Чаша першості з гандболу залишилася у Луцьку
Відкритий Кубок Луцька з гандболу у Луцьку не набрав формату міжнародного, оскільки на змагання не приїхало декілька команд із-за кордону. Однак кубок переможців лишився в обласному центрі Волині.
Відкритий Кубок Луцька з гандболу серед юнаків 2002 року народження і молодші певною мірою «розчарував». Однак розчарував він хіба тільки тих, хто від кожного турніру чекає інтриги та скандалів. Про це інформує Волинь.Sport.
Хто ж цікавиться юнацьким ручним м’ячем, то не пожалкував, завітавши до залу ОДЮСШ, адже в деяких іграх суперники продемонстрували доволі цікаві компоненти сучасного гандболу.
Так, статусу міжнародний не вдалося дотриматися, адже з міркувань безпеки дітей не ризикнули їхати дві команди з Литви та стільки ж із сусідньої Польщі. Але й ті, хто таки приїхали, отримали гарний досвід та без подарунків не залишилися.
Сили шести учасників змагань були не зовсім рівними, і в заключний ігровий день вирішувалася хіба доля третього місця. І дісталося воно команді Тернополя.
Друга сходинка дісталася запорізькому клубу ЗТР, а першість і заповітну чашу вибороли чинні чемпіони України всеукраїнських змагань «Стрімкий м’яч-2015» команда Луцька.
На нагородженні індивідуальними призами выдзначили кращих гравців кожної із учасниць, а призери отримали медалі та кубок.
Закінчилося дійство веселою фотосесією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відкритий Кубок Луцька з гандболу серед юнаків 2002 року народження і молодші певною мірою «розчарував». Однак розчарував він хіба тільки тих, хто від кожного турніру чекає інтриги та скандалів. Про це інформує Волинь.Sport.
Хто ж цікавиться юнацьким ручним м’ячем, то не пожалкував, завітавши до залу ОДЮСШ, адже в деяких іграх суперники продемонстрували доволі цікаві компоненти сучасного гандболу.
Так, статусу міжнародний не вдалося дотриматися, адже з міркувань безпеки дітей не ризикнули їхати дві команди з Литви та стільки ж із сусідньої Польщі. Але й ті, хто таки приїхали, отримали гарний досвід та без подарунків не залишилися.
Сили шести учасників змагань були не зовсім рівними, і в заключний ігровий день вирішувалася хіба доля третього місця. І дісталося воно команді Тернополя.
Друга сходинка дісталася запорізькому клубу ЗТР, а першість і заповітну чашу вибороли чинні чемпіони України всеукраїнських змагань «Стрімкий м’яч-2015» команда Луцька.
На нагородженні індивідуальними призами выдзначили кращих гравців кожної із учасниць, а призери отримали медалі та кубок.
Закінчилося дійство веселою фотосесією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.