USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як трієчник з Волині став відмінником

7 Лютого 2014 07:03
Історія школяра з села Маяки Луцького району досі ілюструється як приклад старанності й наполегливості.

Два роки тому учень, який на уроках історії отримував не вище 7 балів, склав ЗНО на 200 балів.

Про це стало відомо під час прес-конференції з питань підготовки до проведення пробного тестування і реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання сьогодні, 6 лютого.

Проректор з питань ЗНО волинського інституту післядипломної освіти Надія Бабак розповідає, що часом є випадки, коли середній шкільний бал не співпадає з результатами оцінювання ЗНО. Часом бувають випадки, коли відмінники отримують невелику кількість балів, а буває й навпаки.

«В селі Маяки учень набрав на тестуванні з історії максимальну кількість балів – 200. А на уроках його оцінки були не вище 7 балів. Він вважав, що вчитель його недооцінював. Як з’ясувалося згодом, він додатково займався з репетитором, щоб довести свої знання. Але вчитель, своєю чергою, казав, що на уроках цей учень нічого не робив. То як же можна оцінити такого учня? Навіть хотіли провести розслідування», - каже Надія Бабак.

Вона зазначила. що зазвичай мінімальний прохідний бал у вишах – 124. А на державну форму навчання планка значно вища. Залежить все ще й від спеціальності, яку обирає абітурієнт.

До прикладу, на технічні спеціальності буває достатньо 152 балів. А на деякі престижніші професії частина вузів вимагає з кожного предмету не менше 190 балів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
упа Показати IP 7 Лютого 2014 07:55
з трієчника - відмінник?, а з зека президент-слабо?
опа до упа Показати IP 7 Лютого 2014 08:01
А - купив комп'ютер і не знаю що з ним робити - слабий!:)
Корінний лучанин до упа Показати IP 7 Лютого 2014 09:49
ОБ'ЄКТИВНУ та НЕЗАЛЕЖНУ ОЦІНКУ СТАВИТЬ ЖИТТЯ! Вчителі часто не дооцінюють праці учнів, не бачать можлмвостей учнів! Є учні самокритичні і я себе таким памятаю! Я вчився в радянській школі і далеко не все мені подобалось в тому навчальному процесі !!! До слова , багато знаменитих людей ВИНАХІДНИКІВ СВІТОВОГО ЗНАЧЕНЯ мали в навчанні дуже посередні оцінки!! ОТ ВАМ І ФЕНОМЕН УСПІХІВ У ЖИТТІ! НЕДООЦІНЕНІ У ШКОЛІ УЧНІ ЧАСТО- ГУСТО МАЮТЬ ВЕЛИКИЙ РЕЗЕРВ МІЦНОСТІ ТА ЖАДОБУ ЗРОБИТИ САМИХ СЕБЕ ТА ДОСЯГТИ ЧОГОСЬ! А цей учень МОЛОДЕЦЬ!!! Очевидно він доказав, що щось може, НА ЗЛІСТЬ УСІМ! ТАК ТРИМАТИ!!1
lutchanka до Корінний лучанин Показати IP 7 Лютого 2014 11:07
Мабуть. для вчителя цей учень "рожей не вышел"!!! Чому репетитор зміг дати учневі знання на 200 балів ЗНО, а вчитель ставив лише "7"?! І розслідування треба було провести. а не вірити, що "цей учень на уроках нічого не робив" - так не буває!
Корінний лучанин до lutchanka Показати IP 7 Лютого 2014 12:53
Є якась доля правди у Ваших словах!!! Та таке часто трапляється! Знаєте, кожен учень то особистість, а вчителі не рахуються із цим! Всі діти по різному розвиваються, а у нас щаблон панує!
Дончанин до lutchanka Показати IP 7 Травня 2014 23:05
Вполне возможен и иной вариант. Учитель требовал шевелить мозгами, а ученик был способен только зубрить.
Нормальний Показати IP 7 Лютого 2014 08:59
А хто в нього вчитель?
бабло Показати IP 7 Лютого 2014 09:49
побеждает зло
Вася Показати IP 7 Лютого 2014 11:50
Можливо він калдун ???.....
баблу Показати IP 7 Лютого 2014 12:04
Вчитель-трієчнік всіх має за трієчників, крім тих, хто платить.
Колян Показати IP 7 Лютого 2014 21:46
Бажаю хлопцю всього найкращого
колишня учениця Показати IP 11 Лютого 2014 16:13
Бо тепер у школах тільки перевіряють знання та ставлять бали ,вчителям не вигідно вчити , тому що можна після уроків і репетитором підзаробити не мало .