. думаю зі мною згідні всі матері.
то точно до мама до дідо Показати IP 29 Травня 2014 16:38
Гарно мама сказали! Тільки одне уточнення: дідо не строчить, а д*****ть коментарі. І то голими руками.
жора Показати IP 29 Травня 2014 17:09
АТО повинні проводити Альфа СБУ спільно з МВС, це їхня робота, а не мобілізовані яких позабирали серед ночі, дали один бронежилет на пять чоловік і автомат з двома набоями а хто хоче жити то хай остальне собі купить бо в нас армію ограбили, причому ті хто вже більш ніж 20 років при владі і нічого внас не змінилось. Кому война а кому мать родна.
Патріот Показати IP 29 Травня 2014 17:36
Таке враження, що є заказ, щоб більше люду загинуло. Для чого посилати неозброєних і ненавчених солдат на війну, щоб прозвітуватись про значні втрати. Ніхто Господа не боїться. Все продажне
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 10:17
Чим більше трупів, тим народ патріотичніший. Не бачить за трупами, що газ подорожчав, що економіка, як "Титанік" іде на дно, що на закони всі наплювали.