За знищену ворожу техніку українським військовим виплатили більше мільйона
Військовослужбовцям Збройних сил України виплатять 15 мільйонів гривень в якості грошової винагороди за збиту військову техніку терористів.
Про це під час брифінгу повідомив прес-офіцер Генштабу Збройних сил України Олексій Мазепа, - повідомляє Еспресо.TV.
"Згідно з документами, що надійшли до штабу АТО, за знищену військову техніку ворога та успішне виконання бойових завдань українським військовослужбовцям передбачено виплату винагород на суму майже 15 мільйонів гривень", - повідомив Мазепа.
За станом на 31 березня 2015 року вже виплачено більше мільйона гривень, видано наказів на виплату грошової винагороди на суму близько 4 мільйонів гривень.
"Зокрема, грошову винагороду найближчим часом отримають близько 800 українських військовослужбовців", - уточнив прес-офіцер.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, першими таку винагороду, а саме 85 тисяч 200 гривень виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищені дві бойові бронемашини.
У Генштабі повідомили, що на розгляд до штабу АТО надійшло документів на знищену 261 одиницю ворожої техніки, 78 викрадених бойових завдань, більше 2 тисяч підтверджених фактів участі у бойових діях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час брифінгу повідомив прес-офіцер Генштабу Збройних сил України Олексій Мазепа, - повідомляє Еспресо.TV.
"Згідно з документами, що надійшли до штабу АТО, за знищену військову техніку ворога та успішне виконання бойових завдань українським військовослужбовцям передбачено виплату винагород на суму майже 15 мільйонів гривень", - повідомив Мазепа.
За станом на 31 березня 2015 року вже виплачено більше мільйона гривень, видано наказів на виплату грошової винагороди на суму близько 4 мільйонів гривень.
"Зокрема, грошову винагороду найближчим часом отримають близько 800 українських військовослужбовців", - уточнив прес-офіцер.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, першими таку винагороду, а саме 85 тисяч 200 гривень виплачено військовослужбовцям 128 бригади за знищені дві бойові бронемашини.
У Генштабі повідомили, що на розгляд до штабу АТО надійшло документів на знищену 261 одиницю ворожої техніки, 78 викрадених бойових завдань, більше 2 тисяч підтверджених фактів участі у бойових діях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
ЄС хоче позбавити захисту українців призовного віку
Сьогодні 14:16
Сьогодні 14:16
Як купити матрац, який забезпечить комфортний сон на роки
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
СБУ атакувала два російські кораблі, пором і засоби ППО в Криму: це частина 40-денної операції впливу на РФ
Сьогодні 13:26
Сьогодні 13:26
Напрацьовано 54 ідеї: обговорили підготовку до відзначення 600-річчя з'їзду монархів держав Європи у Луцьку
Сьогодні 13:09
Сьогодні 13:09
22-річний волинянин гратиме за футбольний клуб з Одеси
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
