USD 27.95 28.15
  • USD 27.95 28.15
  • EUR 32.15 32.4
  • PLN 7.4 7.52

Волинянам презентували книгу «Борис Клімчук: «Я син волинської землі»

«Я син волинської землі» - це слова Бориса Клімчука, які лягли в основу книги. Над нею трудилися письменники, журналісти Волині, допомагали рідні. Книга-спомин виходить за рамки свого жанру й може бути корисним посібником для нових політиків, аби навчитися державницької справи з любов’ю до рідного краю.

Вперше волиняни тримали в руках книгу «Борис Клімчук: «Я син волинської землі» сьогодні, 27-го жовтня, під час презентації для ЗМІ.

Голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов, який курував цей процес, розповідає, що спочатку планували видати книгу спогадів, втім, вона вийшла за ці рамки й може слугувати для політиків посібником в плані підходу до життя.

«Борис Петрович Клімчук належав до тієї когорти людей, хто випереджає свій час, прокладає дорогу в майбутнє. «Я син волинської землі» - це його слова, які лягли в основу написання книги. Ідея написання виникла на початку року, так, щодня ми трудилися, аби вона вийшла. Ми збирали звідусіль спогади, статті, різні матеріали та обробили тисячі фото», - пригадує Глазунов.

Над книгою працювали: Катерина Глазунова, Дмитро Головенко, Артур Даниленко, Віталій Іваницький, Ігор Колодка, Віктор Кормін, Михайло Савчак, Валентина Черниш, головний редактор – Ніна Долінчук.

«Книга складається з трьох розділів. Перший - про його сім’ю; другий розділ про те, як Борис Петрович робив крок за кроком у кар’єрі державного діяча, уже на високій посаді. Третій розділ, «Із добрими ділами», – це його інтерв’ю для журналістів. Їх цікаво читати, зваживши на час, який тоді був. У нас ще був другий варіанти назви книги – «Феномен Бориса Петровича Клімчука», у нього в серці жив високий патріотизм, і це всі знають. На Волині було багато талановитих краян, і Борис Клімчук вписався у цю когорту великою зіркою», - наголошує Ніна Долінчук.

Великі люди роблять великі кроки, вважає Дмитро Головенко, й рекомендує із книги почерпнути саме такий великий досвід великої людини.

«Я із жалем бачу, що наша держава упустила цінність книги, а в пріоритет поставила гроші та заробіток, а Борис Петрович завжди підтримував книгу. Ми хочемо, щоб ідеї Бориса Петровича втілювали й інші люди, щоб вони теж стали успішними, а ми, волиняни, будемо ними пишатися й наслідувати. Борис Клімчук був різним, таким він і постає у цій книзі, де десятки спогадів», - розповідає Дмитро Головенко.

Зі сльозами на очах сестра Бориса Клімчука Ірина Петрівна подякувала усім за добру пам’ять про брата.

«Як не стало у нас мами з татом, то він сказав, що тепер буде нам і за маму, і за тата. Я йому завжди казала: «У кого ти такий розумний вдався?!». Ми до цього часу в родині не кажемо що він «був». Усім присутнім ми дякуємо, що така книга є, що його пам’ятають і шанують», - звернулася Ірина Петрівна.

Зауважимо, що 3-го листопада о 18.30 годині в Драмтеатрі відбудеться вечір пам’яті Бориса Петровича Клімчука, тоді подарують книги представникам ЗМІ й тим, хто долучився до створення книги. Усі бажаючі зможуть ї купити за 350 гривень. Виручені кошти підуть на благодійність.
дочка і сестра Бориса Клімчука
дочка і сестра Бориса Клімчука
В одному з розділів книги є звернення Бориса Петровича до людей різного віку, яке актуальне і досі. Подаємо його слова без змін.

«Бажаю бути щасливими

Маленьким

бажаю бути щасливими та навчатися в гарних школах. Хай у них будуть мудрі батьки та сусіди. Бажаю нормального дитинства, щоб дорослі мали достатньо сил та розуму це дитинство їм забезпечити.

Молодим

бажаю не розраховувати на все й одразу. Якщо брати щось у кредит, то не так, як 4 чи 5 років тому: накупили автомобілів, щоб батьки і дідусі до цих пір вичухувались. Бажаю бути розумними аж настільки, щоб робити помилки. В молодості важливо робити помилки, але не менш важливо, щоб вони не були непоправними.

