USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

З тріснутої стіни будинку в центрі Луцька посипалась цегла. Фото

27 Жовтня 2016 11:44
Верхівка стіни в будинку у центрі Луцька почала тріскати і сипатися, тож найбільш «небезпечні» цеглини комунальники змушені були видалити.

Такі дії комунальники провели 26 жовтня, - повідомляє Конкурент.

Для цього одному з працівників ЖКГ довелося вилізти на дах будинку, розташованому на вулиці Словацького, 5, для того, щоб попередити можливий обвал ненадійних ділянок.

Кілька інших працівників ЖКГ "страхували" знизу, не підпускаючи людей до будинку. На деякий час довелося навіть зупинити рух автомобілів, щоб часом цеглина не потрапила в автівку.

За кілька хвилин роботи комунальнику таки вдалося дістати ненадійні цеглини і спуститися донизу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
жах Показати IP 27 Жовтня 2016 12:32
той прцівник на даху хоч зі страховкою працював? на нього страшно дивитись. Це хто додумався проводити таку "операцію" ? Де кран, спецтехніка? Куди дивляться комунальники ЖЕКу та інженери з техніки безпеки.
Лучанин до жах Показати IP 27 Жовтня 2016 14:23
Вам що не видно на фото?-що працівник знімав цеглу з даху без жодної страховки!!!Охорона праці на найвищому рівні!
робін до Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2016 21:09
це васька-бетмен з ЖЕКу, сотку за воротнік і вйо до праці!
Кіт Показати IP 27 Жовтня 2016 12:48
охорона праці на найвищому рівні.....
----- Показати IP 27 Жовтня 2016 12:54
Яка Країна , такий і ремонт!!! Той ремонтник гарантовано для хоробрості мусив (допінг) прийняти. Ми повернулися в 60-70 роки , а тішимося що йдемо в Європу.
ТБ Показати IP 27 Жовтня 2016 12:54
Де страховка?Чи можливо цьому Вас не вчили.Горе-керовніки.
Карина Показати IP 27 Жовтня 2016 13:08
А Яковлев і далі розказує що все в нормі??
каскадьори-каскадьор Показати IP 27 Жовтня 2016 14:22
https://www.facebook.com/metallheaddy/videos/vb.100001997119580/1141269332616293/?type=2&theater - очами очевидця