USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Водія, який збив підлітка на Дубнівській, відпустили під заставу

13 Грудня 2016 09:29
Підприємця Володимира Мігаса, який збив 16-річного юнака, на вулиці Дубнівській відпустили під заставу.

Про це повідомляє ВолиньPost з посиланням на власні джерела у поліції області.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор приватного підприємства Володимир Мігас, перебуваючи за кермом автомобіля Mercedes у стані алкогольного сп’яніння (3,05 проміле), збив 16-річного хлопця на пішохідному переході на вулиці Дубнівській. Після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й зачепив 2 транспортних засоби.

Володимиру Мігасу суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не більше як на 60 діб - доки чоловік не внесе заставу в 275 тисяч гривень.

За інформацією видання, станом на 8:30 13 грудня Мігас не перебуває під вартою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
адвокат Показати IP 13 Грудня 2016 09:35
судді такі самі вбивці як і ті, кого вони покривають навіть ще гірші оскільки вони заохочують , породжують безкарність.
Так Показати IP 13 Грудня 2016 09:45
Рішення законне, але не справедливе. Мігас повинен залишатись під вартою до суду. Досудове слідство потрібно провести в тижневий термін, чим унеможливити махінації. І до нового року винести вирок в суді першої інстанції.
Справедливість Показати IP 13 Грудня 2016 09:56
Яка в д...пу застава. П'яним збив дитину на пішохідному переході !!! СИДИ в ізоляторі та перевиховуйся, м*дачило пихате.
Активіст до Справедливість Показати IP 13 Грудня 2016 10:36
м*дачило пихате вже десь лижі вострить, на зону не хоче.
Активіст Показати IP 13 Грудня 2016 10:00
Може, трохи поскакати і шини запалити? Але хто заплатить, та й холодно.
Лучанка до Активіст Показати IP 13 Грудня 2016 10:34
а заради хоч якоїсь справедливості слабо це зробити?
До активіста до Активіст Показати IP 13 Грудня 2016 13:54
тобто ти тільки за гроші скачеш і шини палиш?
До активіста до Активіст Показати IP 13 Грудня 2016 13:56
яка там справедливість, вся суть активістів попригати за гроші, ось приклад яркий
люди Показати IP 13 Грудня 2016 10:32
оце в нас правосуддя........... маєш гроші можиш їздити пяним і вбивати людей...... який ми приклад даємо свому підростаючому поколінню.........люди схаменіться......
Місцевий Показати IP 13 Грудня 2016 11:21
Оце в нас правосуддя... народ в соц мережех і коментах вирішує, що, кому і скільки дати... Я погоджуюсь, що рішення бувають незаконні, ще частіше бувають, законні, але несправедливі, але в останньому випадку, треба таки мати хоч мінімальну повагу до влади. Давайте, засипайте мінусами, це ви добре вмієте робити)
Укроп Показати IP 13 Грудня 2016 11:47
коментар було видалено
Реаліст Показати IP 13 Грудня 2016 12:22
Вчора-дванадцятого грудня отримали відповіді голови суду п.Квятковського на питання :Чому суддею посправі був призначений суддя ,який нещодавно розглядав справу цього ж порушника (водіння в нетверезому стані) і не виніс рішення?Чи обирав суддю компютер?:Судив черговий суддя,компютер не обирав.На питання про дату призначення чергового судді(до ДТП,чи після?)?відповіді ми не отримали(надіюсь,вона буде надана на сьогоднішній прес-конференції),як не отримали ми і зрозумілої відповіді від прокурора по справі п.Бущака на питання-Чому він не ініціював відвід судді?Стали відомими споби впливу на свідка(учня,що переходив дорогу разом з потерпілим) та його маму-Ларису Володимирівну.
злий до Реаліст Показати IP 14 Грудня 2016 01:37
До голови суду питання справедливе,до прокурора ні, субота, суддя черговий, справа про запобіжний захід, який відвід суду, схаменітся.... Таке клопотання відразу було б відхилене. це навіть не обговорюєтся. Зараз треба максимально швидко провести досудове слідство і матеріали направити до суду. Я надіюсь що компютер обере достойного суддю)))))))))))) Вони в нас є, як би це смішно не звучало, та і проти прокурора п.Бущака нічого поганого сказати не можу, як фахівець - на висоті, та і людина він порядна.Але зрештою ані суддя, ані прокурор не вине що у нас Закон захищає мерзоту від нас................ Винні ми, бо обрали цю мерзоту у Верховну Раду.
До злого.... Показати IP 14 Грудня 2016 22:07
Та кого б ми не обрали все одно нічого не зміниться. ...там якась така система, що той хто туди потрапляє автоматично починає думати лише про свій достаток .....про нас ніхто не подумає.