USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Волині байкери привітали діток захисників подарунками

27 Грудня 2015 15:22
Любителі двохколісних «коней» із мотоклубу Lions MC Ukrainе привітали із прийдешніми новорічними святами волинських діток, чиї батьки захищають мир і спокій нашого сьогодення у зоні АТО.

Цього разу із різноманітними подарунками «Львівські Леви» навідали вихованців Загальноосвітньої школа I-III ступеня – Маяки.
Так, байкери побажали представникам підростаючого покоління бути такими ж відданими захисниками країни та патріотами, як і їхні батьки, які, власне, є прикладом для наслідування. Окрім цього, «леви» попросили учнів бути уважними на дорозі, адже потрапити під колеса транспорту особливо легко взимку, коли дороги, наче «льодове дзеркало».
Окрім цього, байкери зазначили, що понад усе бажають діткам, аби їхні батьки повернулись додому цілими і неушкодженими, а також мирне небо і міцного здоров’я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
гість Показати IP 27 Грудня 2015 15:55
Священик з блютузом у вусі - це щось...
тож гість до гість Показати IP 29 Грудня 2015 09:26
всі ми просто люди. Не треба кліше.
мама Показати IP 27 Грудня 2015 16:57
Дуже вдачна байкерам за привітання і подарунки для дитини. Дуже приємно і несподівано!!!
Дима Литовченко Показати IP 27 Грудня 2015 21:55
Когда я жил на Украине,байкеры были настоящие,сейчас сброд,Марек первый.
гном до Дима Литовченко Показати IP 27 Грудня 2015 22:30
діма сепар ти і ми тебе добре помним ..яким ти **** був
Дядя Боцман до Дима Литовченко Показати IP 27 Грудня 2015 22:44
Останній сброд з Луцька зрулив в напрямку Криму. Якщо маєш шо сказати, то роби це як мужчина.
гість до Дима Литовченко Показати IP 28 Грудня 2015 13:14
был дима байкер и стал дима принтер. черно-белый.
Мото_добро до Дима Литовченко Показати IP 29 Грудня 2015 09:23
Хвала Богам, що ти тут більше не живеш!!! Бо як би ти жив в Україні, а не на Украінє, то ти б не заздрив. Тепер ковтай путінське лайно і сопи собі в дві дирочкі тихенько.
Марк Показати IP 27 Грудня 2015 23:47
Образа від Діми Литовченка, при теперешній ситуаціі - просто МЕДАЛЬ ! Нічого й додати...))) Значить... Все правильно роблять хлопці!
eldorado Показати IP 28 Грудня 2015 16:16
Кагда я жіл кагдая жіл)) я теж колись там жив але радий за хлопців що щось роблять а не пи@дять кагда я жіл!
Романтик Показати IP 30 Грудня 2015 13:38
Запитайте любого хто памятає Діму Літовченка і вам скажуть що той чоловік спідом не захворіє ..... а від мене особисто ....Діма йди на йух...