USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинян просять економити світло

12 Серпня 2014 09:31
Волинян закликають обмежити використання електроенергії у конкретні години. Про це інформують у прес-службі ПАТ „Волиньобленерго”.

Суттєве зменшення поставок газу та вугілля на теплові електростанції призвели до дефіцитного балансу виробництва та споживання електричної енергії. Через це в об’єднаній електроенергетичній системі України виникла реальна загроза її стабільній та безперебійній роботі. Єдиним чинником, який може цьому запобігти та не допустити системних аварійних вимкнень, є дотримання електропередавальними організаціями встановлених граничних величин споживання електроенергії. Для Волинської області обмеження споживання наразі встановлене на рівні 5,8 МВт.

Та як свідчать поточні дні серпня, наразі дотриматися таких встановлених граничних величин не просто. Спекотна погода спонукає населення активно використовувати кондиціонери, а також, через відсутність централізованого гарячого водопостачання в містах і електричні бойлери. Неконтрольоване використання цих потужних електроприладів створюють перевантаження енергосистеми. Тому, аби не допустити перевантаження і спрацювання автоматики захисту необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня.

ПАТ „Волиньобленерго” звертається до волинян з проханням обмежити використання електроенергії і не вмикати кондиціонери і електробойлери у години найбільшого навантаження, а саме: з 12:00 до 17:00 та з 21:00 до 22:00.