Людям середнього віку

бажаю надіятися на себе, на свої можливості. Не треба шукати причини своїх проблем в сусідові, в політиках, в міській раді деінде. Можеш робити - роби.

Зрілим людям

бажаю здоров’я, працездатності, поваги і віри у хороше майбутнє дітей, онуків. Навчіть своїх нащадків не опускати рук, не клясти доленьку, а працювати. Ви ж це вмієте, як ніяке інше покоління.

Державним службовцям

бажаю навчитися говорити правдиве «Ні!» Не можна людям обіцяти: «Ми колись зробимо, ми постараємось, ми придумаємо. Можливо». Треба казати: «В цьому році ми не зможемо того зробити, бо не передбачено коштів. Ми не можемо задовольнити Ваше прохання, бо воно протиправне». Треба давати чесні відповіді і не вводити в оману людей. Це дуже важливо. Породжувати ілюзії ми не маємо права.

Всім українським політикам

бажаю відійти від популізму і стати прагматиками (тоді є шанс стати популярним).

Суспільству

бажаю визначитися із зовнішньополітичним вектором. Як на мене, він має бути європейським. Нема чого з цього приводу дискутувати. Досить.

Тим, хто вже поважно заслужив відпочинок,

бажаю ще довгих років життя, уваги від молоді, яка завжди біжить-спішить, бо заробляє копійку і досвід.

Треба знаходити час і їхати до літніх людей, поки вони ще живі. Я особисто шкодую за багатьма несказаними і невислуханими розмовами. Поховав тата і маму. До обох їхав з Вільнюса і встигав аж тоді, коли в хаті вже - люди, свічки... не договориш... Вчасно не добіг син, не дослухав, не доцілував. Шкодую про це. Поки батьки живі - спілкуйтеся з ними. Розумію, що через 100 років хтось на цьому місці скаже такі ж слова. Ми, українці, сильні нашим корінням, нашими родинними зв’язками. Щасливий той, хто їх має.

Тому усім - ще одне побажання:

