Волинські сміттєзвалища переповнені, – екологи
![](/resize/450x337/r/files/news/2011/04-12/23278-1u.jpg)
На Волині екологи перевірили дотримання правил і режиму експлуатації полігонів твердих побутових відходів – порушення були зафіксовані на усіх підприємствах.
Щодо полігону у селі Брище Луцького району, то експлуатація третьої його черги може бути припинена вже 2013 року, хоч розрахунковий термін експлуатації сягає 2016 року, - повідомили у прес-службі Держекоінспекції.
Причина - значене зростання обсягів утворення відходів, відсутність системи роздільного сортування відходів.
Не вирішене питання виділення земельної ділянки під будівництво четвертої черги полігону, йдеться у повідомленні.
Ковельський полігон заповнений на 228%. Через відсутність необхідного фінансування будівництво третьої черги полігону не здійснюється.
Шацький полігон твердих побутових відходів переповнений на 136%.
У Держекоінспекції застерігають, що не вирішене питання будівництва третьої черги полігону призведе до виникнення надзвичайної ситуації на території Шацького національного природного парку.
На 136% переповнений Володимир-Волинський полігон.
Що стосується Нововолинського сміттєзвалища, то, хоч він побудований у 2008 році, проте через значне зростання обсягів відходів експлуатація першої черги полігону буде припинена вже у 2012 році.
Любешівський полігон поповнений на 128%. Проте органи місцевого самоврядування питання будівництва другої черги полігону не вирішили, - повідомляють екологи.
На 70% переповнений Ратнівський полігон. У Держекоінспекції вказують на такий недолік, як відсутність огорожі, що призводить засмічення земельної ділянки, яка прилягає до полігону.
Камінь-Каширський полігон введений в експлуатацію у 2010 році, проте прилегла до полігону територія потребує рекультивації. Як потребує рекультивації і закрите старе смітєзвалище, яке розташоване поряд із житловою забудовою міста.
Не введений в експлуатацію Маневицький полігон. Складування відходів проводиться на сміттєзвалищі.
Лишаються невирішеними, наголошують в Держекоінспекції, і питання будівництва полігонів у Іваничівському, Горохівському, Ківерцівському, Любомльському районах.
Складування відходів здійснюється на необлаштованих сміттєзвалищах, що ускладнює екологічну ситуацію в регіонах, - йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Щодо полігону у селі Брище Луцького району, то експлуатація третьої його черги може бути припинена вже 2013 року, хоч розрахунковий термін експлуатації сягає 2016 року, - повідомили у прес-службі Держекоінспекції.
Причина - значене зростання обсягів утворення відходів, відсутність системи роздільного сортування відходів.
Не вирішене питання виділення земельної ділянки під будівництво четвертої черги полігону, йдеться у повідомленні.
Ковельський полігон заповнений на 228%. Через відсутність необхідного фінансування будівництво третьої черги полігону не здійснюється.
Шацький полігон твердих побутових відходів переповнений на 136%.
У Держекоінспекції застерігають, що не вирішене питання будівництва третьої черги полігону призведе до виникнення надзвичайної ситуації на території Шацького національного природного парку.
На 136% переповнений Володимир-Волинський полігон.
Що стосується Нововолинського сміттєзвалища, то, хоч він побудований у 2008 році, проте через значне зростання обсягів відходів експлуатація першої черги полігону буде припинена вже у 2012 році.
Любешівський полігон поповнений на 128%. Проте органи місцевого самоврядування питання будівництва другої черги полігону не вирішили, - повідомляють екологи.
На 70% переповнений Ратнівський полігон. У Держекоінспекції вказують на такий недолік, як відсутність огорожі, що призводить засмічення земельної ділянки, яка прилягає до полігону.
Камінь-Каширський полігон введений в експлуатацію у 2010 році, проте прилегла до полігону територія потребує рекультивації. Як потребує рекультивації і закрите старе смітєзвалище, яке розташоване поряд із житловою забудовою міста.
Не введений в експлуатацію Маневицький полігон. Складування відходів проводиться на сміттєзвалищі.
Лишаються невирішеними, наголошують в Держекоінспекції, і питання будівництва полігонів у Іваничівському, Горохівському, Ківерцівському, Любомльському районах.
Складування відходів здійснюється на необлаштованих сміттєзвалищах, що ускладнює екологічну ситуацію в регіонах, - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722056839)
Лара Любомль
Показати IP
12 Квітня 2011 20:27
...констатувати факти - не складне завдання... а от куди ідуть чималі кошти за утилізацію тари і відходів, які нараховуються при імпорті товарів з суб"єктів ЗЕД і сплату яких екологічна служба ретельно перевіряє?... цікаве питання...з обсягів імпорту на Волині можна сказати, що це величезні кошти, яких би вистачило для будівництва, хоча б одного переробного заводу (і інвестувати в будівництво на скільки пригадую мали бажання Австрія і Швеція)...чи екологічна служба спроможна лише відслідковувати перетікання готівки з одного карману в інший?...мені здається, що місцевій владі давно потрібно вжити заходів, щоб ці кошти використовувались за призначенням...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722056839)
небайдужа
Показати IP
12 Квітня 2011 22:33
Нові полігони???Ганьба єкологам!!!А коли буде на Волині сміттепереробний завод???
Додаткові предмети на вибір: уряд затвердив новий стандарт профільної середньої освіти
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині надходження роздрібного акцизу зросли на 26%
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.