• EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Луцькі плавці привезли з Броварів низку медалей

12 Червня 2017 16:45
Літній чемпіонат України серед юнаків та дівчат відбувся з 8 по 10 червня в місті Бровари. У змаганнях брали участь дівчата 2004-2005 р.н., юнаки 2003-2004 р.н. та молодші, інформує управління з питань фізичної культури та спорту.

Команду Волинської області на змаганнях представляли вихованці КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради”, які вкотре підтвердили високий професійний рівень луцької школи плавання.

Вихованець тренера-викладача Олександра Сологуба Ілля Петрочук вперше в історії СДЮСШОР здобув 7 медалей різного гатунку, а саме — золото на дистанціях 50 і 100 м “вільний стиль”; 200 м “вільнй стиль” — срібло, 400 м “вільний стиль” і 50 м на спині — бронзова медаль. Ще на одній дистанції 100 м “батерфляй” Ілля виборов почесне четверте місце.

Його партнер по команді Максим Ткачук (тренер Анатолій Тихонович) у підсумку став другим на дистанції 100 м брас, а на дистанціях 50 м та 200 м брас – був тільки п'ятим.

Вихованець тренера-викладача Володимира СамчукаМаксим Юзва спробував себе на довгих дистанціях. В програмі 1500м вільний стиль – 9 місце.

В естафеті 4х100 м комбінована змішана луцька команда у складі Миколи Мороза, Діани Макаревич, Іллі Петрочука та Олександра Андрощука на фініші була шостою.

А в естафеті 4х100 м комбінованій Микола Мороз, Максим Ткачук, Ілля Петрочук та Денис Тимощук посіли восьме місце.

Вітаємо луцьких плавців та тренерів-викладачів команди: Олександра Сологуба, Анатолія Тихоновича, Володимира Самчука, Сергія Максимюка та Вікторію Мороз з черговими успішними виступами і бажаємо нових спортивних звитяг.