USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Заарештували агента Путіна в керівництві АТО, - ЗМІ

30 Червня 2014 16:39
Заарештований перший високопоставлений російський шпигун, який знаходився безпосередньо в штабі всієї Антитерористичної операції проти терористів на Сході України.

Ім'я та звання зрадника України - генерал-майор Юрій Борискін. Про це повідомляє «Преса України».

Нагадаємо, військові експерти раніше повідомляли, що Юрій Борискін працює на Кремль.

Згідно з повідомленням, Борискіна затримали відразу ж після його прибуття з короткочасного п’ятиденної відпустки. А відпустку він провів в Російській Федерації, де, напевно, отримав нові вказівки від свого путінського керівництва, так як вважати його українським військовим вже немає ніяких ні юридичних, ні моральних підстав.

Російський негідник вже почав давати перші показання, за якими вже заарештовано близько десятка інших путінських шпигунів.

А це, за деякими даними, ще один генерал української армії і близько десятка полковників Генштабу і керівництво АТО.

Борискін вже зізнався, що передавав російським спецслужбам інформацію про плановані операції і пересування українських військ в зоні АТО за матеріальну винагороду від 75 тисяч доларів і вище, в залежності від значущості повідомлення.

Зазначимо, офіційного повідомлення про арешт генерала поки що не надходило.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 30 Червня 2014 16:47
Може виявитися агентом Путіна і правий сектор
Анонім до Лучанин Показати IP 30 Червня 2014 16:48
було б добре
Patrik Показати IP 30 Червня 2014 16:48
Нарештi почали щось суттэве робити... Довго розкачуэтесь панове розвiдники, хочу - молодцi!
иван Показати IP 30 Червня 2014 16:52
в Украіні появилася своя украінська конрозвідка ! це дуже похвально правда роботи ім е досить і досить багато : Всім хто провів цю роботу велике спасибі Лаврін Капуста родоначальник розвідки і конрозвідки війска запоріжського із небес протягнв ім в тяжку хвилину свою дещицью : Ще раз Спасибі -хороший приклад для тих хто протирае штани по областьях і жуе соплі невиконуючи свою роботу по боротьбі з криміналом-корупціею -захистом людей
зла Показати IP 30 Червня 2014 16:58
чого там думати-посадити на палю,із-за таких наші гинуть. Коли ж вони вже тих грошей наїдяться?
иван до зла Показати IP 30 Червня 2014 18:29
на жаль це неправда -е офіційне спростування мо украіни : А сам борискін вперше про це чуе
Patrik до иван Показати IP 30 Червня 2014 18:51
Та Ви що? А я так зтiшився, думаю: нарештi наведуть порядок... Даже шкода.
до ивана до иван Показати IP 4 Серпня 2014 14:13
а честное путинское - где
Ірина Показати IP 30 Червня 2014 17:21
Посадити разом з тим хто відпустив у відпустку!!! Одразу видно що на одну і ту ж кантору працюють.
Лучанка Показати IP 30 Червня 2014 17:43
От наволоч,давно треба було їх за шкуру взяти.Особливо Ще одного генерала,за якого гинуть не винні молоді хлопці,і невідомо за кого і за що вони там мучаться.За бабло чиновників які не можуть поділитися між собою.ГАНЬБА!ГАНЬБА!Нехай ідуть їхні сини,чи чоловікі і нехай страдають так як я не спиш ночами,від кожного дзвінка шарахаєшся,ходиш як зомбі.
ПС Показати IP 30 Червня 2014 17:50
при спробі втекти з-під конвою...