USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Батьки вбитого на Сході лучанина шукають тіло сина

11 Серпня 2014 16:13
Батьки лучанина Артема Карабана, який загинув на Сході, не можуть дізнатися про місцезнаходження тіла свого сина та деталей його загибелі, - інформує «Четверта влада».

Про це повідомив батько солдата Олександр Карабан.

«Був дзвінок, що загинув син. Ми в жодному медичному закладі України не можемо знайти його тіла. Немає ні в Дніпропетровську, ні в інших областях. І взагалі, де знаходиться тіло ні в Міноборони, ні в військоматах не знають», - каже Олександр Карабан.

Батько солдата зазначає, що в списках загиблих в антитерористичній операції Артем Карабан значиться, проте, де перебуває тіло: чи в морзі, чи деінде - невідомо.

«Сьогодні їздили і робили знімки загиблих і сина мого серед них немає», - каже чоловік.

Олександр Карабан розповідає, що про загибель сина повідомили із взводу, де він служив. Згодом з'явилася інформація в інтернеті.

Бійці із взводу Артема повідомили батькові, що син був важко поранений і його не довезли.

«Куди його везли, в який бік, в який медзаклад, якої області - не повідомили», - каже Олександр Карабан.

Батько мобілізованого і його сім'я хотіла б дізнатися, де знаходиться тіло сина, в яких обставинах він загинув і сподіваються, що інформація про смерть бійця - неточна.

Тим часом, у прес-центрі АТО готують відповіді на ці запитання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Бой Показати IP 11 Серпня 2014 16:25
коментар було видалено
настя Показати IP 11 Серпня 2014 16:26
ужас хоч би живим ще був горе батькам
Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 16:32
Господи. Невже можнав виміряти горе цих батьків. Не дай Боже кому ще так переживати.Якими пільгами і грошима можна це відкупити. Вирости сина і віддай вовкам,0щоб зажерли. Неможливо це говорити, серце розривається чужій людиеа,бо на цьому місці могла б бути наша дитина.Сили вам дорогі батьки,щоб син був живий
ЯЯ Показати IP 11 Серпня 2014 16:43
Господи, зроби так щоб хлопець був живим!!!! Господи, зроби так щоб припинилось це жахіття, щоб не гинули більше ці діти !
Вася до ЯЯ Показати IP 11 Серпня 2014 16:50
Господи, зроби так щоб хлопцi не iхали туди- i припинеться це жахiття!!! Ще б добре було вальцмана за яйця пiдвiсити на майданi!
Због до ЯЯ Показати IP 11 Серпня 2014 16:54
а чого Господь не зробив так, щоб війни не було?
Вася до Због Показати IP 11 Серпня 2014 16:59
Бо вiн забрав розум у Украiнцiв, а все iнше вони зробили самi!
васям і збогам до Вася Показати IP 11 Серпня 2014 17:33
а можете хоча б під такими статтями не гадити?
юг до васям і збогам Показати IP 11 Серпня 2014 17:34
правильно, не пиши більше
українець Показати IP 11 Серпня 2014 16:54
скільком батькам треба буде ще таке пережити. У YOU TUBE кожного дня показують сотні трупів наших та їхніх. Зараз там спека трупи швидко розлагаються!
свідомий Показати IP 11 Серпня 2014 17:32
Да там сотні невідомих і безслідно пропавших і загиблих буде, бо дуже переховують дані про загиблих і постійно брешуть і батькам і всім українцям!!!
порошенко Показати IP 11 Серпня 2014 23:45
Мені нема коли, цукерки треба випускати кому війна а мені бобло,не стріляти терористів в Україну пропускати ,наш народ унічтожати. дякуємо тобі петя засімейство литвина єрємєя мудака.все вам і вашим правнукам аукнеться.
сибиряк Показати IP 12 Серпня 2014 11:16
Парня жаль, жаль его родителей....... придёт время и за все смерти ответят и пендоссы и киевские членососы.