USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинський школяр поскаржився в поліцію на директора, який забрав телефон

7 Березня 2017 22:14
Доволі неочікуване повідомлення надійшло на початку березня до Шацького райвідділу поліції від учня 8 класу однієї зі шкіл району. Правоохоронцям учень повідомив, що директор школи ще 27 лютого забрав у нього на уроці мобільний телефон.

Про це повідомляє Район.Шацьк.

Директор школи відбувся за такий вчинок адмінпротоколом. Тож вчителям, мабуть, тепер потрібно бути обачними, адже за те, що забирають в учнів телефони на уроці (чи є для цього причини чи немає), останні можуть запросто наскаржитися у поліцію.

«З етичних міркувань школу, де стався випадок, не називаємо», - повідомляє видання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 7 Березня 2017 22:40
Зважаючи на теперішню байдужість всіх до всіх - телефон в дитини повинен бути. Лиш навчити адекватно застосовувати!
порада Показати IP 8 Березня 2017 05:42
А лозинкою по мякому місцю батьки цього хлопчину не забули виховати
До долбойоба до порада Показати IP 8 Березня 2017 10:05
ніякий вситель/дилєктор не має права забирати приватну власність. з.и. директора на зону
Иван до До долбойоба Показати IP 8 Березня 2017 10:38
А ты, к@к@шка невоспитанный, не лезь в разговор взрослых. сначала пачпорт получи а потом вякай
Иван Показати IP 8 Березня 2017 10:36
Как-то не радует реакция полисменов на сие происшествие. да и видно реакция родителей была неадекватна - мы только догадываемся.
51 омбр(розформ) Показати IP 8 Березня 2017 10:46
Потім дивуємось чого стільки дол......в розвелось.Повчились би вони в радянській школі.
Катя Показати IP 8 Березня 2017 12:46
Ну мабуть хлопчина не урок слухав, а на телефоні грався. Може таки треба вчителів поважати?! Не поважають ні старших,ні вчителів, моральна убогість. Цікаво за якою статтею на директора склали протокол? Самоуправство...то хай тепер на уроках, що хоч творять! Складати протоколи за хуліганство?))