USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

За смертельну ДТП батьку «бурштинового прокурора» дали «умовно»

26 Липня 2017 17:05
Прокуратура Волинської області оскаржує вирок Луцького міськрайонного суду у кримінальному провадженні про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілої, 57-річним мешканцем міста Ківерці.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

30 січня 2017 року ввечері у селі Княгининок Луцького району під колесами його автомобіля «Subaru Tribeca» загинула 35-річна жінка, яка йшла узбіччям траси, тримаючи за руку свого малолітнього сина. Від отриманих травм вона померла на місці. Водій, який скоїв наїзд, спробував утекти, але його вдалося затримати.

Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. ДТП скоїв ківерцівський бізнесмен Володимир Боровик, який є батьком затриманого "бурштинового" заступника прокурора Рівненської області - Боровика А.В. Варто додати, Боровика-старшого не вперше затримали п’яним за кермом.

Суд визнав горе-водія, який щиро розкаявся у скоєному, винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки та встановленням 3-річного іспитового терміну.

Оскаржуючи вирок, прокурори наполягатимуть на реальному позбавленні волі винуватця ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Вова Показати IP 26 Липня 2017 17:16
Мразь
Анонім Показати IP 26 Липня 2017 17:16
С*ка! Бідну дитину залишити без матері
Хто Показати IP 26 Липня 2017 17:32
Хто суддя??
іван Показати IP 26 Липня 2017 19:32
знову продажні судді все порішали
Собака Показати IP 26 Липня 2017 23:40
ПІтон він......особисто знаю цю тв%рюку......беремо хлопці все в свої руки бо порядку не буде
Йопрст Показати IP 27 Липня 2017 01:48
Гнида,за таке вбивство якій п:дар дав йому тількі 5років!!! Разом з ним треба і судю посадити,с:ка
юзько пилсудськый Показати IP 27 Липня 2017 07:45
Хто зна як краще? Ну закриють цю тварину, годуй його паскуду, охороняй, камера буде з телевізором і т.д. .
олег до юзько пилсудськый Показати IP 27 Липня 2017 11:15
ти спочатку закрий його , це батько прокурора хоч і бувшого , якщо ще хтось не зрозумів то кришування в УкраЇні за три роки після майдану зросло в рази навіть порівнюючи часи януковича , подумайте чи змінилися всі ті свині які сидять дисятиліттями в судах і прокуратурі-ні , то чого очікували що інший виродок добравшись до корита щось захоче змінити, так що не плачте писаки , це тільки одна справа яка вилізла випадково , далі вибирайте порошенків тимошенків луценків і в майбутньому януковичів і всякий непотріб який тільки міняється місцями
мірка Показати IP 27 Липня 2017 21:52
забив жінку і за сало відкупився.то повний пізд..ь.
Марина Показати IP 28 Липня 2017 10:54
Щось ніхто з "патріотів" не пищить що авто на укрреєстрації. Повси%%лись? Таких аварій більшість, бо знають, су%и, що їм нічого не буде.
Анонім Показати IP 21 Листопада 2018 20:38
Слава Українському суду! Найгуманнішому суду в світі! Рука руку миє, причому безплатно!