USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку перевірять, чи паряться безплатно у сауні ДЮСШ керівники комунальних закладів

23 Березня 2016 12:21
Сауна ДЮСШ №2 використовується для потреб приватних осіб, наближених до керівника закладу, а з дітей за тренування збирають гроші. Такі звинувачення на адресу керівника ДЮСШ №2 Валерія Панчука прозвучали під час засідання міськвиконкому сьогодні, 23 березня.

Так, член міськвиконкому Роман Бондарук під час звіту про діяльність ДЮСШ № 2 переконував, що з батьків вихованців за участь в секціях збирають внески у «фонд школи». Крім того, він переконує, що йому відомі факти, що в сауні задарма паряться керівники комунальних закладів міста.

Нагадаємо, ДЮСШ № 2 не перший рік стає об’єктом конфліктів. Так, у 2014 році там стався конфлікт зі спортсменами-дзюдоїстами, який вдалося зам’яти. Того ж року батьківський комітет спортшколи скаржився, що до їх чад приходять педагоги на підпитку, а окремим дітям взагалі незаконно відмовляють у навчанні.

Також в школі конфлікт через оренду тренажерного залу. А підприємець, який орендує приміщення, переконують члени виконкому, завдав збитків школі.

Проте на захист Валерія Панчука виступив заступник міського голови Андрій Киця, який переконував, що очільник школи – хороший господар.

