За скандальний журнал візьметься парламент
Голова підкомітету з питань базової освіти Комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України Леся Оробець не виключає, що питання журналу «Щедрику-Ведрику», в якому було принижено галичан, можуть винести на розгляд парламенту, якщо його не вдасться вирішити у Львові.
Про це ZAXID.NET повідомила в коментарі Леся Оробець.
Вона зауважила, що не можна допускати до друку видання, які принижують будь-яку частину суспільства перед іншою.
Крім того, вона наголосила, що залишається «під питанням» той факт, як у журналі з’явився гриф про рекомендацію видання Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.
«Я знаю, що мер Львова дав доручення міському управлінню освіти розібратися в цьому питанні. Подивимось на їхнє рішення, якщо питання не буде вирішено, дійсно, будемо піднімати його в парламенті», – сказала Леся Оробець.
Водночас вона зауважила, що тут йдеться про «питання адекватного контролю з боку Міністерства» а також контролю редакторського.
«Якщо вони вже взялися за це, то це мають бути якісні матеріали», – резюмувала народний депутат.
Як інформував ZAXID.NET , у рекомендованому Міносвіти до передплати для всіх українських навчальних закладів І-ІІІ ступеня дитячому журнал і «Щедрику-Ведрику» галичани подаються як селяни, які мислять за принципом «на хлопський розум».
Після публікації інформації про журнал головний редактор журналу «Щедрику-Ведрику» Олександр Блюхар визнав, що образлива стаття про галичан, опублікована у випуску за грудень, справді є поганою, і взяв відповідальність за її появу на себе.
Водночас міський голова Львова Андрій Садовий доручив управлінню освіти Львова вивчити ситуацію з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику».
«Я перш за все хочу подякувати тій вчительці, яка не змовчала, а через громадські організації надала розголосу цій історії. На цю хвилину нам уже відомо, що листи з рекомендаціями передплатити цей журнал отримали більшість львівських шкіл. Це справді ганебна річ, коли школам рекомендують вчити дітей на такій низькопробній літературі. Гарантую, що у Львові цього не буде. Я також сподіваюсь, що наші колеги з інших українських міст не допустять, аби їхніх дітей зомбували таким примітивом», - заявив Андрій Садовий.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це ZAXID.NET повідомила в коментарі Леся Оробець.
Вона зауважила, що не можна допускати до друку видання, які принижують будь-яку частину суспільства перед іншою.
Крім того, вона наголосила, що залишається «під питанням» той факт, як у журналі з’явився гриф про рекомендацію видання Міністерством освіти і науки, молоді та спорту.
«Я знаю, що мер Львова дав доручення міському управлінню освіти розібратися в цьому питанні. Подивимось на їхнє рішення, якщо питання не буде вирішено, дійсно, будемо піднімати його в парламенті», – сказала Леся Оробець.
Водночас вона зауважила, що тут йдеться про «питання адекватного контролю з боку Міністерства» а також контролю редакторського.
«Якщо вони вже взялися за це, то це мають бути якісні матеріали», – резюмувала народний депутат.
Як інформував ZAXID.NET , у рекомендованому Міносвіти до передплати для всіх українських навчальних закладів І-ІІІ ступеня дитячому журнал і «Щедрику-Ведрику» галичани подаються як селяни, які мислять за принципом «на хлопський розум».
Після публікації інформації про журнал головний редактор журналу «Щедрику-Ведрику» Олександр Блюхар визнав, що образлива стаття про галичан, опублікована у випуску за грудень, справді є поганою, і взяв відповідальність за її появу на себе.
Водночас міський голова Львова Андрій Садовий доручив управлінню освіти Львова вивчити ситуацію з передплатою журналу «Щедрику-Ведрику».
«Я перш за все хочу подякувати тій вчительці, яка не змовчала, а через громадські організації надала розголосу цій історії. На цю хвилину нам уже відомо, що листи з рекомендаціями передплатити цей журнал отримали більшість львівських шкіл. Це справді ганебна річ, коли школам рекомендують вчити дітей на такій низькопробній літературі. Гарантую, що у Львові цього не буде. Я також сподіваюсь, що наші колеги з інших українських міст не допустять, аби їхніх дітей зомбували таким примітивом», - заявив Андрій Садовий.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.