USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 42.65 42.95
  • PLN 9.76 9.94

Жителі Донбасу почали вбивати бойовиків

20 Липня 2014 09:27
У Донецьку та Луганську бойовиків почали знищувати місцеві жителі, - повідомив радник голови МВС України Зорян Шкіряк. З його слів, місцеві жителі вбили 9 бойовиків.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"За минулу добу в Донецьку силами місцевого населення вбито 7 бойовиків", - каже Шкіряк.

Зокрема, двоє з них були вбиті під час спроби пограбувати офіс, ще два - в момент відбору автомобіля у місцевого жителя та його дружини.

Ще двоє знищені в різних точках міста, один - убитий пострілом снайпера.

Крім того, в Луганську за цей же період місцеве населення знищило 2 бойовиків. Більшість убитих - громадяни Російської Федерації.

Шкіряк зазначив, що в Луганську невдоволення бойовиками серед населення зумовлено фактами розстрілу мирних жителів.

На думку Шкіряка сплеск опору місцевого населення, в тому числі, пов'язаний з катастрофою малазійського "​​Боїнга-777".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Петрович Показати IP 20 Липня 2014 09:32
Де коментарі любителів російского царя і сексу?
пу Показати IP 20 Липня 2014 09:45
коментар було видалено
пу до пу Показати IP 20 Липня 2014 10:19
коментар було видалено
Patrik Показати IP 20 Липня 2014 10:04
Нарештi! Давно пора чинити такой опip путлерiвським вiдморозкам.
Волинь моя Показати IP 20 Липня 2014 10:24
Якось воно так.... Народу в Донецьку і в Луганську ого-го! "Факти розстрілу місцевих жителів"..а бойовиків ліквідовано всього 9..
Українець Показати IP 20 Липня 2014 10:31
Нарешті. Молодці! Давно пора ту сволоту бити. Промоскальські тролі, вдавіться.
Вінстон Показати IP 20 Липня 2014 10:48
Де коменти донецького???? бабло більше не платять????
Українець Показати IP 20 Липня 2014 10:53
Пу а що у вас всі піда*аси чи тільки ти
Анонім Показати IP 20 Липня 2014 11:05
коментар було видалено
макеевчани Показати IP 20 Липня 2014 12:18
коментар було видалено
Волинь моя Показати IP 20 Липня 2014 12:37
Так званий "макеевчани" - а ти приходь до нас, тут тобі і проведем референдум. Так прореферендим, що до самого Кацапстану референдити не припинятимеш.
Українець Показати IP 20 Липня 2014 12:41
В нього від ще кадирівців " електорат " не загоївся.
Джулія Показати IP 20 Липня 2014 18:55
Допекло нарешті??
777 Показати IP 20 Липня 2014 20:50
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Липня 2014 21:29
коментар було видалено
Учитесь правописанию до Анонім Показати IP 20 Липня 2014 22:20
А Вы в школе учились?