Лави луцьких олімпійців поповнилися десятою шкільною командою. ФОТО
![](/resize/450x337/r/files/news/2009/02-05/4779-1u.jpg)
Загальноміські змагання «Стань в ряди олімпійців!», які відбулися 4 лютого у приміщенні Луцької ЗОШ №19, заінтригували журі своєю напругою, яка зберігалася до кінця гри. Так висловився заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Тонконог, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Учора за місце у лавах олімпійців змагалися команди луцьких загальноосвітніх шкіл №10 «Козачата» та №19 «Олімпія». Дві команди були досить добре підготовленими, тому впродовж гри рахунок зберігав інтригу. Таким чином перед останньою комплексною естафетою встановилася нічия – 12:12. Проте під час останнього виступу команд «Олімпія» здобула перемогу. «Вже давно журі змагань «Стань в ряди олімпійців» не спостерігало такої інтриги», – висловив своє захоплення Володимир Тонконог.
із результатами попередніх етапів, які озвучив начальник управління освіти та науки Луцької міськради Сергій Калуш, до півфіналу загальноміських змагань пройшли вже десять команд, включаючи «Олімпію» ЗОШ №19. Ще двох переможців визначить спортивне протистояння у школах №23 та №2.
Між естафетами свої виступи глядачам дарували ансамблі сучасного і спортивного танцю. А танцювальному колективу ЗОШ №9, згідно з рішенням членів журі, вручили приз глядацьких симпатій.
.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Учора за місце у лавах олімпійців змагалися команди луцьких загальноосвітніх шкіл №10 «Козачата» та №19 «Олімпія». Дві команди були досить добре підготовленими, тому впродовж гри рахунок зберігав інтригу. Таким чином перед останньою комплексною естафетою встановилася нічия – 12:12. Проте під час останнього виступу команд «Олімпія» здобула перемогу. «Вже давно журі змагань «Стань в ряди олімпійців» не спостерігало такої інтриги», – висловив своє захоплення Володимир Тонконог.
із результатами попередніх етапів, які озвучив начальник управління освіти та науки Луцької міськради Сергій Калуш, до півфіналу загальноміських змагань пройшли вже десять команд, включаючи «Олімпію» ЗОШ №19. Ще двох переможців визначить спортивне протистояння у школах №23 та №2.
Між естафетами свої виступи глядачам дарували ансамблі сучасного і спортивного танцю. А танцювальному колективу ЗОШ №9, згідно з рішенням членів журі, вручили приз глядацьких симпатій.
.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.