USD 40.30 41.20
  • USD 40.30 41.20
  • EUR 38.50 40.00
  • PLN 8.00 8.35

Волинян просять повідомляти про терористів

29 Січня 2015 15:28
У зв’язку з активізацією дій незаконних збройних формувань на сході України, по вcій території держави посилили заходи щодо боротьби з тероризмом. Службою безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами здійснюються активні заходи для недопущення дестабілізації ситуації на нашій території з боку диверсантів та терористів, - повідомили у прес-службі відомства.

Працівники СБУ на Волині просять всіх громадян зберігати спокій та допомагати силовим структурам у боротьбі з незаконними збройними формуваннями та інформувати про загрози вчинення терористичних актів, диверсій, провокацій.

«У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв або підозрілих об’єктів, наявності інформації про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, інформації про наміри здійснення сепаратистської й терористичної діяльності, просимо звертатися до Служби безпеки України.

В Управлінні СБУ у Волинській області діє цілодобова гаряча телефонна лінія: 0332-24-40-25, 097-7-911-911», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus