USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Військові з Луцька отримали новенькі бронежилети

29 Липня 2014 10:15
Перший батальйон територіальної оборони, в якому служить чимало лучан, отримав 80 бронежилетів.

Батальйон територіальної оборони вже кілька місяців охороняє державні кордони у різних місцях дислокації. Частина бійців вже забрали у зону АТО. 27 липня луцькі хлопці, які поки що базуються на Півночі нашої держави, отримали бронежилети. За кошти міського бюджету закупили 50 захисних обмундирувань, ще 30 придбала Волинська регіональна організація ВО «Солідарність».

Командир першого батальйону територіальної оборони Сергій Козак щиро подякував за цю допомогу. Військові одразу ж оглянули подарунки та щиро подякували, адже бронежилети мають високий ступінь захисту. Вони передали вітання своїм краянам і пообіцяли прибути неушкодженими, щоправда, лише після перемоги над агресором. Вони усі хочуть потрапити у зону АТО, аби швидше запанував мир в Україні.

Також військові попрохали у разі можливості придбати тепловізори, нову оптику та кевларові каски.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
від Показати IP 29 Липня 2014 10:24
від града захистить?
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 10:45
то-то радості. На батальйон - 80 одиниць. Будуть сірники тягнути чи в руську рулетку зіграють? Яра різниця, коли застрелять.
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 10:45
то-то радості. На батальйон - 80 одиниць. Будуть сірники тягнути чи в руську рулетку зіграють? Яра різниця, коли застрелять.
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 10:46
то-то радості. На батальйон - 80 одиниць. Будуть сірники тягнути чи в руську рулетку зіграють? Яра різниця, коли застрелять.
Еколог до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 16:30
Диванні війська???
МИ до анонім Показати IP 30 Липня 2014 21:22
Рідні наші хлопці, тримайтесь, ВИ ж Герої гідні шани і поваги. Майбутнє у ваших руках, в руках мужніх та сильних. ВИ в наших серцях , і в наших молитвах. З вами БОГ, правда, і всі МИ- народ, український народ!!!!!! І ВСЯ УКРАЇНА ! Ти стоїш на державнім кордоні, Хоч підступний за спинами кат Та великого серця потужність Підірве і мільйони гармат.
МИ до анонім Показати IP 30 Липня 2014 21:26
А анонім хай стулить пельку