USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Журналіст-комуніст з Луцька втік до Росії, але не може отримати громадянства

23 Лютого 2018 12:55
Журналіст з Луцька Олександр Некрот, який втік з України до Росії через відкриті кримінальні справи СБУ, нині з дружиною живе в халупі в Ольховатському районі Воронезької області. Екс-журналіст не може отримати громадянства Російської Федерації, тож йому загрожує депортація.

Про це йдеться на сторінках одного з російських ЗМІ.

Олександр Некрот народився 3 листопада 1974 року в місті Луцьку, в 1991-му закінчив середню радянську школу, в 1996 - факультет україністики Волинського державного університету ім. Лесі Українки, із вересня 1997 року працював на різних посадах у газетній журналістиці.

У березні 2014 року Некрот розмістив на сайті місцевої комуністичної партії коротке повідомлення: «Якщо ви, нацисти, будете нас, комуністів, різати, то руки у нас розв’язані!».

Як йдеться на сторінках російського видання, час на Західній Україні тоді був страшний, оскільки натовп в балаклавах нібито вривався на партійні збори комуністів та бив всіх битами та цепами. Проте кримінальну справу проти Некрота СБУ порушила лише за статтями «тероризм» та «посягання на територіальну цілісність України».
Після цього журналіст втік до Воронежа, господарі зйомних квартир відмовлялися його реєструвати, він співпрацював з Комуністичною партією РФ Воронезької області, згодом його звідти вигнали. Згодом він пиляв дрова у Білгородській області, звідки переїхав до будиночку тещі першого секретаря Ольховатського райкому партії, де немає газу та води.
Волинський комуніст подав документи на біженство – йому відмовили в Воронежі, Москві, тобто МВС Росії. Зараз йому загрожує депортація.
Колишні колеги журналіста згадують, що він завжди мав проросійські погляди, любив російську літературу та був трішки несповна розуму, хоча працював головним редактором міліцейської газети «Резонанс» і був талановитим журналістом.

