USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На юнаків, які дебоширили у луцькому ТЦ, склали два протоколи

19 Березня 2017 09:57
Молодики, які дебоширили в торгово-розважальному центрі, отримали по 2 протоколи, інформують у прес-службі Патрульної поліції Луцька.

Учора, близько 22 години, екіпажу надійшов виклик про побиття хлопця в одному з ТРЦ міста.

На місці події патрульні з’ясували, що двоє хлопців відпочивали в закладі, випивали, заснули. Коли їх розбудили, ті почали дебоширити, тож охоронці попросили їх покинути приміщення.

Як інформують у прес-службі патрульної поліції, один з молодиків отримав ушкодження ока, однак згодом, у міськвідділку, він відмовиться від написання заяви.

Близько трьох годин його возили по лікувальних закладах, але врешті відпустили додому і сказали прийти наступного дня.

Загалом же, хлопці поводились агресивно та намагались чинити супротив.

На них патрульні склали по 2 протоколи: за дрібне хуліганство і злісну непокору правоохоронцям (ст. 173 і 185 КУпАП відповідно).

До слова, нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що вчора також трапився ще один неприємний інцидент - за торговим центром у Луцьку група хлопців побила 18-річного хлопця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
петро задниця Показати IP 19 Березня 2017 10:07
школота зовсім охрініла
ку-ку до петро задниця Показати IP 19 Березня 2017 11:06
Не протокол -а повістку до Військкомата і зразу сядуть на дупу
Анонім Показати IP 19 Березня 2017 10:30
Це не Портсіті це кримінальний заклад практично в центрі міста! Палагута там не може лад навести, а мітить в губернатори Волині!
Віталік П. до Анонім Показати IP 19 Березня 2017 11:09
Операція досягає мети - в Порта вже склалася репутація небезпечного місця.
Волинянин Показати IP 19 Березня 2017 10:52
Я просто дивуюсь. Як таким соплякам продають алкоголь в цих закладах. З таким підходом, цей порт-сіті потрібно знести з лиця землі.
1312 Показати IP 19 Березня 2017 11:11
Злісна непокора правоохоронцям - пацани правильно живуть!!!
До анонім Показати IP 19 Березня 2017 11:42
Як такий розумний, то піди і наведи порядок!!! А то лежиш на дивані і вчиш кому що і як робити...
!!! до До анонім Показати IP 19 Березня 2017 15:33
Це робота власників, пр***рку!!
ха-ха до До анонім Показати IP 19 Березня 2017 15:34
А ти коменти пишеш може з забою в шахті??
123 Показати IP 19 Березня 2017 11:48
Три часа катали на машине и отпустили домой, уверен они осознали и больше не будут.