USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Владика Михаїл став доктором філософії

25 Жовтня 2014 14:37
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл став доктором філософії в галузі богослів’я за напрямом «Церковна історія» в Ужгородській українській богословській академії ім. Святих Кирила і Мефодія Карпатського університету. Це перший випадок, коли навчальний заклад УПЦ (МП) присвоює науковий ступінь архієреєві Київського Патріархату, - повідомили у прес-службі волинської єпархії.

Ректор Ужгородської академії архімандрит Віктор (Бедь) вручив владиці знак та відповідні документи 23 жовтня під час урочистої частини актового дня Волинської православної богословської академії (ВПБА), яка проходила в нижньому Преображенському храмі кафедрального собору Святої Трійці, що в Луцьку.

У слові до гостей торжества високопреосвященний зазначив, що сприймає цю подію як крок до об’єднання в Україні православних та утворення в ній Єдиної Помісної Церкви.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Раритет Показати IP 25 Жовтня 2014 14:42
тре його люстувати
ті до Раритет Показати IP 25 Жовтня 2014 14:53
Не судіть і не будете судимі
Почни з себе до Раритет Показати IP 25 Жовтня 2014 16:41
Люстрації за Законом Божим не пройде ніхто. Почни з себе.
007 Показати IP 25 Жовтня 2014 18:52
А чому це він пішов до московської церкви!!!!!!????????
кпмп Показати IP 25 Жовтня 2014 19:04
Так МП сам прийшов в Нижнiй Храм КП.
Олександр Показати IP 25 Жовтня 2014 20:45
А т о нічо, що за Михайловими словами, к МП вчать гранати у людей кидати? то нічо, що поставлені там свічки, за його ж словами, то кулі у груди українських воїнів? Лукавий чоловік!
патріота Показати IP 26 Жовтня 2014 07:52
Сьогодні диплом від Кіріла, завтра орден від Путіна.Вєрной дарогой ідйот таваріщ.
123 Показати IP 26 Жовтня 2014 11:23
а це нічого, що Карпатський університет як не як , світський вуз... а це нічого, що Бедь, як не як, а один з небагатьох проукраїнських мпшників.... та й взагалі, Бедь же заявив, що він в юрисдикції грецької церкви
До 123 Показати IP 26 Жовтня 2014 14:03
А Карпатський університет богословам тільки "бакалаврів філософії" дає - так на шару, до "магістра богослов'я" Ужгородського українського богословського університету. А про хрести докторів богослов'я - це вже до УУБА. "Світські вузи" хретсів докторів не дають
А взагалі Показати IP 26 Жовтня 2014 14:04
А взагалі, якщо "Бедь, як не як, а один з небагатьох проукраїнських мпшників", то не "звізди дурниць" - на Волині майже усі мпешники проукраїнські, але це не заважає Мишку їх у грязюку втоптувати
Анонім Показати IP 5 Листопада 2014 11:13
МП і КП косять гроші на вірі нормальних людей.А конфлік потрібен --- розділяй і властвуй.Посідали пихаті і мордаті подвижники у мерседеси і проповідують нам про БОГА.