• EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Лучанин ледь не оформив тріпл-дабл

30 Листопада 2016 14:39
Уродженцю Луцька баскетболісту Богдану Близнюку не вистачило всього одного підбору для того, щоб оформити тріпл-дабл в переможному матчі його «Істерн Вашингтон Іглз» проти «Денвер Піонірс» (85:80).

У тривалому і напруженому матчі з овер-таймом Близнюк набрав 22 очки, провівши на паркеті 41 хвилину. У Богдана був не дуже високий відсоток влучних кидків, але він свої невдачі компенсував з лихвою. Гравець віддав відразу 11 результативних передач і зробив 9 підборів.

За рівного рахунку в кінці основного часу Близнюк виконував кидок на перемогу, але промахнувся. Втім, в овер-таймі він в компанії з Джейкобом Уайлі приніс таки своїй команді перемогу. Зауважимо, Близнюк влучив два з трьох останніх кидків команди з гри, особливо важливим було потрапляння при рахунку 81:80 за 1:01 до кінця.

Істерн Вашингтон виграв третій поєдинок поспіль, а Близнюк став кращим гравцем баскетбольної команди за основними показниками 18,7 очок, 6,7 підбирання (2-е місце), 5 передач та 0,8 перехоплення.