USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Водій луцької маршрутки зачинив двері перед дитиною-аутистом

25 Листопада 2016 22:53
Водій маршрутного таксі №19 закрив двері перед дівчинкою-аутисткою Світланою Гачуковою.

Про це повідомила мама дівчини, голова ВОГО «Повір у себе» Інна Гачукова на своїй сторінці у соціальній мережі ВКонтакті 25 листопада.

Зі слів матері, інцидент трапився, коли вони із донькою поверталися із навчально-реабілітаційного центру, де вона навчається. Побачивши, що маршрутка під'їжджає до зупинки, мама та донька почали бігти до неї. На зупинці ж стояла їхня знайома, тож вона попросила водія зачекати, наголосивши, що біжить жінка з дитиною, які їздять до Гіркої Полонки. На це водій невдоволено сказав, що у нього немає часу чекати.

«І коли ми були за два метри від маршрутного таксі (водій побачив нас у бокове дзеркало) – закрив двері і рушив! Нас дуже добре знають водії, ми кожен день їздимо цим маршрутом. Тому це умисно було зроблено, оскільки у нас право на безкоштовний проїзд. Це не поодинокий випадок. Водії цього маршруту № 19 просто не зупинялися. Дуже прикро. Ледь стримуєш сльози. Неприємний осад залишився», – йдеться у дописі Інни Гачукової.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
да Показати IP 26 Листопада 2016 08:53
Бог йому суддя!
ВОДІЙ Показати IP 26 Листопада 2016 10:03
в мене цілий салон з посвідченями ато
свідомий до ВОДІЙ Показати IP 26 Листопада 2016 13:17
Я думаю атошник інвалід пенсіонер не проти на власному транспорті проїхати а не твоєю маршруткою та в суспільстві злодіїв для чесної людини у ХХІ столітті як це дико не звучить автомобіль розкіш. Злодії і шахраї вміло набивають кишені відкуплюються від військоматів судів від власної совісті ще й права повсюдно качають навязуючи всім свої злодійські понняття підмінюючи закон право та справедливість
101 до ВОДІЙ Показати IP 26 Листопада 2016 19:55
йди сам в АТО і в тебе теж посвідчення буде!
аяяй Показати IP 26 Листопада 2016 10:13
такі прикрі речі стаються зі всіма,що поробиш з хамством. і дитина аутист тут ні до чого
Ой до аяяй Показати IP 27 Листопада 2016 21:08
Це точно! Дуже прикро коли батьки привертають до себе увагу таким чином. Наче як піар, що зробиш хто на що гаразд
да до водія Показати IP 26 Листопада 2016 11:21
іди ти в ато іпісля повернення побаим як заспіваєш.
Маряна Показати IP 26 Листопада 2016 17:26
ПРИКРО, таких водіїв хватає всюди,але є і чуйні,доброзичливі....прийде час то йому відгукнуться власні поступки,БОГ великий і все бачить,з часом все стане на круги своя...не тратьте свої нерви на таких людей,бережіть здоровя,життя у нас одне....