USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відсьогодні почали діяти нові тарифи на електроенергію

1 Вересня 2016 08:16
Нові тарифи на електроенергію для населення набули чинності 1 вересня. Ціни зросли на 25-30%.

Це – передостаннє із наразі запланованих підвищень тарифів, - інформує ТСН.

Тож відсьогодні, 1 вересня, українці платитимуть за електроенергію 71,4 копійки за кВт/год при споживанні до 100 кВт у місяць. (зростання на 25%), 129 копійок – при споживанні від 100 до 600 кВт/год (зростання на 30%) і 163,8 копійки – при споживанні понад 600 кВт/год (зростання на 5%).

У НКРЕКУ додали, що загалом у місяць витрати споживачів на електрику зростуть на 7,2 гривні при споживанні 50 кВт/год, на 14,4 гривень – при споживанні 100 кВт/год та на 29,4 копійок при споживанні 150 кВт/год.
А вже з 1 березня 2017-го має відбутися останнє із запланованих зростань цін: за 1 кВт/год доведеться платити 0,90 гривні (у разі споживання до 100 кВт/год) та 1,68 гривні (у разі споживання понад 100 кВт/год).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
лучани Показати IP 16 Серпня 2016 10:07
Давно пора. Вистачить доплачувати багатим за електрику з податків. Нехай вчаться економити та ставлять ЛЕД лампи.
12 Показати IP 16 Серпня 2016 10:11
як то все достало вже- шоб вони згинули навік!
Сільський електрик до 12 Показати IP 1 Вересня 2016 09:24
Хто?
√144 до Сільський електрик Показати IP 1 Вересня 2016 10:05
Олігархи в пальто!
Анатоль_ Показати IP 16 Серпня 2016 10:16
Треба терпіти, брати мої! Зараз всім сутужно!
Галя терпiла й нам в до Анатоль_ Показати IP 16 Серпня 2016 10:37
А то Путен нападе
Статистика до Галя терпiла й нам в Показати IP 1 Вересня 2016 08:44
Ви помітили тенденцію? Чим ближче опалювальний сезон і платіжки з астрономічними сумами, тим більше Путін стягує війська.
Вася до Статистика Показати IP 1 Вересня 2016 10:08
То не війська, то гуманітарна допомога, яка везе нам безкоштовний газ.
ВАся Показати IP 16 Серпня 2016 10:18
ТОй гройсман геть вже бреж робить знімати якщо не може дати нормальне життя людям а тільки тяне і тяне
Валентина Показати IP 16 Серпня 2016 10:19
Св*лота
пенсіонер Показати IP 16 Серпня 2016 10:19
ну шо тут скажеш- г а д и !!!
Бандит Показати IP 16 Серпня 2016 10:22
Скажіть будь-ласка, як так? В УКРАЇНІ НАЙБІЛЬШЕ АТОМНИХ СТАНЦІЙ СЕРЕД УСІХ КРАЇН ЄВРОПИ!!!!!! Левова частка електроенергії експортується, а у нас подорожчання!!!!!!!!! СКІЛЬКИ ЦЕ МОЖЕ ПРОДОВЖУВАТИСЯ????? Рахую так, на безвиході всі способи хороші!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОКИ РАДУ НЕ ПЕРЕСТРІЛЯТИ, ЯК В ГРУЗІЇ, доти порядку не буде!!!!!!!!!!!!!!! причочому усіх! без розбору!!!!!
Джорж Показати IP 16 Серпня 2016 10:28
Як були енергетики с"ками, так і залишились...
Anonymous Показати IP 16 Серпня 2016 10:33
Скакали, скакали, і наскакали! Ото досягненняя! Повна Європа - тільки в плані тарифів, зарплати - як в Зімбабве. І саме дивне народ мовчить...
лучанин Показати IP 16 Серпня 2016 11:44
Чергове випробування терпіння народу.
пенсіонерка Показати IP 16 Серпня 2016 11:52
А коли пенсіі зростуть хоча б в 1,3 рази(в мене 1442 грн)?Сво...чі!!!
Толік до пенсіонерка Показати IP 1 Вересня 2016 08:18
На інтернет гроші є?
ЛУЧАНИН Показати IP 16 Серпня 2016 12:44
та багатим немає різниці який тариф більшість з них отримує субсидію так як і підприємці головне не показувати прибутки.
Лучанка Показати IP 16 Серпня 2016 12:49
Хай піднімуть хоть трохи зарплату а не тарифи д*біли....
Ігор Показати IP 16 Серпня 2016 13:27
От що за народ,аби ковбаса по 10грн була,і комуналка майже бесплатна.А що в Ато і на майдані люди зря життя віддавали?Ще трохи і Україні вступить в ЄС,треба потерпіти,або забиратись геть до свого Путіна.Слава Україні
до Iгоря до Ігор Показати IP 16 Серпня 2016 14:19
В яких "реалiях" ви живете???
ак47 Показати IP 16 Серпня 2016 18:49
Ігор-ти що зовсім майданувся???З"їзди в Олику,перевірся,можливо не все втрачено і вилікують!!!!
Костя 33 Показати IP 17 Серпня 2016 10:23
Ще трохі, такої влади, і нема країни. Заср..и мозок - понад усе, а де воно. Дійсно, світ великий підемо в жебраки.
Волиняка Показати IP 17 Серпня 2016 10:43
Електроенергія - це зручність для життя. Без неї можна жити, але дуже хрєново. Приходиться економити на всю катушку. Хочу зауважити що принцип економії - це перший принцип європейського життя.
Василь до Волиняка Показати IP 1 Вересня 2016 11:22
А Вам треба було раніше про це повідомити, можливо й люди цього і не прагнули і жили б добре й щасливо, ситі й вдягнуті, з газом та електроенергією. І ще не забудьте повідомити всіх що воду насос качають, які на електроенергії працюють, і хліб в електропечах печуть і ще багато, багато, багато чого підніметься в ціні.
220 воль Показати IP 1 Вересня 2016 17:29
а на віщо вам я ?????????? свічку купляйте...