Також вони згадують інцидент, коли Олександр ножем поранив себе в область паху з невідомих мотивів. З їхніх слів, коли вони прийшли зранку на роботу, то все було в крові, тому їм довелося викликати «швидку», аби його забрали до лікарні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 23 Лютого 2018 13:00
Гм. То що, хотів відпанахати причандалля? Тек-с, молодий чоловік ще: ну потім все наладилося б.
Зіряк Шкуряк Показати IP 23 Лютого 2018 13:17
А ви гляньте, як на нього жінка дивиться. Ото потіха. Він, комуноїд, дрова пиляє, а вона його, бідолагу.
N. до Зіряк Шкуряк Показати IP 23 Лютого 2018 16:48
Комуніст одним словом.
Сергій Показати IP 23 Лютого 2018 13:22
Собаці - собаче життя!!!!!!!!!!!!!
Небайдужа Показати IP 23 Лютого 2018 13:37
Пам'ятаю його коли ще була студенткою. Він завжди був хворим на всю голову. Таку ж і дружиноньку стрів
Олена до Небайдужа Показати IP 23 Лютого 2018 17:13
250%. Неадекват ще той.
*** Показати IP 23 Лютого 2018 13:57
В собакі Путіна будка краща як та хата.
Петро Показати IP 23 Лютого 2018 13:58
Я памятаю він жив у селі Човниця, ще тоді я говорив що він схожий на маньяка з москальськими поглядами. і що його потрібно гнати в три шиї з України.
908 Показати IP 23 Лютого 2018 14:17
"Як йдеться на сторінках російського видання, час на Західній Україні тоді був страшний, оскільки натовп в балаклавах нібито вривався на партійні збори комуністів та бив всіх битами та цепами." А не було такого? Коротка пам'ять у людей...Пошукайте і знайдете інфо про улюблених радикалів у балаклавах, котрі били комуністів у Луцьку, вриваючись на їх збори.
908 до 908 Показати IP 23 Лютого 2018 14:58
Тим, хто мінусує мый комент... Краще віднайшли б, не полінувались статті на цю тему, а не мінусували. Що було, то було! "С песни слов не выкинешь".
987 до 908 Показати IP 23 Лютого 2018 15:23
Комунізм - це гнійник світу цього. Серп і молот - смерть і голод.
809 до 987 Показати IP 23 Лютого 2018 15:57
Чим кращий радикальний націоналізм?
Лучанин до 987 Показати IP 23 Лютого 2018 16:50
Особливо в Китаї великий чиряк. Телефончик у вас часом не з комуністичног Китаю? Проблема не в комунізмі, а в його реалізаторах. До речі, після комуністичного минулого в України залишилось дуже багато різного добра у вигляді заводів і фабрик. Наші "славні" олігархи собі його забрали і запустили програму по гавканню на "тяжолоє наслєдіє совєтсого рєжима". Думайте трохи, а не повторюйте те, що вам по телевізору говорять.
ООО до Лучанин Показати IP 23 Лютого 2018 17:11
От вам "дарогуша товарищ" потрібно якраз думати головою, а не нести якусь ахінею і штампи. Особливо про комунізм в Китаї, де з 1, 5 млрд. населелення в повній ніщеті живе мільйонів з 400, а в бідності, читай в тій же ніщеті ще з 400 млн. І О ЧУДО, КОМУНІЗМ ТАК ЗВАНИЙ І ПОТРІБНИЙ В КИТАЇ ЩО БИ НІЩЕНСТВО ГОЛОВУ НЕ ПІДІЙМАЛО, - бо для такого випадку є комуністичні методи впливу. ДА І ПОЦІКАВТЕСЬ, ДОРОГУША, СКІЛЬКИ В КИТАЇ МІЛЬЯРДЕРІВ, а тоді про комінізм щось лепечіть.
Андрій до 908 Показати IP 23 Лютого 2018 15:33
Видно мало вас били,але налякати бачу налякали, коли ти страшися ім'я власне написати.Тобі з твоїми поглядами пасував би нік 666.
908 до Андрій Показати IP 23 Лютого 2018 17:27
Якщо я напишу ім'я Андрій, будучи, наприклад, Іваном, це Вас особисто заспокоїть? Не налякали, я не комуніст і ніколи їм не був. Але уважно читаю новини. Навіть ті, де розповідалося про прихід "активістів" до луцьких комуністів. Ясна річ не з мирними промовами...Факт такий був! Хочеться Вам того чи ні! Я не люблю брехні і робити вигляд, що в країні все гаразд з законом, не буду на відміну від Вас. Бо коли-небудь і Вас придуть ті, кого Ви зараз не хочете бачити.
Волинянин до 908 Показати IP 24 Лютого 2018 01:21
Здоровий погляд на речі. Тільки на жаль в нашій країні і при теперішній владі він не потрібний. Потрібні жертви і типу новітня Історія.
Лучанин до 908 Показати IP 23 Лютого 2018 16:52
А їм лініть шукати, лінь думати. Є ж телебачення, яке вже подає готові, вигідні комусь думки.
123 до Лучанин Показати IP 23 Лютого 2018 17:13
Да заспокойся вже, нещастя. Всі на твій комунізм напі?яли, всім всерівно. Хіба що двом упаряним братікам-близнюкам, а ти один з них скоріше за все.
Лучанин до 123 Показати IP 23 Лютого 2018 17:41
1. Не спускайтесь до рівня би?ла. 2. комунізм не мій. 3. Якщо на?ісяти, то чого всі так з ним борються, а не займаються кориснішими справами.
Олена Показати IP 23 Лютого 2018 17:12
Ой, ти, божечко, яка ж сумна новина.. .:-)
пр Показати IP 23 Лютого 2018 17:37
Некрот Саша сейчас живёт и работает в Луганске. Работает в издательстве, двух комнатную квартиру снимает редакция, так что его беды в прошлом.
дрисня до пр Показати IP 23 Лютого 2018 18:03
Я очєнь рад за Сашу. Бабу сєбє новую нашол ілі жівьот с той, каторая на фото? - Тагда єво дєйствітєльно спасаєт двухкомнатная квартіра.
Ух ти до пр Показати IP 23 Лютого 2018 20:35
Вот бы вся падало в Луганске 2х комнатную получила б.
лІНА Показати IP 23 Лютого 2018 19:07
МОЛЮСЬ ЩОБ ЩЕ АНАНОВІЧІВ (кОНОНОВИЧІВ) ТАКА ДОЛЯ ЧЕКАЛА!!!
Волинянин до лІНА Показати IP 24 Лютого 2018 01:25
Якщо людина молиться, значить вірить в Бога. Бог - це Отець. Як може одна дитина просити в батька, щоб той зробив недобре своїй іншій дитині? Це вже не сім"я... Так що не моліться так.... Це не молитва - це шлак.
Віктор Показати IP 23 Лютого 2018 21:20
Женщіна схожа на мою однокласницю Бєлкіну, всі її "бєлкою" обзивали, вона була дуже пасивною та з явними психічними відхиленнями . Можу помилятись, але до слова скажу, що школа ця була русская.
по фото Показати IP 23 Лютого 2018 22:17
Убога істота, невростенік як мінімум. Зверніть увагу на його пальці- до м"яса відгризені нігті.
Галина Показати IP 24 Лютого 2018 12:20
Саша працював у нас в 2000 роках. В редакції існувало обов'язкове для всіх правило: не "підколювати" його, не жартувати над ним. Все через його реакцію. Бо ніхто не знав, як він поведеться. Як журналіст, Олександр був талановитим, як людина - не завжди передбачуваним. Два рази намагався від нас піти в пошуках чогось нового, і два рази повертався назад. Ми приймали, бо знали, що в силу його індивідуальності, йому важко буде знайти роботу. Підкреслю, як журналіст він талановитий. Кілька місяців у нас на його прохання працювала технічним працівником дружина Світлана. Але не справилась з прибиранням, вимушені були звільнити. Через кілька років Саша від нас пішов. Мабуть-то, у "Резонанс". А ще через кілька років зник із поля зору. Чи здивована я почутим? З одного боку, так, з іншого - ні. Він завжди був неординарним і на одному місці довго не сидів. А ще у нього були свої переконання і він ішов до кінця.
Лучанин до Галина Показати IP 26 Лютого 2018 09:59
Приємно читати нормальний аналіз людини, а не банальне поливання брудом, як у нас люблять. Про Некрота нічого сказати не можу, тільки те, що читав його вірші і чув випадково його виступи по телебаченню і, дійсно, враження якесь неоднозначне. Ніби і цікаво, але стиль подачі спочатку незвичний. А те що у нього проблеми, то це, швидше за все проблеми характеру, натури, психіки. Таких проблем, на жаль, у нас зараз дуже багато.