Залізничній лікарні на Волині відшкодували 600 тисяч
Волинському закладу охорони здоров'я відшкодували понад 600 тисяч гривень завдяки втручанню прокуратури. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.
Волинська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері здійснила перевірку додержання вимог законодавства у сфері охорони здоров’я в діяльності державного закладу «Вузлова лікарня станції Ковель» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця».
Під час перевірки виявили низку порушень щодо належного фінансування цього закладу охорони здоров’я.
Так, згідно з чинним законодавством, подібні заклади охорони здоров'я, які обслуговують лише окремі категорії населення за професійною,
фінансуються, як правило, за рахунок підприємств, установ і організацій, які вони обслуговують.
Встановили, що деякі відокремлені структурні підрозділи ДТГО «Львівська залізниця» з «Вузловою лікарнею станції Ковель» уклали договори про надання послуг зі здійснення обов’язкового медичного огляду працівників, однак, кошти за їх проведення цими підрозділами сплачувались не в повному обсязі.
Як наслідок - утворилась заборгованість, яка призвела до неналежного фінансового наповнення спеціального фонду лікарні у 2013 - 2014 роках та фінансування на закупівлю медикаментів та обладнання для лікарні.
На усунення виявлених порушень спеціалізованою прокуратура внесла подання начальнику ДТГО «Львіська залізниця».
Нині, завдяки втручанню прокуратури закладу охорони здоров'я відшкодували понад 600 тисяч гривень заборгованості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері здійснила перевірку додержання вимог законодавства у сфері охорони здоров’я в діяльності державного закладу «Вузлова лікарня станції Ковель» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця».
Під час перевірки виявили низку порушень щодо належного фінансування цього закладу охорони здоров’я.
Так, згідно з чинним законодавством, подібні заклади охорони здоров'я, які обслуговують лише окремі категорії населення за професійною,
фінансуються, як правило, за рахунок підприємств, установ і організацій, які вони обслуговують.
Встановили, що деякі відокремлені структурні підрозділи ДТГО «Львівська залізниця» з «Вузловою лікарнею станції Ковель» уклали договори про надання послуг зі здійснення обов’язкового медичного огляду працівників, однак, кошти за їх проведення цими підрозділами сплачувались не в повному обсязі.
Як наслідок - утворилась заборгованість, яка призвела до неналежного фінансового наповнення спеціального фонду лікарні у 2013 - 2014 роках та фінансування на закупівлю медикаментів та обладнання для лікарні.
На усунення виявлених порушень спеціалізованою прокуратура внесла подання начальнику ДТГО «Львіська залізниця».
Нині, завдяки втручанню прокуратури закладу охорони здоров'я відшкодували понад 600 тисяч гривень заборгованості.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.