USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Звільнили прокурора Волинської області

26 Лютого 2014 21:45
Андрія Параку звільнили з посади прокурора Волинської області.

Про це стало відомо сьогодні, 26 лютого, під час прес-конференції в.о. Генерального прокурора України Олега Махніцького, - йдеться на оприлюдненому на сайті Генпрокуратури відео.

Він повідомив про кадрові зміни, що відбулися у Генпрокуратурі та територіальних прокуратурах. Так, стало відомо, що наразі звільнили з посад п’ятьох заступників Генерального прокурора – Білоуса, Андреєва, Войцишена, Удальцова і Фролову. Призначили також двох нових перших заступників Генерального прокурора.

Також сьогодні Олег Махніцький звільнив усіх прокурорів обласного рівня, після цього вирішуватимуть питання прокурорів районної ланки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Махно Показати IP 26 Лютого 2014 22:10
Хто стане провадити прокурорську діяльність??
Лучанка до Махно Показати IP 26 Лютого 2014 22:16
це про збирання хабарів для пшонки?
А.А. до Махно Показати IP 26 Лютого 2014 22:23
Так нині всі "т.в.о.", і він теж))) народ потихеньку і далі дурять
Оля до Махно Показати IP 27 Лютого 2014 11:57
Мая Москвич
Спша Показати IP 26 Лютого 2014 22:51
Хай Гіля поставлять, порядна людина
Гіль не пиши сам за до Спша Показати IP 27 Лютого 2014 08:47
Спершу подивіться на вибудовані замки Гіля во усій Волині. Підніміть чорну бугалтерію ГПУ скільки він туди мішків з грошима навозив. Які у нього родинні стосунки з суддями як і у його любимчика Решетника! Там порядності нема і не буде це яскрави приклад пристосуванця що керував репресіями проти волинян і служив режиму. І зараз напевне має наготовлені справи на весь НацАльянс, Автомайдан, Правий сектор і лише чекає коли реанімується злочинна влада! Гілю вири нема і про це і так знають у молодіжному середовищі! То перефарбований комуняка ще той!
Прок Показати IP 26 Лютого 2014 22:52
Звільнили з посади, чи з органів?
файна до Прок Показати IP 26 Лютого 2014 23:06
з посади) Знайдуть собі місця ... і ще про них почують. Хто зна, чи добре, чи погане...
Народний прокурор! Показати IP 26 Лютого 2014 23:51
Так-так-так! А де рішення по заступниках прокурора області??? Цих пі****сів треба теж в шию погнати!!!
в хвіст і гриву до Народний прокурор! Показати IP 27 Лютого 2014 09:32
Насам перед зятя Клімчука- В. Троця, з органів в три шиї ...
просто Показати IP 27 Лютого 2014 01:47
Хай поставлять Гіля якраз доложить плитку в хаті 100 $ за квадратний метр. Гнати всіх старих пердунів. Якщо Гіль, то Адам Мартинюк знову рулить, а будь якого комуняку то звісно на гіляку.за що померали хлопці на майдані...........????????????? Вже не буде як при П***рющенку.......
людина з міста Показати IP 27 Лютого 2014 04:40
Веніславського на посаду!бо в нього брат в Юридичній академії викладач!Він його навчить як працювати щоб не їздити на тойоті ленд крузері з номерами 7777 і не жити в Забороллі а переїхати до батьків в Олику!!!!
Оля Показати IP 27 Лютого 2014 11:54
Обласним прокурором Маю Москвич поставте! І буде майже як по Леніну: "Мы знаем, что любой чернорабочий и любая кухарка не способны вступить в управление государством".
іван Показати IP 27 Лютого 2014 12:18
да уж.......дожилися....порядна людина була
коля до іван Показати IP 27 Лютого 2014 16:37
Саме так. Ніхто не може його звинуватити в зловиваннях і корупції. Але це революційна хвиля: звільнили не просто Параку, а - усіх керівників регіональних прокуратур без винятку. Не могли ж його одного залишити. Революція є революція. Думаю Волинь дуже скоро відчує цю втрату.
Фотограф Показати IP 5 Березня 2014 17:02
А на фото вся сім'я???