Урешті, заслухавши звіт про роботу ДЮСШ № 2, члени міськвиконкому вирішили створити робочу групу для перевірки фактів, озвучених під час засідання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Коля Показати IP 23 Березня 2016 12:37
А тіпа не правда? паряться дуріють а щоб так ще на роботі виконували обовязки
Остап Показати IP 23 Березня 2016 12:44
Як увійти в комісію з перевірки сауни і чи дівки будуть?
Депутат до Остап Показати IP 23 Березня 2016 17:02
А хто комiсiю створюэ Яковлев?)
цікаво до Депутат Показати IP 23 Березня 2016 19:05
чи Бондарук?
яків до Депутат Показати IP 23 Березня 2016 21:08
да я.
Олежик Показати IP 23 Березня 2016 13:16
Паряться ще й як і ще девочек подавай пузатикам . Такий розврат робиться,розпуста процвітає. Але находяться такі тьолки -д*ри
василь до Олежик Показати IP 23 Березня 2016 14:06
сауна давно не працює, а бондарук сам хотів там паритись, як був депутатом. дерік йому відмовив, ото і має зараз.
Лучанин Показати IP 23 Березня 2016 13:38
Панчук В. порядна і розумна людина, дійсно хороший господар, і один з тих, хто в Луцьку підтримує та розвиває спорт.
рома Показати IP 23 Березня 2016 14:30
Панчук не дав рейдеру бондаруку і яковлеву захватити школу, тому зараз і слухає бруд якій на нього льють. На місті мера яковлева давно зняти потрібно, це іржа на тлі лучан.
Анонім Показати IP 23 Березня 2016 14:30
Може,нарешті,комісія розслідує хто копає під В.Панчука та припинить це свавілля?
да Показати IP 23 Березня 2016 15:07
Приклад того як банда злодюг які псевдо патріоти, може звільнити нормального директора. ТАКУ ВИБРАЛИ!!!!!!! Терпіння ВАМ пане Валерію, перемога за вами.
Спортсмен до да Показати IP 23 Березня 2016 16:57
Пане Валерію, думаю вболівальники і шанувальники спорту, частина яких була на Боксі Україна- Польша в Луцьку, не дозволять цього зробити. Велике вам дякую за організацію таких заходів в нашому місті.
Лучанка до да Показати IP 23 Березня 2016 17:10
Пане Валерiю, шанувальники спорту i не байдужi лучани ....особливо тi до були на зустричи боксу в Порт-Сiтi пiдтримають Вас, таких заходiв побiльше б в нашому мiстi.
Луцьк до да Показати IP 23 Березня 2016 17:47
Що за крики, що за брєд ти несеш, провокаторишка? Не парильники, бува, таких як ти просять створити криками, активність "справедливих" і "чесних" громадян міста?? Тобі відомо, хто найголосніше кричить - "тримайте злодія?"
Саша Показати IP 23 Березня 2016 15:25
З якої він сторони порядний, якщо він вигнав всіх дзюдоїстів, які були до нього в школі, хоче "продати" "набите" місце в тренажерці Кромбергу. Людина, та що підприємець, зробила за свої кошти там ремонт, зробила з того маленького обдрипаного залу досить потужний тренажерний зал, Ціни за плату досить помірні, все для людей. А цей директор "порядний", спочатку друг, бо списав грошей на ремонт багато, а потім виганяє з наглою мордою. Саме смішно, що підставні батьки, які л"ють грязь на підприємся, мол дітям немає де тренуватися, напевно зовсім в ДЮШці не були. Так як там крім маленького тренажерного залу, Є ЩЕ ДВА ВЕЛИКИХ СПОРТЗАЛИ. В одному бігають футбол по вихідних великі дяді (потім ідуть в сауну доречі. Хто живе на балці, бачить які там стоять машини біля спорткомплексу. Точно не батьків тенесистів.). Є секція дзюдо, дітям в тренажерку ніхто не забороняв ходити. Тому ця відверта брехня і наклеп діло рук самого порядного директора. ЛУЧАНИН ти напевно друг його? ). Як на мене він гуано з великої букви.. Я сам особисто ходив в цю школу близько 5 років. + знаю попередніх дзюдоїстів звідти, які доречі "за дякую" помагали той тренажерний робити.. Тому не треба тут створювати ілюзії на рахунок чесного господаря.
Випадковий до Саша Показати IP 23 Березня 2016 16:40
А це напевно той власник тренажерки-- друг заступника Яковлева, -якому башляють...А хто створює комісію, Яковлев?
луцьк до Саша Показати IP 23 Березня 2016 17:32
під кожним словом можна підписатися, а мінуси... ну, всі розуміють, як це робиться!! перевірте, на вихідних, хто там париться!! Це не важко зробити. ХОЧА директор, не будучи дурнем, напевно, попростить друзів тимчасово утриматися від відвідування. Підприємець в тренажерці дозволяє всім дітям секцій займатися безкоштовно. Будь-який батько буде тільки вітати даний підхід до справи, а не обурюватися відсутністю місця для заняття, як було піднесено прихильниками директора, спочатку.
дзюдо до Саша Показати IP 23 Березня 2016 18:38
куди нас вигнали, коли ми кожний день в залі на тренуванні.Ми за директора. Василю, давай допобаченняяяяяя!!!!!
Саша Показати IP 23 Березня 2016 15:39
Тут писати чесне погане про панчука неможна, видаляють коменти. Проплачено напевно.
сум Показати IP 23 Березня 2016 16:13
в школі 7 видів спорту і лише 7місце по спорт досяг!!! допрацювались! в школі шик блеск для б-а? так бувае коли посада директора куплена !
не до сум Показати IP 23 Березня 2016 17:07
3-е місце , недочули!
БПП Показати IP 23 Березня 2016 16:13
Киця, це *розум, чесність, та совість* , цієї влади. яковлев, та банда, це позор для луцька. Віремо і надіємось, що їм ще недовго залишилось.
Депутат Показати IP 23 Березня 2016 16:16
На виконкомі казали в школі: "русский мир"причому це?
сусід Показати IP 23 Березня 2016 16:53
навіть під час майдану 23февраля отмечали! адже панчук капітан ! герой партіі регіонів!
Джек Показати IP 23 Березня 2016 17:08
Бондарук вже хоче забрати школу,своїми старими бандитськими методами.Платять по 20грн в місяць,все чисто,тепло,і ше шось неподобається? Це називається перейди депутату дорогу,або-як віджати школу!
банк Показати IP 23 Березня 2016 17:14
Прикро коли рейдери при владіґ. після них тільки пиль залишиться в місті. бондарук рейдер, а яковлев прикриває. Деж громадські активісти, вже давно потрібно винести цей мотлох із меріі. Бондарук мріяв очолити міську партію регіонів і постійно в ПР пропадав і просив посаду у Башкаленка. Бондарук, верни кошти в людям!!!!
Башкаленко до банк Показати IP 24 Березня 2016 08:53
коментар було видалено
Школа Показати IP 23 Березня 2016 17:22
Не подобався Марчук............панчук........хто далі?
спорт до Школа Показати IP 23 Березня 2016 19:34
а далі волинець.....
правда Показати IP 26 Березня 2016 09:58
спочатку треба було перевірити,зібрати докази,а тоді щось заявляти.А тепер Панчук і сауну перекрие і тренери з батьками проведуть бесіди, Не так і не те перевіряете.