USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський священик потрапив у чорний список терористів

25 Липня 2015 12:18
Протоієрея Михайла Бучака із села Маяки Луцького району терористи назвали «карателем» і внесли у так званий «чорний список».

Про це повідомив сам священик на своїй сторінці у Фейсбуці, пославшись на сепаратистський сайт «Трибунал».

Він зазначив, що для нього такий вчинок бойовиків – це честь.

«Слава Ісусу Христу! Найкраща нагорода для мене! Вороги Христа визнали мене своїм ворогом, а, отже, я – воїн Христовий! Слава Україні!», ‒ прокоментував Бучак.

Зазначимо, що сайт «Трибунал» ‒ це своєрідна база даних терористів, до якої вони вносять інформацію про справжніх українських патріотів з усіх областей України. На ресурсі терористи публікують імена, прізвища та фото активних громадян України, військовослужбовців.

Наразі волинян на сайті ‒ 212.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ІМХО Показати IP 25 Липня 2015 12:30
При всій повазі до нього і до того, що він робить... звідки в нього взялись кошти на нульсовий Кіа Ріо? Ганяє на ньому Луцьком з написом на задньому склі - "Капелан". Невже в УПЦ КП за цей піар аж настільки доплачують?
дідо до ІМХО Показати IP 25 Липня 2015 13:00
такі питання краще Ніфонту задавай.
ІМХО до дідо Показати IP 25 Липня 2015 13:17
А до чого тут Ніфонт? Від єпархії УПЦ, наскільки відомо теж священики регулярно їздять в зону АТО (ну на "ВН" про це, ясна річ, не напишуть, бо ж команда є "фас"). І жоден з них автівкою не збагатився.
дідо до ІМХО Показати IP 25 Липня 2015 14:15
Не УПЦ , а РПЦ. Але РПЦ виступає за розширення русского міра, з центром у Московії
Анонім до дідо Показати IP 27 Липня 2015 10:06
то питання До Михаїла із собору... цей піп у його підпорядкуванні... Дідо у тебе праноййа... обі навколо МП. АБО РПЦ
Оксана до ІМХО Показати IP 25 Липня 2015 14:34
При вісій повазі, отець Михайло скрізь та весь час їздив на маршрутках, я та мій чоловік неодноразово його підвозили в лікарні до тих хто при смерті і не лише, на хрестини в Луцьк, на похорони і лише 3 роки назад придбав опель комбо - дарунок прихожанина. Попав в аварію. Не знаю як інші священослужителі, але отцю Михайлу просто необхідний автотранпорт. Він і був придбаний за рахунок прихожанина. Щоб Ви знали до нього в Церкву приїзджають з Володимир з Ковеля з Луцьк. Кожного вислухає, допоможе і ділом і порадою. На телефоні постійно, там бронежелет придбати, там каску, речі зібрати, груз-200 збрати, тактичні окуляри, їжа. "Адар", "ПС", 51-а бригада, фонд Афганців, 80-а бригада. Він встигає скрізь і всюди. А телеефіри де він добивається одягу для військових від держави, а освітлення вулиці в Маяках. Він скрізь і всюди, змучений, не виспаний. Йому допомагає Бог і живе він лише молитвами своїх прихожан.І не Вам його судити.
Анонім Показати IP 25 Липня 2015 12:34
МОЛОДЕЦЬ.................
лучанин Показати IP 25 Липня 2015 12:37
знайшли чим гордитись, меньше треба в контакт викладати фотки у формі. Бредовий сайт.
Андрій до лучанин Показати IP 25 Липня 2015 14:01
Понти в Маяках.
Vestal Показати IP 25 Липня 2015 13:08
Пока будем отслеживать кто на чем и засколько-хорошего ничего не будет.Иметь достаток-нормально,если нет то для чего тогда ходить на роботу.Жаба не лучшее качество.Есть люди на более дорогих авто,но они не рвут жопу для пацанов.Священник молодец тк после первого обстрела атеисты стают верующими и нуждаются СЛОВЕ БОЖЬЕМ.
ІМХО до Vestal Показати IP 25 Липня 2015 13:40
Тоді ставтесь однаково до всіх священиків, які це роблять...
Штефан, Луцьк Показати IP 25 Липня 2015 13:49
Навіки слава! Отче, Ви солдат Господа. І я ним намагаюсь бути. Всі українські патріоти хочуть потрапити у Його підрозділ. Оберігай вас Боже, Всевеликий і Всемилостивий.