USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Є вже 4-ий варіант нового кварталу в Луцьку на Конякіна-Гордіюк

18 Лютого 2015 17:18
Новий варіант житлового кварталу розроблений з поправками місцевих мешкань. Втім, кажуть посадовці, одну з вимог – зберегти існуючий стадіон - не врахували.

Це питання вивчали під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою сьогодні, 18-го лютого.

Зі слів начальника управління містобудування та архітектури Луцькради Ярослава Матвіїва, пропонований проект рішення включає майже усі пропозиції мешканців, які вносили під час громадських обговорень.

«Це вже у нас такий четвертий варіант, бо попередні доводилося переробляти під час громадського обговорення, зокрема ми з проекту ліквідували одну мийку. Буде там спортивне ядро із футбольним полем, спортивними майданчиками, спорудами, з будівлею спортивно-громадського призначення. Цей проект передбачає й паркінг, і дошкільний навчальний заклад на 240 місць. Зауважу, що люди просили зберегти стадіон, але це прохання повністю унеможливить будівництво, тому побажання не враховане», - розповів Матвіїв.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО РОБИТИМУТЬ ІЗ ЗАБУДОВОЮ НА КОНЯКІНА-ГОРДІЮК

Щодо ДНЗ, то його планують розташувати між зеленими насадженнями, мовляв, аби по-максимуму зберегти дерева й створити для малюків зручне місце.

Пропонований список будівель та споруд у новому кварталі.



Зауважимо, що забудовник написав листа, у якому пообіцяв виділити 11 квартир родинам загиблих в зоні АТО лучан та ветеранам-афганцям.

Втім, депутати захотіли офіційного підтвердження намірів.

Тому під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту вчора, 17-го лютого внесли відповідні пропозиції.

«Я пропоную щоб ми мали хоча б гарантійний лист, аби це не були лише слова», - наголосив член депутатської групи «Новий Луцьк» Ігор Поліщук.

Члени засідання підтримали пропозицію й вирішили, аби юристи Ігор Поліщук і Андрій Осіпов підготували відповідний документ для підписання.

Новий варіант кварталу в Луцьку на вулицях Конякіна-Гордіюк мають затвердити під час пленарного засідання 71-ої сесії міської ради.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
)))) Показати IP 18 Лютого 2015 17:32
Ось і все, за що боролись...
опа Показати IP 18 Лютого 2015 17:41
Той Матвієв з соратниками скоро щось і на Авангарді побудує якщо йому дати на лапу(((
Питання Показати IP 18 Лютого 2015 17:44
Ігор Поліщук!Ти хто?Відповідь-Ніхто!!!Але дуже хочу бути МОДНИМ депутатом.Рішення-знайди САМостійно небайдужих людей та спробуй допомогти РЕАЛним людям!!! Просто для того ,щоби допомогти ЛЮДЯМ,а не Палиці!
обс Показати IP 18 Лютого 2015 18:26
верніть архітектором казмірука - при тому ніде нічого не можна було
Достали Показати IP 18 Лютого 2015 18:36
Ты их в дверь - они в окно!А раз так- 11 квартир учасникам АТО в другому кварталі 2015 року в будинку на Чорновола,одну секцію як пайову участь для черговиків міської ради і садочок з розширенням школи та стадіоном ,а не площадку для дир-дир.
Будівельник Показати IP 18 Лютого 2015 19:23
Офіційно звертаюсь до міського голиви м Луцька Дозвольте мені забудовувати згадану територія і я обіцяю і дам гарантійний лист я 50 квартир дам учасникам АТО
40 КВАРТАЛ Показати IP 18 Лютого 2015 19:24
Прошу обявити конкурс хто більше наобіцяє дати квартири участникам АТО
Колік Показати IP 18 Лютого 2015 19:36
Коли вже почнете забудовувати Центральний парк? До виборів проект буде?
Колік до Колік Показати IP 18 Лютого 2015 19:38
А то задовбали вже ті дерева!
Колік до Колік до Колік Показати IP 25 Лютого 2015 20:58
І берег річки Стир між Новою лінією і готелем Світязь задовбав. Коли вже почнуть насипати землю і будувати девятиетажки?
Лучанин Показати IP 18 Лютого 2015 19:37
За те що на в. Конякіна замість ДНЗ збудували ресторан і узаконили потрібно -Архітектора -Матвієва-земельника і інших судити і заборонити займатись діяльністю А цей цирк це узаконення тими сами ми особами деребану Луцької землі
обс до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2015 08:39
тоді архітектором був казмірук
Мешканці Показати IP 18 Лютого 2015 19:42
РОМАНЮК І ЙОГО ПРИХВОСТІ МИ НЕ ЗДАМОСЯ І ВІДСТОЇМ СВОЇ ПРАВА
народ Показати IP 18 Лютого 2015 23:12
Садочок вони побудують ХА-ХА-ХА не смішіть багато вже набудували? і школу 27 і садочки і перехід біля варшавкі і біля цуму, те що чотири будинки побудують з вбудованими магазинами і барами то точно, а все остальне х*р там!!!!
луцьк Показати IP 19 Лютого 2015 10:31
Одних козлів поміняли на інших.