USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Волинь попрощалася з командиром мінометної батареї 51 ОМБ

3 Вересня 2014 11:40
Прощання з командиром мінометної батареї Анатолієм Шиліком відбулося в Ковелі. Про це інформує Громадське. Волинь.

Анатолій Шилік довгий час перебував у зоні АТО, був командиром мінометної батареї 51-ї ОМБ та капітаном запасу. Загинув 25 серпня під Іловайськом.

«Більшість із нас тут солдати-сержанти, які проходили службу, які пам’ятають Анатолія, як людину порядну, як людину, яка виконувала і виконала свій обов’язок на полі брані. Герої ніколи не вмирають. Герої будуть жити в наших серцях», — розповів товариш по службі.

Хоронили бійця на Батьківщині — у Ковелі. Без годувальника залишилася сім’я. Дружина та двоє малолітніх дітей потребує фінансової підтримки.

Реквізити для охочих допомогти.

Номер рахунку картки Приватбанк: 4627 0812 0520 6894 Шилік Олена Григоріївна (дружина загиблого бійця).



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
увч Показати IP 3 Вересня 2014 11:59
коментар було видалено
сірий вовк Показати IP 3 Вересня 2014 12:55
Шкода чоловіка.
як шкода............ Показати IP 3 Вересня 2014 14:10
але блін і тут московські попи
Лучанка Показати IP 3 Вересня 2014 17:04
Хай земля йому буде пухом. Співчуття сім'і та близьким. Не знаю цю сім'ю, але дуже шкода(((
зоряна Показати IP 3 Вересня 2014 18:01
Дуже добре знаю цю родину! Толя дуже любив дружину та дітей! Сам побудував хату, облаштував ремонтом та меблями теж сам. ніколи нікому не сказав поганого слова. був там майже 5 місяців, 5 місяців не бачив свою родину, бо не відпустили додому. останнє прохання його було коли їхав добре доглядати синочка, якому на той час було 1рік 4 місяці! Вічна память! Альоночка, тримайтесь!
Ксения до зоряна Показати IP 5 Вересня 2014 11:05
Мой дорогой братик был золотым человеком! Спасибо большое за теплые слова о нем! Мы будем помнить его всегда! Но очень трудно принять происшедшее!Он не хотел быть героем,он хотел быть хорошим отцом,мужем,сыном ,братом! Скорбим.....
Наталья Показати IP 3 Вересня 2014 19:00
Скорбим и помним....Толик навсегда останется нашим парнем с Нижних Серогоз.
Дімон Показати IP 3 Вересня 2014 22:09
я дуже співчуваю Альоні,а сам просто в шоці!!!таких людей як Толік треба берегти а не посилати на м"ясо російським м*дакам.