ПАТ „Волиньобленерго” просить з розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже тільки вони в змозі забезпечити безперебійну роботу об’єднаної енергосистеми України та гарантувати якісне і надійне електропостачання в майбутньому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
лучани Показати IP 12 Серпня 2014 09:35
Обленерго під шумок собі гроші вибивають від держави. За такий тариф ,що платять волиняни, лінії повинні бути золотими.
Слава Показати IP 12 Серпня 2014 09:37
Водя гарячої нема, газ економте, електроенергію економте... Європа! Замість того шоб розвивати альтернативні джерела отримання енергії, вони з людей знущаються, щоб знову таки побільше в кишені напхати...
Всезнайко до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 09:44
Слава Майдану!!!
Слава до Всезнайко Показати IP 12 Серпня 2014 10:02
На майдані був народ, який за те і боровся, шоб один дядько за всіх не вирішував, шоб з людьми рахувалися. І якби всюди в нашій державі була така кооперація, як тоді на Майдані, все б в нас було чудово.
луцьк до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 10:10
ну ти вже неперебільший так сильно все могло бути зовсім по іншому і незакінчитись "безпределом" в країні ну але що ж поробиш "хто нескаче той москаль " да?
Слава до луцьк Показати IP 12 Серпня 2014 10:27
Я б шось зрозуміла, якби ви хоча б якісь розділові знаки ставили.
луцьк до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 13:11
добре ти все зрозуміла ...
ФигВам до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 11:07
За что скакали....
Дід Панас до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 11:21
На проплаченому майдані зібрались не зовсім нормальні і добре всій країні - загнали в злидні всю державу.
Дмитро до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2014 11:30
згідний з вами на 100 %
Слава до Дід Панас Показати IP 12 Серпня 2014 11:43
В злидні загнали нас давно, і не майдан, а попередні президенти і їх прибічники. Майдан - відкрив очі, що насправді робиться і для чого.
103 до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 12:19
Майдан замилив очі, а ні відкрив. Кучма і з Європою і з Росією і з США дружив, і газ по 50 до 2010 року нам дарували. Так ні... Кучму геть..., Майдан, Ющенко, Тимошенко... і щё? Всю країну в дупу загнали с цим майданом.
луцьк до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 12:55
Слава вийди но поприйгай на вулиці може в голові порядок наведеться
Слава до луцьк Показати IP 12 Серпня 2014 13:29
У вас дуже змістовний та логічний коментар-відповідь) Нагадуєте рагуля-гопніка з підворіття - "пайді папригай, ги-ги-ги"... Фу.
Дмитро до Слава Показати IP 12 Серпня 2014 13:48
вже одні пригали і докузували що вони не москалі. І що з цього краще стало?
Слава до Дмитро Показати IP 12 Серпня 2014 14:21
При чому тут "пригай" до моїх коментарів??? При чому тут москаль ти чи бандерівець??? Я кажу, що З ЛЮДЕЙ ЗНУЩАЄТЬСЯ ВОЛИНСЬКА ВЛАДА БЕЗ АРГУМЕНТОВАНИХ ЛОГІЧНИХ ПОЯСНЕНЬ, а чого ці тролі приплели до цього майдан - я не знаю. Вважаю що економію треба розпочинати з ремонту та ізоляції теплотрас - всі ми бачимо скільки собачок і котиків взимку гріється на вулицях. А те що відключили людям гарячу воду, і зекономили аж на цілих два дні опалення - чи мені легше з тих двох днів, якшо я вже місяць кипячу воду в каструлях, або напрошуюсь до друзів, в кого є газові колонки, щоб помитись, і відчути себе людиною... І не трольте тут про майдан, вже тошнить читати.
Дмитро Показати IP 12 Серпня 2014 09:49
скоро будуть просити дихати через раз
АСЯ Показати IP 12 Серпня 2014 09:52
Дайте гарячу воду і все буде гуд...
АСЯ Показати IP 12 Серпня 2014 09:52
коментар було видалено
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 10:08
Ми задихаємося від радіації,Україна нпічкана атомними елктростанціями, а нам давайте економте світло. А,коли ви зажери олігархи будете економити.Чим же в освітлювєте свої віли і маєтки.Ви одні споживаєте,як нас рабів споживає 1000.Ще хочеться щось нямлити. Дійсно Майдан боровся,щоб не сиділи в кріслах мера ці ж самі Гунчики -пунчики і йому подібні.А люд,щоб керував ними і ці олігархи залежали від нас. Як учора сказав Гриценко,хто буде в новому парламенті всі ціж ,ьо щоб туди попасти потрібно мати мільйон,де у нас мвільйони ми раби
Дмитро Показати IP 12 Серпня 2014 10:12
відкрию вам таємницю Гунчик не мер )))
Джулія Показати IP 12 Серпня 2014 10:35
А я саме бойлер вибираю...хочеться-бо восени і взимку в гарячій ванні поніжитись...
Всезнайко до Джулія Показати IP 12 Серпня 2014 10:38
Поніжишся без світла...
ФигВам до Всезнайко Показати IP 12 Серпня 2014 11:09
Темнота - друг молодежи!
ФигВам до Джулія Показати IP 12 Серпня 2014 11:11
И дровами для бойлера не забудьте запастись на всю зиму!)))
Ваня до Джулія Показати IP 12 Серпня 2014 11:33
Якщо ти у новобудові,то може поніжишся. А якщо у будингку 20-30 років якому-ця мережа не розрахована на бойлери всіх мешканців, погорить все і будеш ніжитися без світла-це точно.Бо під бойлера потрібно підлючати другу ветку кабелю в розетку не можна включати.Проконсультуйся у компетентних людей з енергонагляду,вони тобі скажуть.Щитові у будинках старих не розроаховані на таку велику потужність.
луцьк до Ваня Показати IP 12 Серпня 2014 11:44
треба було в свій час мережі ремонтувати а несидіти і одне місце чухати а зараз за голову хапатись
електрик до Джулія Показати IP 12 Серпня 2014 14:12
От Вам і відповідь на закупівлю бойлерів.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 10:58
коментар було видалено
Рест Показати IP 12 Серпня 2014 12:21
Ну що, Бандера не прийшов порядок наводити? А ви поскачіть та москаляку на гілляку та на ножі. Україна понад усе? Може полегше буде переносити вся тягарі життя. А що гарячої води немає - той й що - на майдані в Києві не миються і нічого. Грязь наросте - сама відпаде. Це по-єуропейськи. Погано вам було? Тепер краще? От і мовчить. На Донбасі ані воли, ані світла, ані шкіл, ані лікарень, ані доріг. Все розбомбили вщерть. Руками наших мегапатріотів під керівництвом киівської хунти. А в Києві теж рекомендували електрику економити? Ім їхній новий мер з відбитим мозком рекомендував втановлювати бойлери. А те, що електричні мережі на це навантаження не розраховані і все може погоріти к бісу його мозок не розуміє.У нього цих проблем немає. З першої хвилини майдану було зрозуміло, що країна ще не готова до таких переворотів, що невдоволеністю народних мас режимом Януковича і Ко скористуються такі ж олігархи та проходимці. Але ніхто не думав, що вонибудуть набагато гіші,бо розв'яжуть громаданську війну та зруйнують державу
Дмитро до Рест Показати IP 12 Серпня 2014 14:20
ото ви в точку сказали.
Лія Показати IP 12 Серпня 2014 15:59
То Майдан винен, що понад 30 років не ремонтувалися мережі, комунікації, дороги в місті? Що ніхто не переймався як будуть жити далі? Всі живемо за рахунок мереж часів СРСР. А щоб їх відремонтувати, модернізувати, потрібно вкладати кошти. Чи їх теж Майдан з'їв? Люди звикли мати гарячу воду цілий рік, взимку щоб в квартирі ходити в трусах і вікна відкривати. А влітку на трубі з гарячою водою труси мають сохнути! А зараз всі погані, бо треба виявляється воду, світло й газ економити. Запитайте хоч кого в Європі, скільки вони використовують води, світла і скільки вони за них платять. Там ніхто посуд під проточною водою 20хв не миє, бо то дуже дорого. А подивіться, що робиться в нас? Для того, щоб змінилося щось в країні, потрібно починати змінювати себе. Буде важко звикати до нового, але зміни необхідні. А у нас люди хочуть мати все і відразу. А звинувачуючи у всьому Майдан, ви озвучуєте позицію Кремля. Може, вже й Путіна кличете на допомогу?