USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Як виглядатиме біометричний паспорт. ФОТО. ОНОВЛЕНО

14 Грудня 2014 10:35
На поліграфічному комбінаті "Україна" показали, як виглядатиме біометричний паспорт.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Захист біометричного паспорта виконано на найвищому рівні. До цього питання на підприємстві підійшли ретельно, почавши з вибору паперу. Він був спеціально розроблений фабрикою банкнотного паперу НБУ. Папір для біометричних паспортів - з жовто-блакитними волокнами з фіксованим водяним знаком. Водяний знак був розроблений згідно з усіма міжнародними вимогами і виконаний у вигляді "Золотих воріт", - розповів директор підприємства Максим Степанов.

На сторінках документу відображені всі етапи історичного розвитку України, починаючи з трипільської культури і закінчуючи сьогоденням. На одній із сторінок - зображення Луцького замку:





Відео ТСН

Раніше повідомлялося, що біометричний паспорт коштуватиме близько 15 євро в гривневому еквіваленті.

Інформаційне агентство Волинські Новини публікувало 15 фактів про біометричний паспорт.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
чесний Показати IP 4 Грудня 2014 17:47
Скільки знову платити?
одна чеснота до чесний Показати IP 4 Грудня 2014 17:57
не менше 300 грн., якщо паспорт мають поміняти 31500 000 українців (доросле населення), то заплатимо 945 000 000 грн. (майже мільярд). Так, що хтось непогано заробить.
:) до одна чеснота Показати IP 5 Грудня 2014 00:38
ото тільки і вмієте чужі гроші рахувати і на все бомбити в інтернеті, а сама, що зробила для країни??? (може продала голос за кг гречки??)
1 до чесний Показати IP 14 Грудня 2014 12:22
518,00 грн.
гастербайтер Показати IP 4 Грудня 2014 18:05
А з цими паспортами що зараз є що робити чи що буде?
костя Показати IP 4 Грудня 2014 18:10
ерунда. вічно щось нове аби хтось собі на будинок заробив а толку мало. А там де дійсно треба там гроші не виділять
Анонім Показати IP 4 Грудня 2014 18:18
Як виглядатиме біометричний паспорт мені покуй - хватило би грошів на їжу...
задовбало Показати IP 5 Грудня 2014 00:36
Люди, ви самі себе читаєте, те що пишете в коментарях??? В мене складається враження, Вам яку інформацію не подай так одне лай..о навкруги, а Ви ж самі сидите носом втупившись в монітор і ср..те в коментарях, не розбираючись в ситуації. Краще взагалі не пишіть, а то в мене складається враження, що всі "коментатори" на даному ресурсі обділені розумом істоти. п.с. І женіть на себе бо самі собі таку владу вибираєте на яку потім гоните.
екскурсовод до задовбало Показати IP 14 Грудня 2014 11:13
А хіба в нас не одне лайно навкруги?! Чи все чудово і прикрасно??? Покращення наступило???
Задовбало до екскурсовод Показати IP 14 Грудня 2014 12:24
Найбільше лайна це в головах людей, а ти хто може позбутись цього і заслуговує майбутнього. "Песимістів в топку.!!!!!"
до одна чеснота Показати IP 14 Грудня 2014 12:51
Ну цирк якийсь....Вже вони підраховують, скільки держава заробить....До твого відома, в кого є старі паспорти дійсні, то їх не треба міняти....Так що відніми від тієї цифру кількість дійсних паспортів старого зразка ( а ти ж маєш знати, скільки їх було в Україні, ти ж все знаєш))), а тоді множ...
Просто мама Показати IP 14 Грудня 2014 17:38
Поясніть мені, це він тепер один і внутрішній паспорт громадянина України і закордонний?