USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Викрили лучанку, яка працювала на спецслужби Росії

8 Вересня 2017 15:32
Лучанка, яка організувала нещодавню акцію «Російський культурний центр» проти війни на Донбасі у Львові, співпрацювала зі спецслужбами Російської Федерації. Про це інформує прес-центр СБУ.

Службою безпеки України задокументовано та попереджено проведення чергової, режисованої в Росії, фейкової акції, спрямованої на розхитування ситуації в країні.

За задумом російської сторони, шостого вересня у Львові планувалося провести так звані «Збори матерів учасників АТО», під час яких піддати критиці державну політику, у першу чергу на сході України, та закликати до припинення антитерористичної операції на будь-яких умовах.

Організаторка заходу, мешканка Волині та одна з провідних функціонерів «Російського культурного центру» за російські кошти найняла в якості учасників пересічних громадян. Оперативники спецслужби задокументували, що для «масовки» організатори найняли за чотириста гривень майже сто пенсіонерів та студентів, які повинні були імітувати ролі родичів учасників антитерористичної операції. Жодного члена родини учасників АТО серед протестувальників не було.

Згідно з інформацією Волинської правди, затримана - керівник громадської організації «Російський культурний центр» Ольга Саган.

До слова, у 2014 році Ольга Саган хотіла у Луцьку використати георгіївську стрічку для об’єднання України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
777 Показати IP 8 Вересня 2017 15:39
личный агент путина.
Просто до 777 Показати IP 8 Вересня 2017 16:01
мр?зюка.
! Показати IP 8 Вересня 2017 15:46
*ЛЯДІНА!!!
До СБУ Показати IP 8 Вересня 2017 16:58
Перевірте адресу Янки Купали, 3 в Луцьку. Мутний народ проживає родом з донєцка. Молоді чоловік і жінка офіційно не працюють ніде,невідомо чим займаються, а живуть не хіло, переїхали сюди якраз перед початком війни, а мамаша його взагалі громадянка днр, спочатку сиділа тут, потім поперлась туди щоб доїти пенсію і з України і там отримувати, не було її аж до цього року, а це знов присунулась і сидить тут вже який місяць, цікаво, що особливо на вулиці не світиться, сидить тихо. От якого хріна ср?ні громадяни ср?ної днр роблять в нас в Україні, га?
Марина до До СБУ Показати IP 11 Вересня 2017 10:34
Чому пролетіла повз трагічна новина як "донєцкіє" підрізали молодого лучанина незадовго до весілля та той незабаром помер ?!! Бояться що народ збунтується проти цих понаєхавших бєдняг?
ну шо за бред Показати IP 8 Вересня 2017 17:10
реально в ход пошли методы НКВД, всех неугодных расстрелять и приписать врагом народа
! до ну шо за бред Показати IP 8 Вересня 2017 17:22
Дятле, що ти верзеш ? Ватну пришмонтовку зловили на гарячому ... погано що закони в нас мягкі, багато не получить.
ст до ну шо за бред Показати IP 8 Вересня 2017 18:02
коментар було видалено
агент777 Показати IP 8 Вересня 2017 17:11
А раніше не бачили!
КПСС Показати IP 8 Вересня 2017 18:50