USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бій-реванш Кличка і Ф’юрі відбудеться у 2016 році

29 Листопада 2015 18:50
Бій-реванш Володимира Кличка та Тайсона Ф'юрі відбудеться в 2016 році, передає УНН з посиланням на прес-службу Братів Кличко.

“Реванш буде. Поки рано говорити, коли і де, бо треба узгодити процесуальні моменти, але реванш буде точно”, — цитує прес-служба слова В.Кличка.

Крім того, старший брат боксера Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що “трагедії не сталося”. “Спорт — як і життя — перемоги і поразки. І все залежить від того, наскільки ти здатен підніматися і рухатися вперед. Володя здатен!” — написав В.Кличко-старший.

Нагадаємо, що Володимир Кличко поступився Тайсону Ф’юрі за очками — 115:112, 115:112, 116:111.

Додамо також, 39-річний українець востаннє програвав у квітні 2004 року. Тоді в бою за вакантний титул чемпіона світу за версією WBO В.Кличко програв після п’яти раундів технічним нокаутом американцю Лаймона Брюстеру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
кореш Показати IP 29 Листопада 2015 19:06
А,чи захоче реваншу опонент? Він має на це право.А по друге_ Кличко уже морально вбитий від поразки.Але раз хоче,то отримає повну і безповоротню поразку.Команда,яка готує Фюрі теж не школярі.
Анонім до кореш Показати IP 29 Листопада 2015 20:45
Владимир Кличко в интервью информ-агентству УНИАН заявил, что рассчитывал получить от ЕС победу, над британским боксером Т.Фьюри, в кредит. Поэтому ты не прав по поводу того, что он "морально вбитий".
кореш до Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 22:18
Поживем,побпчим,хто буде правий.
olgino до Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 23:25
заветное слово кредит, заставляет луну светить в полдень
Корінний лучанин до кореш Показати IP 30 Листопада 2015 12:17
Не придумуй своє! Матч - реванш є у ДОГОВОРІ про поєдинок, який відбувся! Кличку вже 40-й пішов і це не 25-30. Льюїс завершив карєру ЧЕМПІОНОМ і про всякі РЕВАНШІ вже не думав і пішов з гідністю ЧЕМПІНОМ ,а не переможеним. Це він радив і КЛИЧКУ зробити. Людський організм у віці не є ЗАЛІЗНИМ. А Кличко - по суті НЕ ПРОГРАВ, але і не виграв. Він безвідповідально віднісся до підготовки поєдинку. На завершення карєри в нього є можливість РЕАБІЛІТУВАТИСЬ!
Анатоль_ Показати IP 29 Листопада 2015 19:41
Постарів Володька.Фьюрі сильніший. У реванші він знову переможе Володьку.
шанс Показати IP 29 Листопада 2015 23:20
стати начальником Киевводоканалу,т.PR манагером по сливу
Юра Показати IP 29 Листопада 2015 23:26
Старший Кличко вернеться і отомстить за меньшого )))
124--- Показати IP 30 Листопада 2015 01:13
де взялися ці вилупки ??? УКРАІНА І КЛИЧКО - ПЕРЕМОЖЦІ !!! а те чучело перевіряли добре на допінг? бо воно його рекламує....
Анонім до 124--- Показати IP 30 Листопада 2015 09:19
Ты давно сбежал с шестой палаты?
луцьк Показати IP 30 Листопада 2015 08:12
це вже пенсія
Уважний Показати IP 30 Листопада 2015 17:08
А я вважаю, що просто просто підтомив Кличко боксерських функціонерів, і вони образились і віддали перемогу тому клоуну, бо те що він робив на ринзі на бокс мало схоже, а в реванші Кличко буде змушений с під себе землю рвати , а піпелу потрібне видовище , ось якось так
Онаниму Показати IP 1 Грудня 2015 00:40
По себе судиш, шестипалатник ?