USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Дніпро» обіграв «Волинь» у першому турі чемпіонату України

24 Липня 2016 21:36
"Дніпро" розпочав новий сезон у чемпіонаті України з розгромної перемоги над луцькою "Волинню" з рахунком 5:0. Про це повідомляє УНІАН.

Команда, що влітку тотально омолодила свій склад, під керівництвом нового тренера Дмитра Михайленка гарантувала собі перемогу в перші 20 хвилин матчу, протягом яких забила три м'ячі. Дубль зробив Денис Баланюк, а ще один матч на рахунку Андрія Близниченко.

В кінці другого тайму "Дніпро" забив ще два м'ячі, цього разу забивали Юрій Вакулко і Владислав Кочергін.

Дніпро - Волинь (Луцьк) - 5:0 (3:0)

ЧИТАТИ ЩЕ: «ДНІПРО» - «ВОЛИНЬ»: НАПЕРЕДОДНІ МАТЧУ

Голи: Баланюк (5, 21), Когут (16), Вакулко (85), Кочергін (90); Д: Шеліхов, Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий, Вакулко (Чеберко, 87), Когут (Кочергін, 72), Кравченко, Політило, Близниченко (Луньов, 86), Баланюк; В: Кічак, Р. Никитюк, Логінов (Ляшенко, 73), Шабанов, Шаповал, Гуменюк, Герасимюк, Дудик (Петров, 46), Діденко, Задерецький, Козьбан (Чепелюк, 61).

Попередження: Когут — Шабанов.

Відео голів:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
лучанин Показати IP 24 Липня 2016 21:50
Кварц!Вітаю з багажем,якого преш з Дніпра!Твої емоції потрібні тільки для виховання внуків.Пора діду,пора.Пора передати ліци іншому їздовому,який поїде іншим шляхом.Твою роботу і твої заслуги ми цінуємо.Ти супер,але всьому свій час.
Спорт до лучанин Показати IP 25 Липня 2016 09:48
Ти розумник, я бачу ти навіть футбол не дивився. Бо тільки далека людина може давати таку оцінку гри. Ви по грі говоріть, а не тільки щоб когось плавити
лучанин до Спорт Показати IP 25 Липня 2016 10:38
Почитай "розумнику" інтерв"ю Кварцяного про гру.Якщо щось тямиш,то коментарі непотрібні.А якщо баран,тоді і дальше будеш хуйню відригати.
волинянин до лучанин Показати IP 25 Липня 2016 09:54
і де той інший шлях? в аматори? не вперше Волинь багато пропускає у перших турах, але подивимося на результат в кінці чемпіонату. порівнюючи склад Волині проти Дніпра і склад команди що грала на зборах, багато стає зрозумілим. а за Кварца не переживайте, він знає що робить і онуків встигає виховувати.
колом... Показати IP 24 Липня 2016 21:58
Все як завжди,Дніпру 3 очки!
Спорт до колом... Показати IP 25 Липня 2016 09:49
На всяк випадок минулого разу Волинь виграла в Дніпрі. І коли їм треба були очки. А оці розмови про слив вже пора банити. Не можливо слухати. Олександрія Динамо теж злила тоді да? І Зірка - Шахті. Ось рівень нашого уболівальника. Програли значить злили
Волинь моя Показати IP 24 Липня 2016 22:00
Все як завжди?хто б сумнівався
Волинянин Показати IP 24 Липня 2016 22:14
Уявіть, якби на місці "Волині" була збірна України, а її тренером Кварцяний, як дехто пропонував.
суркіс до Волинянин Показати IP 25 Липня 2016 09:42
уявляю, результат був би не гірший ніж у фоми. футболісти в збірній не рівня сьогодняшньому складу Волині.
леді з Волині Показати IP 24 Липня 2016 22:57
Краще ніж з фанатами сваритись і виганяти їх - команду тренував. Зазвіздєвся.
глядач до леді з Волині Показати IP 25 Липня 2016 11:27
треба і команду тренувати і фанатів на місце поставити. бо тільки палять, а по справжньому підтримувати не вміють. хоч на одного футболіста є кричалка?
леді з Луцька Показати IP 24 Липня 2016 23:07
Краще ніж на фанатів кричати і розганяти їх - команду тренував. Зазвіздєлся дєд
123 Показати IP 24 Липня 2016 23:14
Слив волыни начался.
глядачка Показати IP 25 Липня 2016 00:37
"Хороший" початок.......! цікаво що далі буде......?
для Ледів: Показати IP 25 Липня 2016 00:39
Футбол для мужиків.
Антик Показати IP 25 Липня 2016 09:20
позорище
Brazil до Антик Показати IP 25 Липня 2016 10:22
Збірна Бразилії у півфіналі домашнього чемпіонату світу 2014 року поступилася німцям 1:7 !!! Оце було позорище, а тут поразка в першому турі, то такє...
Кіндер Показати IP 25 Липня 2016 09:47
Кузьмічі повилазили. Я впевнений, що половина навіть гри не дивилась, що тут коменти пише. От же наш народ любить обгадити всіх. Молоді футболісти ще не готові грати на такому рівні. Трансфери не відкрили. Була б зовсім інша гра.
Глядач до Кіндер Показати IP 25 Липня 2016 10:58
А навіщо тоді коли молодь не може,а 8 чоловік не дали заявити (по словах мегатренера) ,треба було на зборах в Словенії витрачати 70 тис євро.На кого?А в Дачному тренуватися слабо?Все йому не так...
Справедливий Показати IP 25 Липня 2016 10:51
Згідний на 100% що цю писанину пишуть дадекі від футболу і спорту. Глянь спочатку на себе, ти все робиш правильно і досконало.Без Кварца на Волині не буде футболу взагалі, він з усіма своїми вадами-один стараеться щось зробити, І гарантую-Лігу ми в Луцьку ще побачимо.
Рома до леді. Показати IP 25 Липня 2016 10:57
Якщо ти леді, то я трамвай, І таких вболівальників що ходять на стадіон пивка попити і нові туфля показати-краще не треба. А учити Кварца, тобі, не по "понятіях".
сбу Показати IP 25 Липня 2016 16:02
обективно волинь повністю розбалансована і вина тренерів а не футболістів