робіть усе вчасно, поки є така можливість, і будьте щасливі!»
Загрузка...
Коментарів: 27
месник Показати IP 27 Жовтня 2015 12:57
Спочатку згноїли людину, потім книги видаєте?
волинь до месник Показати IP 27 Жовтня 2015 13:29
А хто згноїв? Ті і згноїли, що зараз у депутати пнуться і в житті нічого не зробили, а лише язиками бла-бла!!!
Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2015 13:32
Надзвичайно глибокі та мудрі побажання Бориса Петровича! Царство йому Небесне та Вічна пам"ять. Нам же - мудрості, щоб зрозуміти, сили та наполегливості, щоб досягти...
Нелучанка Показати IP 27 Жовтня 2015 14:02
ГЛИБА.
придавила до Нелучанка Показати IP 27 Жовтня 2015 14:53
не одного..прожили не зря...тягніться один до одного в вихрі шабашу..так спокойнєй..
Хм Показати IP 27 Жовтня 2015 14:09
Знала його особисто. Прекрасна людина,мудрий керівник.Дійсно син української землі.Шкода,дуже шкода, а ті хто згноїв, то після їхньої кончини,доброго слова не скаже ніхто.
реабілітсолодким Показати IP 27 Жовтня 2015 14:15
Спочатку вони вбивали людину, потім вбитого оживляли. Реанімацією займалися в косметичних кабінетах (малярі — замість лікарів). Справі оживлення віддавали життя цілі династії майстрів пензля. Зате й відрізнити живого від мертвого було неможливо.
читач Показати IP 27 Жовтня 2015 15:01
Яка су...а сидить і мінусує? Ви у житті щось корисне зробили для людей? От-же люди... Не дивно що ми так живемо коли у суспільстві такі "мінусатори", вони постійно будуть суспільство збурювати, а самі нічого не робити корисного!!!
Олесь Показати IP 27 Жовтня 2015 15:01
Потужна Людина....Була.
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Жовтня 2015 15:27
Можна було за вкрадені у волиняк, покійним Б. Клімчуком гроші, і 10-ти томну монографію видати. Не збідніла б родина. Ох, і не збідніла б! Волиняни, обкрадені злодієм-регіоналом, чому мовчите? Невже знову боїтесь
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Жовтня 2015 15:55
Чого ви саме так думаете, шановно пані Наталко Семенівно?
вам до Анатоль_ Показати IP 27 Жовтня 2015 16:03
з олгіно віднєй ..а тут ще не всіх з коня поскідало..
Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2015 15:32
Олігархи робіть висновки, чиніть добро для людей,досить красти.На цьому світі нічого не потрібно.Тільки будемо відповідати за це все,що чинили на цій грішній землі. Не відкупитеся, нічим не відкупитеся.Одна справедилвість,яка є на світі цілім. Знала його, такий,як ми усі,Розумний був чоловік, Ніхто його не гноїв жив на широку ногу, брав,як уся брали і беруть,бо при кориті був. Але він уже в Господа і держить відповідь за все. А ми ще в гостях, а він удома.
Анонім до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2015 18:46
1000% ви дуже правильно написали!
Мінусатор Показати IP 27 Жовтня 2015 15:48
Дуже цікавий авторський колектив, інтригуючий... Головенко… Дуже маститий письменник! Іноді робить помилку в своєму прізвищі. За фахом - інженер з обслуговування та експлуатації друкарських машин. Інструменти - кувалда, арматура і лом. «Я із жалем бачу, що наша держава упустила цінність книги, а в пріоритет поставила гроші та заробіток..."., - цитата пісатєля. Щодо «грошей і заробітку», то це про себе каже цей несун культури і книги в маси. Скрізь, де пахне баблом, він там. На сороковини цей "письменник" пропонував дружині Єремеєва написати книгу про покійного. Ще навіть ноги в покійника не захолонули, а у вдови сльози не висохли… Трохи спізнився: треба було внести пропозицію на похованні. Бридкий тип - слизький. А Клімчук справді син Волинської землі, великий Син. Посмертний дар йому - наша пам’ять. І боляче, коли з цієї ПАМ’ЯТІ видушують собі ренту мародери типу Головенка.
K.LVBKF Показати IP 27 Жовтня 2015 16:15
ШКОДА ЩО ТАКУ ЛЮДИНУ ПРОСТО ОБРАЖАЛИ ПРИ МАЙДАНІ ВІН ЦЬОГО НЕ ЗАСЛУГОВУВАВ АЛЕ ХВОРБА НЕ ВИБИРАЄ І МОЖЛИВО ЙОГО РОБОТА УСКЛАДНИЛА ТРЕБА БУЛО ЙТИ НА ЗАСЛУЖЕНИЙ ВІДПОЧИНОК ТО МОЖЛИВО АЛЕ ХТО ЗНА НЕХАЙ СПОЧИВАЄ З БОГОМ А КНИЖКУ ХОТІЛОСЯ Б ТА ДОРОГУВАТО НАВІТЬ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО УКРАЇНЦЯ........
власник бібліотеки Показати IP 27 Жовтня 2015 16:33
Де можна придбати книгу і яка її ціна?
Анонім до власник бібліотеки Показати IP 27 Жовтня 2015 19:29
мене також цікавить, де можна купити і яка ціна?
Галка до власник бібліотеки Показати IP 27 Жовтня 2015 22:16
щось дочки супер нотарівуса не видно
Анонім Показати IP 27 Жовтня 2015 19:17
Така людина народжується одна на тисячу років. Царство йому небесне.... Величезної мудрості був чоловік, зразок служіння Волині..... так шкода , що його нема з нами.......Нинішній то якщо одним словом то тільки сидить в тому кабінеті.На роботу з волинянами часу в нього немає. А повчитися є у кого . І найкращий зі всіх губернаторів - то Борис Петрович , рівному йому немає.....
волинянам Показати IP 27 Жовтня 2015 20:32
про таких або добре або нічого
то до волинянам Показати IP 28 Жовтня 2015 14:05
якого хруня пишете..
Знаючий Показати IP 27 Жовтня 2015 21:10
Із того, що я знаю - Книга супер. У нас в колективі сьогодні цілий день обговорювали книгу про Клімчука і шукали по різних сайтах різні сторінки з книги. Зо два десятка сторінок побачили.
не пацик Показати IP 28 Жовтня 2015 05:05
Мінусатору плюс . нема чого добавити -дякую.
А Показати IP 28 Жовтня 2015 10:15
Глазунов уже тут, як тут - благодійник, блін. Натирив внесків з лікарняної каси і благодіяє. Тьфу! ще один слизняк.
до А Показати IP 28 Жовтня 2015 17:20
то ти йому прийди в очі це скажи, чи очко жим-жим?
і що до до А Показати IP 28 Жовтня 2015 20:24
скаже що не так..вам жими жим треба..скоро в очі не будуть казати а зразу по факту..

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.