USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

50 фанів приїдуть повболівати за «Шахтар»

6 Серпня 2012 12:36
Приблизно 50 вболівальників ФК «Шахтар» приїдуть у Луцьк, аби підтримати свою команду.

Про це інформує сайт ФК «Волинь».

Як повідомляють у прес-службі «Волині», суперники у заключному поєдинку 4-го туру Епіцентр-чемпіонату України з футболу зіграють у своїй основній формі. «Волинь» – у білій, «Шахтар» – у помаранчево-чорній.

Форму та кольори схвалив сьогодні, 6 серпня, на ранковій передматчевій нараді арбітр Євген Арановський.

Він разом із інспектором матчу Віктором Дердо побажав обом командам удачі й хорошої гри.

Громадську безпеку під час матчу забезпечуватимуть 450 працівників правоохоронних органів. Очікується приїзд приблизно 50-ти вболівальників «Шахтаря».
Нагадаємо, що початок гри на стадіоні «Авангард» – о 19.00, телетрансляція матчу відбудеться на каналі «2+2».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus