USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Вже заплатили за 8 сепаратистів, по $10 000 за кожного

22 Квітня 2014 09:31
На Дніпропетровщині вже виплатили гроші за затримання вісьмох сепаратистів, по 10 тисяч доларів США за кожного. Інформацію про це підтвердив у понеділок заступник начальника штабу національного захисту Дніпропетровської області Михайло Лисенко, - повідомляє «Радіо Свобода».

Згідно з його даними, всього на блокпости в області наразі доправлено 11 підозрюваних у сепаратизмі: шестеро затримані на території Донецької області, четверо – Луганської, один – Харківської. Як уточнив Лисенко, всі вони є громадянами Росії.

Як поінформував заступник начальника штабу національного захисту області, в ході перевірки даних про затриманих викрили спробу шахрайства: під виглядом «диверсанта» люди намагались здати на блокпост за гроші свого знайомого, громадянина Росії, який не має ніякого стосунку до сепаратистів.

Інформація щодо ще кількох затриманих перевіряється. Водночас, як повідомив Михайло Лисенко, даних про виплати за здану зброю поки немає.

Нагадаємо, 17 квітня керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації і штабу національного захисту регіону заявило, що пропонує винагороди за затримання диверсантів та звільнення захоплених проросійськими силами адміністративних будівель. За затримання «зеленого чоловічка» та видачу його патрульним обіцяли 10 тисяч доларів США, за кожну здану одиницю стрілецької зброї – від 1 до 2 тисяч доларів США, за кожну визволену адміністративну будівлю – 200 тисяч доларів США.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
війсковий Показати IP 22 Квітня 2014 09:56
Якщо лідери не спроможні провести антитерорестичну операцію, а також не виключено, що Юля спільно з Турчиновим, аналогічно як з ціною на газ, давно продала схід України Росії, необхідно дякувати Коломойському який щось робить конкретне,а не створює видимість.
Анонім до війсковий Показати IP 22 Квітня 2014 10:41
"Наробить" він ще вам!:)
йося моргенштерн до війсковий Показати IP 22 Квітня 2014 12:17
Я имею кое-что сказать! Беня у меня один, но исключительный вопрос! МАЛАДЧАГА!!!!!
Тарас Показати IP 22 Квітня 2014 10:01
Докерувались до самого краю, В Донецьку переслідують за спілкування українською мовою і нищать символіку. Крім порушення кримінальних справ, які практично ніколи не будуть реалізовані, на проведення більш конкретних заходів по припиненню злочинів в наших керовніків не хватає мозгів, а до влади рвались завзято. Дійсно єдина дяка Коломойському.
тема Показати IP 22 Квітня 2014 10:59
Ось так вони гроші отримують!:) "На Днепропетровщине под видом диверсанта пытались "сдать" гражданина России". http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/04/22/972288.html
квартал 95 Показати IP 22 Квітня 2014 11:04
На конспиративной квартире в центре Киева задержан агент ФСБ, обвиняемый в подрывной деятельности против демократического выбора народа Украины. https://www.youtube.com/watch?v=WHmI5U1SKm0#t=69 :))))))))))))
z Показати IP 22 Квітня 2014 11:07
Вчера Кармазин сказал по 112 каналу о том ,что все олигархи должны оставить себе 10%, а 90% майна, грошей вернуть государству!!!
x до z Показати IP 22 Квітня 2014 11:17
Колома, Тарута, Пинчук, Ахметов, Порошенко...довго риготали!:)))
z до х Показати IP 22 Квітня 2014 12:52
Довго риготать не придется! Награбили- отдайте!!!!!!!!!!! А совесть где?
x до z до х Показати IP 22 Квітня 2014 14:08
А ты думаешь они знают, что это такое?:)))
Анонім Показати IP 22 Квітня 2014 22:02
це якийсь лохотрон, покажіть хоч одного шпіона,щоб можна було повірити у протилежне